Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Swego czasu dopadłem jeden z wywiadów twórców Lostów gdzie to wypowiadali się an temat tego serialu i co o dziwo okazało się, że miało być nakręconych tylko 17 odcinków i ani jednego więcej, ciekawe ile będzie naprawde tych lostów :)
Czy ktoś może mi wytłumaczyć na czym polega ta podróż w czasie <nie oglądam od dłuższego czasu tego serialu gdyż mnie po prostu znudził> czy ta podróż w czasie to flashbacki pokazujące życie ludzi "z przed wyspy" czy zgodna z teorią Einsteina podróż w czasie..?
Jeśli to drugie to ja dziękuję, podróże w czasie to jest największe zło każdego serialu takie coś może tylko zamieszać nie robiąc nic dobrego, dlaczego odwróciłem się od tego serialu ? Ano już od początku śmierdziało mi wielką teorią spiskową a tego w serialach jest przesyt zresztą Hamerykańce jak widać mają bzika na punkcie teorii spiskowych...

choper:
Nie mogę się tutaj z kolegą zgodzić, ten serial cóż wg. mnie to taki średniak nie odbiegający specjalnie od innych najgorszą zmorą seriali to właśnie ta przesadna ich długość spowodowana nabijaniem sobie kieszeni, nic w tym złego każdy chce zarobić, ale szczerze gdyby ten serial miał 3 serie to pewnie tyle by wystarczyło by wszystko wyjaśnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 02:46, Malcollm napisał:

...

Otóż podróż w czasie obejmuje tylko wyspę, bez rozbitków. Tak więc również O6 jak trafią na wyspę, nie będą brani pod uwagę podczas przenoszenia się w czasie. Skoro Tobie nie pasuje podróż w czasie jako odpowiedzi (typu dowiemy się praktycznie empirycznie jak co i gdzie) to nikt nie każe Ci oglądać.

Dnia 01.02.2009 o 02:46, Malcollm napisał:

...

Odpowiedzi to właśnie sezon 5. Nie przychodzi mi do głowy innym pomysł na wyjaśnienie wielu tajemnic wyspy. Po prostu z serialu by się zrobiła gadanina z mieszkańcami wyspy - "tu wtedy tak a potem tak następnie tak" to imo dopiero nie ma sensu. A flashbacków i flashforwardów starczy, wolę obecną wyspę niż takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem własnie po 3 odcinku ;D wyjasniło sie np. z kad Widmore wie o wyspie ... trzeba przyznac ze 5 seozn naprade trzyma w poziom , a te skoki w czasie wyspy to jest bardzo ciekawe rozwiazanie żeby zachecic osobę do oglądania tegoz serialu 3 odcinek polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten serial jest po prostu genialny. Sposób w jaki go zrobili, bohaterowie, łączenie przyszłości, przeszłości, tajemnice, masakra. Oczywiście też mnie wkurza to, że najprawdopodobniej gdyby nie "kasa" to wszystko skończyłoby się zupełnie inaczej w kilkunastu odcinkach. A tak musieli te skoki w czasie wymyślić żeby wytłumaczyć parę rzeczy - wpadli na genialne pomysły, ale sami nie mogli ich wyjaśnić inaczej jak podróżą w czasie. Szkoda, że to takie płytkie rozwiązanie, chociaż bardzo ubarwione i mistrzowsko przedstawione (Faraday jest świetny). Ale mimo to najlepszy serial jaki widziałem i najlepsza przygoda jaką przeżyłem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może podróże w czasie nie są najlepszym pomysłem, ale przynajmniej scenarzyści nie poszli na łatwizne robiąc z wyspy czyśćca, albo czegoś podobnego. Obawiam się jedynie, że twórcy sami się pogubią (zagubią :D) w tych czasowych podróżach, albo, że nie wyjaśnią wszystkich tajemnic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:10, rafekx 12 napisał:

No i jestem po obejrzeniu 3 odc. 5 sezonu,powiem tak:zaczyna sie to wszystko układać
i trzymać kupy....Ale czekam na kolejne "epy"


Naprawdę można się zgubić w tym wszystkim, zwłaszcza po takiej przerwie :ppp ale seriale cenie m.in. właśnie po tym jak potrafią wszystko w kupę zebrać, bo wymyślać kolejne nowę wątki to prawie każdy ostatnio umie, ale je sensownie połączyć i wyjaśnić, to dopiero sztuka.

Spoiler

Co mysliście o bombie wodorowej? Czyżby energia własnie z niej napędzała tajemniczy elektromagnes w bunkrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:54, Michal 1232 napisał:

Może podróże w czasie nie są najlepszym pomysłem, ale przynajmniej scenarzyści nie poszli
na łatwizne robiąc z wyspy czyśćca, albo czegoś podobnego. Obawiam się jedynie, że twórcy
sami się pogubią (zagubią :D) w tych czasowych podróżach, albo, że nie wyjaśnią wszystkich
tajemnic.

Obiecali ze wyjazsnia wszytkie do ostatniego odncika 6 sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po obejrzeniu 5 odcinka 5 sezonu i widać ze konsekwentnie wszystko wyjaśniają.

Spoiler

Historia którą do tej pory znaliśmy z opowiadań Daniel Rossau pojawiła się w ostatnim odcinku podczas pobytu Jina w przeszłości - wiadomo co było powodem tajemniczej choroby towarzyszy francuski. Do tego pojawiło się troche informacji na temat Daniela i Charlotte. Wiemy też jak Locke przeniósł się do rzeczywistości, jednak nadal nie wiemy jak zginął.

Patrząc na ilość tajemnic do rozwiązania można by mieć wątpliwości czy wszystko wyjaśni się do końca serialu, ale wydaje się ze przy takim tempie 2 serie jak najbardziej wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Sezonów ma być 6,ale idę o wszystkie moje gry że będzie ich więcej :) Co do tajemnic,po obejrzeniu trailera 6 odc. wiem. że Jack wróci na wyspe,ale jak....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:08, rafekx 12 napisał:

Spoiler

Sezonów ma być 6,ale idę o wszystkie moje gry że będzie ich więcej :) Co do tajemnic,po
obejrzeniu trailera 6 odc. wiem. że Jack wróci na wyspe,ale jak....?


Szczerze wątpię. Oglądalność jest mimo wszystko coraz słabsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:10, Asthariel napisał:

>

Spoiler

Sezonów ma być 6,ale idę o wszystkie moje gry że będzie ich więcej :) Co do tajemnic,po

> obejrzeniu trailera 6 odc. wiem. że Jack wróci na wyspe,ale jak....?


Szczerze wątpię. Oglądalność jest mimo wszystko coraz słabsza.


Spoiler

No tak,ale twórcy wyjawiając jedne sekrety,dokładają ciągle nowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:13, rafekx 12 napisał:

> >

Spoiler

Sezonów ma być 6,ale idę o wszystkie moje gry że będzie ich więcej :) Co
do tajemnic,po
>
> > obejrzeniu trailera 6 odc. wiem. że Jack wróci na wyspe,ale jak....?


> Szczerze wątpię. Oglądalność jest mimo wszystko coraz słabsza.

Spoiler

No tak,ale twórcy wyjawiając jedne sekrety,dokładają ciągle nowe...


Bo chcą, żeby wciąż intrygowało, a nawet gdyby wyjaśniali zagadki jedną na odcinek, to skończyłyby im się przed końcem 6 sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2009 o 20:08, rafekx 12 napisał:

Spoiler

Sezonów ma być 6,ale idę o wszystkie moje gry że będzie ich więcej :) Co do tajemnic,po
obejrzeniu trailera 6 odc. wiem. że Jack wróci na wyspe,ale jak....?


Spoiler

Wroca samolotem , jak wiecie 6 odcinek ma tztul 316 i napewno jest to numer oltu ktrzm wroca :P mozliwe ze wroca Kate, i Hugo i widzialem pare scen z proma 6 odcinak jak byli na wyspie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:33, BoloMaster napisał:

ja czekam na wyjaśnienie tego czarnego dymu który zabił kompanów Russo i Ecko. Jeśli
Jin żyje to może Michael też? xD


Spoiler

To by było "dziwne" Bo Jin był na polu gdzie laduje helikopter,wiec wybuch go wyrzucił do woda,a Michael byłw środku,przy samym ładunku wybuchowym...Ale w LOST wszystko jest możliwe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:25, rafekx 12 napisał:

Spoiler

A ja widziałem taka scenę że Jack spada do wodospadu....?


Moze tak sie rozbił ze akurat do wodpasadu wleciał nigdy nie waidomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2009 o 19:46, Yoda123 napisał:

>

Spoiler

A ja widziałem taka scenę że Jack spada do wodospadu....?


Moze tak sie rozbił ze akurat do wodpasadu wleciał nigdy nie waidomo :D


Spoiler

Mam inną teorię:D Jack został teleportowany na wyspe ale miał pecha i wleciał do wodospadu :D


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Mi sie wydaje ze ich nie teleportowano tylko jakims samolotem lecieli bo na ziwastunie było widac jak sa w samolocie jakimś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować