Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Na jakie gry czekacie przed świętami??

90 postów w tym temacie

Ja czekam aż w Europie także wprowadzą abonament godzinny, obok miesięcznego do World of Warcraft. Wtedy grę bym kupił od razu...
Nie wie ktoś przypadkiem czy Blizzard coś takiego wogóle planuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 14:22, MoHanes napisał:

Ja czekam na OBLIVION''A.
Podobno już ma być w te święta.


No to poczekasz... niestety mamy obsuwę na 2006 rok. Później to będzie dylemat: Oblivion czy Goithic 3?

Ja właściwe zaopatrzyłem się już we wszystko, co chciałem mieć: FEAR (w trakcie grania), a na później: Tribes, Silent Hill 1, 2, 4 (trójkę mam już z głowy). Być może zakupię jeszcze (lub od Mikołaja dostanę, bo na pewnio nie od żony :] ) Thief 3 lub Doom 3...
Na razie nie mam co narzekać na brak gier. Biorąc pod uwagę czas jaki spędzam ostatnio przed komputerem, to wszystkiego starczy mi na jakieś 3 miesiące (może dłużej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam przed świętami na gry które się pokażą po świętach :), Chodzi mi o Jagged Aliance 3D i Sierp i młot :P obie z nival. Sierp i młot będzie wydany przez CDP a JA3D to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekałem na Ghost Recon 3: Advanced Warfighter, ale został przełożony na bodajże luty 2006 :/ Tak to nie wiem na co czekam. Bo niedługo NFSMW ( ja biorę Black Edition jak będzie ! ). Tak to czekam na... gry za zeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 12:20, spider88 napisał:

Coraz więcej gier ma przesówane terminy z przedświątecznych na wiosenne.To chyba przykre zwłaszcza dla młodszych graczy.

Stalker jest jeszcze lepszy: z 05-2005 na chyba 09-2006.Ciekawe czy to ostateczny termin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2005 o 13:17, Pan_Sza napisał:

> To chyba przykre zwłaszcza dla młodszych graczy.

Taa, starsi zadowolą się byle czym ;)

Chodziło mi o to że młodsi gracze są uzależnieni od rodziców a jak wiadomo gwiazdka to najlepszy pretekst do kupna jakiejś fajnej gierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pod poduszkę (6.12), na dzień dziecka, imieniny, urodziny, komunię, za dobre świadectwo, od chrzestnego, od babci i dziadka? :) Jest tych okazji trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.11.2005 o 14:00, Pan_Sza napisał:

:) Jest tych okazji trochę ;)

Zgadza się ale przed gwiazdką wychodzą zazwyczaj najlepsze tytuły,wiele drogich gier jest przecenianych itp,itd
a ja mam napszykład imieniny 24XII, a urodziny 25XII i co? Coprawda już dawno jestem niezależny finansowo ale zawsze do jeden prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 09:28, spider88 napisał:

Czy ktoś może mi zaproponaować jakąś grę dla czterolatka,żeby nie była za trudna ale zabawna
i bardzo kolrowa.

Może coś z serii Królik Bystrzak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 09:59, miszehu napisał:

> Czy ktoś może mi zaproponaować jakąś grę dla czterolatka,żeby nie była za trudna ale zabawna

> i bardzo kolrowa.
Może coś z serii Królik Bystrzak

A gdzie to znajdę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2005 o 10:13, spider88 napisał:

> > Czy ktoś może mi zaproponaować jakąś grę dla czterolatka,żeby nie była za trudna
ale zabawna
>
> > i bardzo kolrowa.
> Może coś z serii Królik Bystrzak
A gdzie to znajdę ?

O ile się nie mylę to na gram.pl coś takiego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować