Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dziś skończyłem oglądać 5 sezon. I oczywiście nie mogę się doczekać 6... Co by ludzie nie narzekali, to jest świetny serial i tyle. Chociaż niektóre ,,zagrania" scenarzysty(ów?) był trochę bez sensu... ( przykład - śmierć Faradaya).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według wywiadów z aktorami, większość osób ze starej ekipy powróci do serialu. Ale skoro zmienili przeszłość, pojawia się wiele nielogiczności. Skoro nie rozbiją się na wyspie, to nie będą mogli później na nią wrócić, pojawić się w latach siedemdziesiątych i wysadzić bomby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 14:42, Czarek-k napisał:

Według wywiadów z aktorami, większość osób ze starej ekipy powróci do serialu. Ale skoro
zmienili przeszłość, pojawia się wiele nielogiczności. Skoro nie rozbiją się na wyspie,
to nie będą mogli później na nią wrócić, pojawić się w latach siedemdziesiątych i wysadzić
bomby.


Tak na prawdę nikt nie wie jak wyglądałyby podróże w czasie i zmienianie przeszłości. To tylko teorie. Jedni uważają że będzie tak a inni że będzie inaczej, dla jednych coś jest logiczne a dla innych to coś jest nielogiczne. Dlatego mnie najbardziej ten wątek z podróżami w czasie wkurzył w całym serialu i jest to dla mnie jedyny minus tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.09.2009 o 15:32, Galadin napisał:


Tak na prawdę nikt nie wie jak wyglądałyby podróże w czasie i zmienianie przeszłości.
To tylko teorie. Jedni uważają że będzie tak a inni że będzie inaczej, dla jednych coś
jest logiczne a dla innych to coś jest nielogiczne. Dlatego mnie najbardziej ten wątek
z podróżami w czasie wkurzył w całym serialu i jest to dla mnie jedyny minus tego serialu.

Ja lubię wątki o podróżach w czasie, ale uznaje tylko dwie teorię:
1. Nie da się nic zmienić, to co robi się w przeszłości już się stało, i choć myśli się, że coś się zmienia tak naprawdę dzieje się wszystko tak jak było.
2. Przenosząc się w czasie, podróżnik przenosi się do innego wymiaru i zmieniając przeszłość zmienia ją tylko dla mieszkańców tego wymiaru i tworzy alternatywną linie czasu, co dla niego staje się teraźniejszością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2009 o 15:56, Czarek-k napisał:

Ja lubię wątki o podróżach w czasie, ale uznaje tylko dwie teorię:
1. Nie da się nic zmienić, to co robi się w przeszłości już się stało, i choć myśli się,
że coś się zmienia tak naprawdę dzieje się wszystko tak jak było.
2. Przenosząc się w czasie, podróżnik przenosi się do innego wymiaru i zmieniając przeszłość
zmienia ją tylko dla mieszkańców tego wymiaru i tworzy alternatywną linie czasu, co dla
niego staje się teraźniejszością.


Najlepsze jest to że jeśli podróże w czasie w przyszłości będą możliwe to dlaczego nie zalewa nas masa turystów z przyszłości??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 16:54, Hartus napisał:

Kiedy nowe odcinki? Zawsze ruszały w okolicach Stycznia i Lutego :)


"Emisja 16 odcinków ostatniego, szóstego sezonu rozpocznie się 2 lutego 2010 roku."
Ehh czyli trzeba jeszcze poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forum jest również po to, by zadawać pytania. Jak kulturalna odpowiedź przychodzi Ci z taką trudnością to się nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 13:34, Paoro napisał:

Najlepsze jest to że jeśli podróże w czasie w przyszłości będą możliwe to dlaczego nie
zalewa nas masa turystów z przyszłości??


Może żeby się przenieść potrzeba takiego odbiornika, coś w rodzaju teleportu. Jest urządzenie wysyłające i jest urządzenie odbierające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że to ostatni sezon będzie ... a przecież jest tyle zagadek do rozwiązania, tyle tajemnic i wątków, że ten serial spokojnie mógłby się jeszcze ciągnąć kilka sezonów ... nie rozumiem czemu będzie to już ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2010 o 19:16, Outlander-pro napisał:

Szkoda, że to ostatni sezon będzie ... a przecież jest tyle zagadek do rozwiązania, tyle
tajemnic i wątków, że ten serial spokojnie mógłby się jeszcze ciągnąć kilka sezonów ...
nie rozumiem czemu będzie to już ostatni.


Jestem zagorzałym fanem tego serialu, również nie potrafię sie doczekac 6 sezonu i bardzo żałuje że to ostatni ale...
Pierwsze 2 sezony były dla mnie znakomite, kolejne 2 również trzymają poziom, jednak 5 mnie odrzucił... te podróże w czasie itd, sezon ten nie miał tego co pierwsze, tej tajemniczości itp ;P
Choć oczywiście czekam na 6 sezon bo chce już sie dowiedziec co sie stalo z Juliet i reszta :) 30 dni do premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

'''' Emisja 16 odcinków ostatniego, szóstego sezonu rozpocznie się 2 lutego 2010 roku. ''''


Czyli 2 lutego będą zagubieni w POLSCE czy na ŚWIECIE ?

I czy wiadomo kiedy będzie 6 sezon w AXN i TVP1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2010 o 21:12, NouSia napisał:

Czyli 2 lutego będą zagubieni w POLSCE czy na ŚWIECIE ?

I czy wiadomo kiedy będzie 6 sezon w AXN i TVP1 ?


Z tego co mi wiadomo 2 lutego jest premiera w USA , wiec 3 w Polsce powinien być dostęp do odcinka.
Co do premiery w TVP i AXN , TVP najszybciej emisje rozpocznie na jesień, a AXN myśle ze koniec lutego,poczatek marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich oczekujących na premierę 6 sezonu. Twórcy wypuścili 8-minutowe podsumowanie poprzednich 5 sezonów, warto zobaczyć, jeśli ktoś się zgubił po drodze (a to całkiem prawdopodobne ;))

http://www.youtube.com/watch?v=yIFL104E9Ts&feature=player_embedded
Narracja wymiata :D

I jeszcze z sytuacji humorystycznych. Wygląda na to, że nawet prezydent Obama boi się zadrzeć z fanami serialu. Początkowo mówiło się, że premiera 6 sezonu zostanie przełożona o tydzień ze względu na jego wystąpienie. Jednak rzecznik Białego Domu na konferencji prasowej (sic!) powiedział, że tak się nie stanie. Tak więc, byle do 2-go i dwugodzinnej premiery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ludzie to już jutro. ;) Nie mogę się doczekać tych najnowszych odcinków, gdyż 6 sezon zapowiada się najciekawiej ze wszystkich, które już były;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 16:21, vale4694 napisał:

A nie wiecie kiedy to bedzie na TVP1? :p
6 sezon mam na myśli...

A nie masz AXN? Jak to dotychczas bywało to na odcinki w TVP1 trzeba było dłuuuugo czekać w porównaniu do premiery na świecie i pierwszej premiery w Polsce (właśnie na AXNie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2010 o 16:21, vale4694 napisał:

A nie wiecie kiedy to bedzie na TVP1? :p
6 sezon mam na myśli...


2011? Myślę, że najwcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować