Zaloguj się, aby obserwować  
misiaqu8

Serial Zagubieni - premiera na świecie. Spoilery!

1582 postów w tym temacie

Dnia 01.12.2006 o 13:12, Full Wypas napisał:

Ech, 2 sezon zakończony, a 3 już leci, tyle, że ja nie mam kablówki! A nie chcę czekać kolejny
rok, aż TVP wypuści 3 sezon, mógłby mi ktoś podać link, gdzie legalnie mogę obejrzeć
3 sezon? Z napisami polskimi byłoby wyśmienicie! Z góry thx

Dopóki nie wydano 3 sezonu Lost w Polsce na DVD, możesz korzystać z prawa do używania utworów (za wyjątkiem programów) nieoppublikowanych na terenie Polski. Torrent, rapidshare, nieistotne. Napisy są na www.hatak.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 14:15, hans olo napisał:

Dopóki nie wydano 3 sezonu Lost w Polsce na DVD, możesz korzystać z prawa do używania utworów
(za wyjątkiem programów) nieoppublikowanych na terenie Polski. Torrent, rapidshare, nieistotne.
Napisy są na www.hatak.pl.


A gdzie w necie mógłbym te odcinki obejrzeć? Legalnie oczywiście? Mógłbyś podać linka? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:21, Full Wypas napisał:


> Dopóki nie wydano 3 sezonu Lost w Polsce na DVD, możesz korzystać z prawa do używania
utworów
> (za wyjątkiem programów) nieoppublikowanych na terenie Polski. Torrent, rapidshare, nieistotne.

> Napisy są na www.hatak.pl.

A gdzie w necie mógłbym te odcinki obejrzeć? Legalnie oczywiście? Mógłbyś podać linka? ;)

Obejrzeć na żywo prez serwis www? Nie da rady chyba że skombinujesz sobie amerykańskie proxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 14:24, hans olo napisał:

Obejrzeć na żywo prez serwis www? Nie da rady chyba że skombinujesz sobie amerykańskie proxy.


A mógłbyś mi chociaż po krótce opowiedzieć co się wydarzyło w odcinkach, które już wyszły? Chodzi mi oczywiście o Lost 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:42, Full Wypas napisał:


> Obejrzeć na żywo prez serwis www? Nie da rady chyba że skombinujesz sobie amerykańskie
proxy.

A mógłbyś mi chociaż po krótce opowiedzieć co się wydarzyło w odcinkach, które już wyszły?
Chodzi mi oczywiście o Lost 3 ;)

Nic się nie wydarzyło. Taka tam nuda. Sawyer z Kate siedzą w klatkach, Jack też siedzi ale nie w klatce, była jedna strzelanina z ofiarą śmiertelną ale właściwie nic z niej nie wynika. Ben ma raka, wyspy są dwie i jest wspaniale tylko, że nic sie nie wydarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lost 2 skończyło się wczoraj dwoma bardzo fajnymi odcinkami. Szczególnie podobał mi się pierwszy - z tą siłą magnetyczną. Bardzo fajne. Nic tylko czekać do następnego roku szkolnego bo pewnie wtedy rozpocznie się na TVP1 Lost 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:49, hans olo napisał:

No i zapomniałem, potwór wraca by zabić Eko ale to szczegół, pewnie aktor się nudził i zażyczył
sobie fajną śmierć.


Eco zginął? Ale proszę, powiedz troszkę dokładniej, może Ciebie to nudzi, ale jak dla mnie jest spox :) A co z naszym łysym kumplem imieniem John? Czy Desmond przerzył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:58, mrlukas11 napisał:

Ale sie skończyło lipnie;-)...ale twurcy mają przes to powud do zrobienia 3


3 sezon już jest zrobiomy, ale u nas to go pewnie minimum za pół roku dadzą w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 14:58, mrlukas11 napisał:

Ale sie skończyło lipnie;-)...ale twurcy mają przes to powud do zrobienia 3

3 sezon jest już po emisji 6 epizodów i coś mi się zdaje, że zdają sobie sprawę z tego powodu ale nie bardzo wiedzą co z niego ma wyniknąć.
***ostry spoiler***
Podobno ma wrócić dejtukmajsołn ale z tego pewnie też będzie lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 15:01, hans olo napisał:

***ostry spoiler***
Podobno ma wrócić dejtukmajsołn ale z tego pewnie też będzie lipa.

Nie! Wszystko byle nie to nienawidze tej postaci, grała mi ostro na nerwach już w pierwszej serii :/
Co do do Losta to jego formuła zaczyna się wyczerpywać, dlatego producenci powinni porzestać na 3 sezonach, przynajmniej kontynuacja 3 sezony by była emocjonująca. Teraz wypada się skupić na rewelacyjnym Heroes, niezłym Jericho, trzymajacym poziom Prison Break, o i jeszcze musze sprawdzić co to jest ten Day Break podobno niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.12.2006 o 17:53, boogie85 napisał:

Co do do Losta to jego formuła zaczyna się wyczerpywać, dlatego producenci powinni porzestać
na 3 sezonach, przynajmniej kontynuacja 3 sezony by była emocjonująca. Teraz wypada się skupić
na rewelacyjnym Heroes, niezłym Jericho, trzymajacym poziom Prison Break, o i jeszcze musze
sprawdzić co to jest ten Day Break podobno niezły.


Heroes? Pierwsze słyszę! A jeśli chodzi o Lost 4, to umowa została podpisana, będzie czwórka, ale jeśli robią też gre na kompa, to na czwórce pewnie nie poprzestaną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MMO to chyba sugeruje ze gra ma byc Massive Multiplayer, a ile ich tam na tych wyspach moze byc? ze sto ludzi max. oj pustawo by bylo w tym "multiplayer"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

natomiast, wiekszosc dobrych seriali to dobry material na RPG. w zasadzie to RPG mozna zrobic z byle czego i tez bedzie dobry. tu liczy sie forma, tresc mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 16:22, Buzzard napisał:

w zasadzie to RPG mozna zrobic z byle czego i tez bedzie dobry.

Bo się normalnie obrażę. RPG to przede wszystkim treść, a że w Oblivionie i G3 jest przerost formy nad treścią to nie znaczy, że takie mają być RPGi.
Wracając do Losta, to na jakiekolwiek RPG się on nie nadaje. W zasadzie, to Lost nie jest materiałem na żadnego typu grę. Od biedy przygodówka ale tylko od biedy.
A tak nawiasem mówiąc jedyne dwa dobre i godne uwagi MMO jeszcze nie istnieją ale rzeczywiście będą bazowały na dwóch legendarnych serialach Stargate SG1 i Star Trek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować