Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2009 o 15:04, macned napisał:

Postąpił tak po tym jak dowiedział się, że Locke zamierza powiedzieć Sun, że jej mąż
nie żyje (wtedy nie wszyscy wróciliby na Wyspę) oraz usłyszał o pani Hawking. Po prostu
Locke stał się dla niego niepotrzebny i mógłby mu jedynie przeszkodzić.

Ale okazało się że Locke żyje...;)
Ja już w tym nie mogę się połapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 16:32, Seqiu napisał:

> Postąpił tak po tym jak dowiedział się, że Locke zamierza powiedzieć Sun, że jej
mąż
> nie żyje (wtedy nie wszyscy wróciliby na Wyspę) oraz usłyszał o pani Hawking. Po
prostu
> Locke stał się dla niego niepotrzebny i mógłby mu jedynie przeszkodzić.
Ale okazało się że Locke żyje...;)
Ja już w tym nie mogę się połapać.


Od zawsze dla Bena Locke stanowił zagrozenie. Widział to już jako więzień Henry Gale (sezon II, bunkier).. Później po wizycie u Jacoba (sezon III) próbował go zastrzelić.
Ben zabijając Locke''a na pewno nie sądził, że ten ożyje (wychodząc powiedział, że będzie tęsknił). Nie zamierzał go zabijajać od początku (mógł przecież pozwolić Locke''owi się powiesić).
Zmiana nastąpiła po tym, jak John powiedział o obietnicy złożonej Jinowi (że nie pozwolići Sun wrócić na Wyspę). Locke nie zamierzał ten obietnicy łamać... ale Ben jej nikomu nie składał, prawda? Zabił więc łysego, wziął pierścionek (który miał posłużyc do "odstraszenia" Sun i być fałszywym dowodem śmierci Jina) i użył go w przeciwnym celu - przekonał nim Sun do powrotu na Wyspę (ach te jego manipulacje:) ).
Wcześniej Ben usłyszał od Locke''a informację o osobie, która pomoże na wyspę wrócić (Eloise Hawking). Miał więc WSZYSTKO, czego potrzebował - wystarczyło więc usunąć konkurenta do roli Wybrańca Wyspy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten 7 odcinek to już naprawdę pokręcony. 6 zakończył się na tym, że Jack i spółka spotkali Jina. Więc czemu w następnym byli w mieście, a nie na wyspie? Czy chodziło o to, że cały odcinek ukazywał to co się stało z Johnem L. po tym jak zszedł do studni? I czemu znów był na wyspie skoro zabił go Ben?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2009 o 20:38, choper napisał:

Ten 7 odcinek to już naprawdę pokręcony. 6 zakończył się na tym, że Jack i spółka spotkali
Jina. Więc czemu w następnym byli w mieście, a nie na wyspie? Czy chodziło o to, że cały
odcinek ukazywał to co się stało z Johnem L. po tym jak zszedł do studni? I czemu znów
był na wyspie skoro zabił go Ben?


A może by tak opcji spoiler użyć??

Spoiler

Co do odcinka to zdziwiło mnie zachowanie Bena kiedy udusił Johna,naprawde jest to dziwne...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to nie wiem po co spoilery w temacie, który sam z siebie jest oznaczony jako spoilerujący? Ja tam się przystosowałem, ale to głupota. I tak czytaja to tylko osoby, które oglądają bieżące odcinki. A jak nie, to ich sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze spojlerów bo już było mówione, że ten temat to jeden wielki spojler. Sam temat brzmi ,,Serial Zagubieni - [premiera na świecie. Spoilery! ,, więc... Wchodzą tu tylko ci co oglądają na bieżąco. Po za tym logiczne jest, że jak na początku postu wiadomo, że omawiam najnowszy odcinek to osoba inteligentna nie będzie czytać dalej jeśli nie oglądnęła go jeszcze i nie chce sobie psuć zabawy.
EDIT: Owszem każdy może tu wejść, ale myślisz, że jak ktoś nie ogląda tego serialu to zrobi mu to różnice jak się dowie co jest w jakimś odcinku nie wiedząc nawet o kim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie spoilerów to zasada powinna być taka - odcinek się odbył to nie piszemy spoilerem, a jeśli mamy jakieś spoilery do następnych odcinków to już tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 18:18, Yoda123 napisał:

ma ktos jakieś spekulacje "kiedy" rozbil sie ten samolot co lecieli min. Jack, Lock itp.
? bo gdzie to wiadomo :D

Trzy lata z hakiem po pierwszej katastrofie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje ale moim zdaniem to nie do końca jasne , moze wyspa bedzie mimo to dalej podrozowac w czasie :) widzial ktoś zwiastun 8 odcinka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 18:25, Yoda123 napisał:

Miejmy nadzieje ale moim zdaniem to nie do końca jasne , moze wyspa bedzie mimo to dalej
podrozowac w czasie :) widzial ktoś zwiastun 8 odcinka ?

Ach chodzi ci o czas na wyspie? Nie ma żadnych przesłanek do spekulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 18:35, Yoda123 napisał:

Własnie ja widzlaem w zwiastunie do 8 odcinka że są ;)

Będą :P Ja nie oglądam/czytam nic za bardzo do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko zwiastunuje sie ;) sneek peeki to żadko bardzo xD
Ale musze przyznać ze teraz zgłupiałem ko jest w końcu tym lpszym Ben czy Widmore ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 18:36, hans olo napisał:

> Własnie ja widzlaem w zwiastunie do 8 odcinka że są ;)
Będą :P Ja nie oglądam/czytam nic za bardzo do przodu.

Jak uważacie :) ? kto jest dobry Ben czy widmore ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 19:55, Yoda123 napisał:

Jak uważacie :) ? kto jest dobry Ben czy widmore ?

Tu nie ma prostego, czystego wyboru. Obaj są pobrudzeni krwią. Problem w tym, że tutaj śmierć nabiera nowego wymiaru. Wymiaru jakim jest istotność osoby dla wyspy. Nie wiemy, który z nich rzeczywiscie broni wyspy przed złem, ale wiemy, że wyspa wybiera sama kto ma przeżyć (być może na podstawie zachowań, życiorysu itp. postaci), a oni tylko spełniają jej zachcianki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe , obaj jej obsceyjnie porządaja jednak ona wybrała Locka a Widmore w przeciwienstwie do Bena go nie zabił tylko go chrnił może miałw tym swoj cel nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.03.2009 o 20:05, Yoda123 napisał:

Możliwe , obaj jej obsceyjnie porządaja jednak ona wybrała Locka a Widmore w przeciwienstwie
do Bena go nie zabił tylko go chrnił może miałw tym swoj cel nie wiem

Tia. Ale to Ben zabrał go spowrotem na wyspę. I z pewnością był świadom, że ożyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować