Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Scarface: Człowiek z Blizną - Temat Ogólny

321 postów w tym temacie

A ja "zaciąłem" się w misji w której musze eskortować Vip''a,nie wiem o co chodzi ale vip dostaje dwie kulki i koniec,może poradzicie mi jak mam przejsć te nieprzyjemny moment?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:59, rafekx 12 napisał:

A ja "zaciąłem" się w misji w której musze eskortować Vip''a,nie wiem o co chodzi ale
vip dostaje dwie kulki i koniec,może poradzicie mi jak mam przejsć te nieprzyjemny moment?



Ja też miałem z tym niezłe kłopoty. Musisz dużo próbować. Najlepsza metoda to sprint do vipa zanim zejdą się wrogowie a potym furia, gdy będziesz na schodach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 18:59, rafekx 12 napisał:

A ja "zaciąłem" się w misji w której musze eskortować Vip''a,nie wiem o co chodzi ale
vip dostaje dwie kulki i koniec,może poradzicie mi jak mam przejsć te nieprzyjemny moment?

Pamiętam tą misję. Chcesz ją przejść musisz robić nacelowanie, wszystkich szybko pozabijasz. No i oczywiście musisz posiadać dobrą broń, nacelowanie to podstawa w tej grze inaczej się zginie na pustym polu bo w budynkach czy gdzie indziej to można sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 08:53, wrobel253 napisał:

Hej ludzie, gdzie są save''y Scarfafe''a, bo będę robić format i chciałbym je zachować...

W katalogu z grą, jeśli zapisywałeś je tylko na jednym profilu, to będzie to plik "Scarface 1" (bez żadnych rozszerzeń) o wielkości 82 KB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grał ktoś w grę na Viście ?
Bo mam właśnie taki problem, że gra nie chce się nawet zainstalować na tym systemie. Na xp hulało, tutaj nie ma o tym mowy.
Jest jakiś sposób by gra na tym systemie poszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą.
Otóż nie widać w niej w ogóle tekstur, jedynie ogień wylotowy z lufy O.o

Mój PC:
Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz
2 GB RAM
ASUS EN8800GS TOP

Darkstar181
Mi gra zainstalowała się i uruchomiła na Viście, ale mam z nią problem (patrz wyżej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.06.2008 o 21:30, MiejskiKlasyk napisał:

Darkstar181
Mi gra zainstalowała się i uruchomiła na Viście, ale mam z nią problem (patrz wyżej).

Ta...też mi się w końcu udało, i mam ten sam problem co ty. Nie wyświetla tekstur.
Widać gra coś nie lubi Visty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 21:30, MiejskiKlasyk napisał:

Mam problem z tą grą.
Otóż nie widać w niej w ogóle tekstur, jedynie ogień wylotowy z lufy O.o

Mój PC:
Intel Core 2 Quad Q6600 2.4 GHz
2 GB RAM
ASUS EN8800GS TOP

Darkstar181
Mi gra zainstalowała się i uruchomiła na Viście, ale mam z nią problem (patrz wyżej).

No mam ten sam problem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem: oprócz głosu Tony''ego i postaci, z którymi rozmawia, wszystkie głosy są bardzo przyspieszone lub spowolnione. Jak to naprawić? Wcześniej tego nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam xp ale nie w typ problem tylko raczej twoja karta graficzna. Musisz poprostu wejśc w opcje i zmienić chyba antylasing na zero wtedy bedzie wszystko widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2008 o 15:16, Gumiś2 napisał:

Mam pewien problem: oprócz głosu Tony''ego i postaci, z którymi rozmawia, wszystkie głosy
są bardzo przyspieszone lub spowolnione. Jak to naprawić? Wcześniej tego nie było...

Podejrzewam, że to coś z kartą dzwiękową ściągnij jakieś sterowniki do niej. Możesz też uporządkować dysk. Jak jest bałagan to już komputer się gubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem niedawno farmata i myślałem że dzięki temu ta gra zacznie w końcu prawidłowo działać , ale niestety nic z tego... Jak włączam grę to pojawia się czarny ekran i po kilku chwilach pojawia się komunikat żebym włożył do napędu płytę z grą Thief: Deadly Shadows (?!) . Naprawdę dziwnie to wygląda , czy ktoś wie o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktos ma Vistę i kartę graficzną GeForce, to niestety jak na razie nie da się chyba grać ;/. W Pomocy Technicznej pisze że nowe sterowniki do karty dopiero pomogą. Wie ktoś czy wyszły już jakieś nowe stery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! UWAGA!!!

Znalazłem rozwiązanie jak uruchomić bez problemów Scarface na Win Vista i GF8800 ;]

1. Ściągamy ten plik - http://files.filefront.com/DXWND+MS/;5335168;/fileinfo.html
2. Wypakowujemy go do folderu z grą.
3. Odpalamy DXWind, klikamy Add, wybieramy folder z grą, klikamy na DX9, potem na OK.
4. Teraz odpalamy grę i cieszymy się nią ;]

Jedyny problem to to że gra jest w oknie, i nie możemy tego zmienić. Ale możemy powiekszyć okno i wtedy będziemy widzieli wszystko, tylko na dole i górze będą paski Windowsa, ale to szczegół ;p Jakby ktos nie pokapował co i jak, tutaj jest tutorial - http://pl.youtube.com/watch?v=7ifkkOmW7BI - Enjoy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować