Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Na jakie gry czekacie przed świętami??

90 postów w tym temacie

Wpisujcie na jakie gry czekacie najbardziej i jakie obniżki cenowe was zadowolą.Ja się cieszę że w końcu jest obniżka na TOCA2 , a z gier to na pewno FM2005 który mam nadzieje że dzisiaj przyjdzie paczuszką.
Święta rządzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę gram tylko w q2, lecz czekam na spellforce 2 ;) jednak przed tymi świętami, raczej się niedoczekam, ale w przyszłe święta już pewni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 18:02, kamilimaciek1 napisał:

A ja na The Settlers Dziedzictwo Królów Legendy :-) To jest super strategia :-D.


Czwartą odsłonę Settlersów nazywasz super grą? -_-
Przecież ten tytuł nie ma już tego czegoś co posiadała cała seria - zrobili z tego zwykła strategie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 18:17, HumanGhost napisał:

Eee masz chyba na myśli piątą odsłonę? ;-)


Eh Boże, wybaczcie za pomyłkę ;) Tak, oczywiście miałem na myśli 5, ale i 4 już sie wydaje niestety średnia - nie ma to jak 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 18:20, Vaxinar napisał:

> Eee masz chyba na myśli piątą odsłonę? ;-)

Eh Boże, wybaczcie za pomyłkę ;) Tak, oczywiście miałem na myśli 5, ale
i 4 już sie wydaje niestety średnia - nie ma to jak 3 :D


No ja nawet najbardziej lubie settlers 4 jest fajnie napisana do tego muzyka itd 3 ma fajne naturalne odgłosy szum drzew ,wody i wiele innych bajerów :D.Ale settlers 5 no cóż lubię tą gre ma fajną fabułe a misje dodatkowe są świetne :-D nawet moge się poszczycić 7 miejscem w tych settlersach jako SUPER_SMOKI138 a jak ktoś niewieży zawsze można looknąć na linka :-) http://www.siedler.de/ladder.php?modeid=2&Gamertag=
A wy jakieś fajne miejsca macie w grach przez neta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekam na Guild Wars, heh tzn. czekam na to aż starzy mi go zafundują (ewentualnie sam już sobie kupię), no i może Quake IV - zawsze lubiłem tę serie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 20:54, DevilFish napisał:

czekam na Guild Wars, heh tzn. czekam na to aż starzy mi go zafundują (ewentualnie sam już sobie kupię), no i może Quake
IV - zawsze lubiłem tę serie...


O rany ja byłem wczoraj w Empiku i Quake4 kosztował 250 zł to chyba przesada no nie ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 20:57, kamilimaciek1 napisał:

O rany ja byłem wczoraj w Empiku i Quake4 kosztował 250 zł to chyba przesada no nie ? :(


250 !! cholerka, ja słyszałem o 99 zł... zresztą w Empiku bym nie kupował, tam mają zawsze zawyżone ceny (ale aż tak ??).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

250, bo to edycja, że tak powiem europejska. Polska wersja wydzie później i bedzie już kosztować 99 złotych. :-) A zdecydowano się wprowadzić grę teraz, bo liczono na duże zainteresowanie graczy. Ale jak widać każdy woli oczekać ten miesiąc czy dwa na duużo tańszą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 21:03, DevilFish napisał:

250 !! cholerka, ja słyszałem o 99 zł

Bo 99zł będzie kosztowała polska wersja a angielska 200coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej czekam na Fable: The Lost Chapters gra jakoś tak niesamowicie mnie kusi, że napewno kupię...


BTW. Wiecie jak przetłuamczyli panowie z LEM`u nazwie Railgun??

ODP. Działko kolejowe --> żenada.....współczuje fanom serii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować