Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

I ja też tak zrobiłem. Zabrałem się za Californication bo często o nim słyszałem i spodobało mi się. Polecam ;) Na nowe odcinki House trza będzie jeszcze trochę poczekać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2010 o 11:00, Jakli napisał:

/.../


I think I know the secret of island. It''s all about DANCE! :D

*Wtedy włącza się techniawka i zaczyna disco*

Tiaaa. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2010 o 18:57, the_bishop napisał:

/.../

W sumie niewiele się dowiedziałem, ale przynajmniej rozjaśniła się sprawa z niedźwiedziami i wiadomo dlaczego ciężarne kobiety na wyspie miały problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i koniec zagubionych ;/
Mam pytanie, co oni robili w tym "kościele" na samym końcu, nie skumałem tego... Ten gościu (Christian) gdzieś wlazł i nastała jasność, oślepiająca biel xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

epilog znacznie odbiegł od moich oczekiwań, spodziewałem się opowieści o tym jak Hurley i Ben opiekują się wyspą a zaserwowano nam nudny film z Dharmy, scenę w magazynie i Walta;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 13:37, BoloMaster napisał:

epilog znacznie odbiegł od moich oczekiwań, spodziewałem się opowieści o tym jak Hurley
i Ben opiekują się wyspą a zaserwowano nam nudny film z Dharmy, scenę w magazynie i Walta;/


taak, odczuwam to samo, myślałem ze akcja będzie w pełni toczyła się na wyspie a tu takie coś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2010 o 14:19, the_bishop napisał:

> epilog znacznie odbiegł od moich oczekiwań, spodziewałem się opowieści o tym jak
Hurley
> i Ben opiekują się wyspą a zaserwowano nam nudny film z Dharmy, scenę w magazynie
i Walta;/

taak, odczuwam to samo, myślałem ze akcja będzie w pełni toczyła się na wyspie a tu takie
coś :/


Zgodzę się z wami. Mi to bardziej podchodziło pod reklamę do spin-offa "Zagubionych". Jak wiadomo tak niestety nie będzie, a mimo wszystko taki serial mógłby mieć niezły potencjał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2010 o 16:48, Outlander-pro napisał:

Haha, dobry filmik ;P
http://www.collegehumor.com/video:1936291
Rzeczywiście nie ma odpowiedzi na te wszystkie pytania xD

Gościu pyta się co stało się z prawdziwym Henrym Galem a przecież było wyjaśnione że rozbił się balonem a Ben go pogrzebał żeby przyjąć jego tożsamość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: Jaki był tytuł odcinka w którym (chyba dobrze pamiętam) był eksperyment Faradaya? Ten z myszą. Futurospekcja z młodym Faradayem jak jeszcze bodajże na jakiejś uczelni był. To był ostatni odcinek jaki niestety z Lostów obejrzałem i chce wiedzieć od którego zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2010 o 17:30, UnionPacific napisał:

Takie pytanie: Jaki był tytuł odcinka w którym (chyba dobrze pamiętam) był eksperyment
Faradaya? Ten z myszą. Futurospekcja z młodym Faradayem jak jeszcze bodajże na jakiejś
uczelni był. To był ostatni odcinek jaki niestety z Lostów obejrzałem i chce wiedzieć
od którego zacząć.

The Constant - 5 odcinek 4 sezonu.
Btw. to nie była mysz, a szczur (dokładniej: szczurzyca o imieniu Eloise).
@Infes: to były dobre czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować