Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Scarface: Człowiek z Blizną - Temat Ogólny

321 postów w tym temacie

Dnia 29.07.2008 o 22:03, Irc100 napisał:

Przepraszam bardzo a co to ma wspólnego z tematem? Dla przypomnienia "Scarface: Człowiek
z Blizną - Temat Ogólny"


Mój post jest jak najbardziej na temat , przeczytaj mojego poprzedniego posta. Jak już przeczytasz to chyba wszystko będzie jasne :) , przynajmniej mam taką nadzieję.
Może Ty wiesz jak ten problem rozwiązać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo już myślałem, ze za słaby komp ale zaktualizowałem sterowniki to karty dźwiękowej oraz graficznej i wszystko chodzi ładnie pięknie. Więc moze spróbuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 16:26, Irc100 napisał:

A patcha zainstalowałeś?

http://www.sendspace.pl/file/FJXOszEg/


Patch jak najbardziej instalowałem , gra z łatką jak i bez niej tak samo się wiesza , najgorsze jest to że za każdym razem trzeba resetować kompa , więc tym trudniej coś wykombinować.

Lord Andre 1

Wszystkie sterowniki mam zaktualizowane i niestety nic to nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można dostac kokę nie zabijając dilerów i żadnych ludzi bo jedyny sposób jaki znam to zabic gang i zabrac kokę albo najkorzystniejszy sprzedac dilerowi kokę zabic i zabrac extra! :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:49, łidżet napisał:

Jak można dostac kokę nie zabijając dilerów i żadnych ludzi bo jedyny sposób jaki znam
to zabic gang i zabrac kokę albo najkorzystniejszy sprzedac dilerowi kokę zabic i zabrac
extra! :lol:


Innych nie ma, przynajmniej ja o żadnych nie słyszałem.
Widzę, że jesteś dopiero na początku, później ma się po 1,5 kg(1500g) i się zazwyczaj nie chce sprzedawać. Chociaż ja kiedyś miałem ponad 2kg przy sobie i sprzedawałem to dilerom. Cóż 200k drogą nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:49, łidżet napisał:

Jak można dostac kokę nie zabijając dilerów i żadnych ludzi bo jedyny sposób jaki znam
to zabic gang i zabrac kokę albo najkorzystniejszy sprzedac dilerowi kokę zabic i zabrac
extra! :lol:

Rób misje dla Felixa (potem dla Sanda) - po każdej misji Felix umożliwi ci kontakt z dilerem, który sprzeda ci towar (im mniejszy twój wskaźnik zatargu z gangami tym więcej będziesz mógł wytargować). Sprzedawać możesz nie tylko pojedynczym dilerom na ulicach, ale też w swoich nieruchomościach - najbardziej opłaca się w Babylon - chyba 93 $ za każde 100g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrzymałem się w misji gdzie mam eskortowac Vipa w klubie Babilon. Ale gdy chciałem wszystkich wystrzelac z zaściany pojawiało się wiecej wrogów. Więc przebiegłem z vipem na dwór ale on zatrzymał się na podwyższeniu i nie poszedł za mną do punktu czy to normalne? I jeszcze jedno, czy ilośc przeciwników w barze jest nieskończona dopuki nie dojdziemy do czerwonego punktu?

20080808114353

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak biegniesz z vipem to nie awrto się nigdzie zatrzymywać tylko cały czas biec i strzelac do wrogów, którzy są przed tobą. Jak wybiegniesz na dwór to vip powinien zatrzymać się przy slupkach obok ulicy a ty przed nim i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 11:44, łidżet napisał:

Zatrzymałem się w misji gdzie mam eskortowac Vipa w klubie Babilon. Ale gdy chciałem
wszystkich wystrzelac z zaściany pojawiało się wiecej wrogów. Więc przebiegłem z vipem
na dwór ale on zatrzymał się na podwyższeniu i nie poszedł za mną do punktu czy to normalne?
I jeszcze jedno, czy ilośc przeciwników w barze jest nieskończona dopuki nie dojdziemy
do czerwonego punktu?


Czasem się Vip blokuje, musisz podejść bliżej niego, powinien ruszyć. Też miałem to kilka razy. Zprubuj jeszcze kilka razy.
Wrogowie będą się spamować dopóki nie skończysz misji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem właśnie grę. Mam 85 % całej gry czyli całkiem nieźle (kumpel jak skończył grę miał 70).

Mam taką prośbę. Czy ma ktoś jakiś poradnik albo listę rzeczy które trzeba zrobić na 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:42, Irc100 napisał:

Mam taką prośbę. Czy ma ktoś jakiś poradnik albo listę rzeczy które trzeba zrobić na
100%?

Lista jest krótka, więc wkleję ci ją tutaj:
- all gang nests wiped out
- all exotics purchased, all vehicles (garage, boathouse) repaired
- all fronts purchased and all missions completed (including additional
side missions at the islands)
- all femmes (10 of them)
conversations and races do not count towards completion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2008 o 11:42, Irc100 napisał:

Skończyłem właśnie grę. Mam 85 % całej gry czyli całkiem nieźle (kumpel jak skończył
grę miał 70).

Mam taką prośbę. Czy ma ktoś jakiś poradnik albo listę rzeczy które trzeba zrobić na
100%?

Podejrzewam, ze musisz kupić ten jakiś biznes muzyczny za 50 milionów i za 20 milionów. Do tego musisz pozbyć się każdego gangu. Musisz mieć wszystko kupione. Mi zostały te rzeczy mam 12 minlonów, już mi się nie chce robić tych 60mln. Nie wiem co się stanie jak się zrobi 100%. Ja mam 100% misji fabularnych. Denerwują mnie misje niefabularne. Jest ich mało rodzajii. Po skończeniu misji to jedyny sposób na zarobienie kasy. Co 5 misja masz misję z dużym towarem. Wtedy zarobisz 1,5 mln. Ale musisz mieć naprawione wszystkie lokale bo inaczej nie dostaniesz paczki. Są one tylko przed naprawionymi lokalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:18, Irc100 napisał:

Ja to wszystko wiem. Ale mi tez sie nie chce tego robic wiec pytam sie czy komus sie
chce. A za dilowanie moge zebrac 20 milionow wiec wiec co tz gadasz o jakis 1,5?

Czyli według coenie aby kupić to coś za 20 mln i za 50 mln wystarczy zrobić dwie "duże dostawy" Jakoś tak to sienazywało. Bo ja już kilka razy bylem i jakoś nie uzbierałem. Poza tym zawsze z moich wszystkich lokali gangi rozwalą 4. Opisz jak ty roisz "dużą dostawę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 15:31, Dominik000 napisał:

> Ja to wszystko wiem. Ale mi tez sie nie chce tego robic wiec pytam sie czy komus
sie
> chce. A za dilowanie moge zebrac 20 milionow wiec wiec co tz gadasz o jakis 1,5?

Czyli według coenie aby kupić to coś za 20 mln i za 50 mln wystarczy zrobić dwie "duże
dostawy" Jakoś tak to sienazywało. Bo ja już kilka razy bylem i jakoś nie uzbierałem.
Poza tym zawsze z moich wszystkich lokali gangi rozwalą 4. Opisz jak ty roisz "dużą dostawę".


4 lokale? Mi jak jeden rozwalili to na siebie kląłem, że tak wolno jeżdżę.

Ja miałem tą najdroższą inwestycje, potem skończyłem grę, nie jest trudno uzbierać te 60mln. tylko strasznie nudno.
Bierzesz szybki samochód, albo ciężarówkę opancerzoną i jedziesz na pełnym gazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2008 o 10:23, łidżet napisał:

Zna ktoś sposób na szybkie zarobienie 20 milinów?


A masz dostawców za 250 tysięcy? Bo jak tak to ja robię coś takiego. Jadę do dostawcy na wyspach. Spłacam gang do zera (nawet jak to kosztuje milion). Jak masz zero kłopotów z gangami i dobrze zrobisz tą mini grę to dostaniesz 30 kg koki. A potem dilujesz to w mieście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować