Zaloguj się, aby obserwować  
ASX76

Hellgate: London - nowa gra twórców Diablo

483 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2007 o 19:25, Nazin napisał:

> ja tam niestety nie mialem tego farta i nie bede beta testerem ale wlasnie sciagam demo
to
> se troche pogram...:P

zbyt długo jednak nie pograsz bo straaasznie krótkie jest :P


to co, ale zawsze bedzie to poczucie ze w to gralem co nie?? no i mysle ze demo mnie jeszcze bardziej podjara :P, bo ja tak mam jak gram w dema dobrych gier ze chcem po tym wiecej i wiecej no i wtedy kupuje orginala ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:05, Co? napisał:

> > ja tam niestety nie mialem tego farta i nie bede beta testerem ale wlasnie sciagam
demo
> to
> > se troche pogram...:P
>
> zbyt długo jednak nie pograsz bo straaasznie krótkie jest :P


to co, ale zawsze bedzie to poczucie ze w to gralem co nie?? no i mysle ze demo mnie jeszcze
bardziej podjara :P, bo ja tak mam jak gram w dema dobrych gier ze chcem po tym wiecej i wiecej
no i wtedy kupuje orginala ;)...hmmmmm wie ktos moze ktory maksymalny poziom jest do zdobycia w demku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:25, cypers napisał:

Nie polecam, grałem w demko, zero klimatu, masa bugów(przenikanie przez beczki i inne objekty).
Dla mnie demo 1/10,

Beta też jest taka ;/ ...
Jak się nazywacie na becie?
Co oznaczaja takie 3 ikonki (obrazki bardziej) nad maną...
Dlaczego nie można usunąc chara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się całkiem podobało, ale jakiegos super wrazenia tez nie zrobiło. Gameplay moze byc wciagajcy - nie ma to jak uzalezniajace klepanie leveli ;) No i ten zrujnowany Londyn... Ale poziomy troche małe, cóż pozyjemy zobaczymy jak bedzie wygladac calosc.
I jakos lepiej mi sie grało marksmanem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H:L? Ja juz napewno wiem ze nie kupie tej gry:-) spodziewalem sie czegos lepszego... jak na tworcow diablo:-p w ta gre mozna grac z zamknietymi oczami:-p beznadziejny system walki... oby D3 takie nie bylo o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem demko... Fajna gra, chociaż ma parę minusów :)

Plusy:
- wymagania! Marzyłem żeby mi chodziły na low, a chodzi bez problemu na medium/high. Big +
- przeciwnicy
- skille, itemki itd.

Minusy:
- system walki... z leksza dziwny
- poziomy... monotonne po pewnym czasie

Nie grałem na tyle długo żeby mi się znudziło, ale mam nadzieję że kolejne etapy będą bardziej zróżnicowane :P. Grafy nie oceniam bo musiałbym puścić na high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 22:13, oOreVenOo napisał:

Grał już może ktoś w demko ? Jest to w ogóle warte zassysania ? Poprosił bym o jakąś porządną
"recke" tejże gierki..xD

zbyt dużo muzy nie ma, miecze pistolety upgrade broni i pancerza , trzy lokacje, zabawa na ok30 40 min i dość ładna grafa ps tylko widziałem mój tata grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagania to:
* OS: Windows XP with SP2 or Windows Vista
* Processor: 1 .8GHz or faster (2.4GHz for Vista)
* RAM: 1GB or more (2GB for Vista)
* Video: DirectX 9.0c/10 compatible device w/ 128MB RAM or better and Pixel Shader 2.0 support; requires NVIDIA GeForce 6200/ATI Radeon 9000 chipset or greater
* Audio: DirectX 9.0c compatible device
* Disc drive: 8x DVD or faster
* Hard drive: 6 GB or more free space
* Input: Keyboard and mouse
* Internet: Connection required for multiplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 21:49, RafiXxx napisał:

Moze mi ktos powiedziec jakie ta gra ma wymagania?? bo niemoge tego znalesc...

Procesor – 1,8 GHz (Windows XP) lub 2,4 GHz (Windows Vista);
RAM – 1 GB (Windows XP) lub 2 GB (Windows Vista);
Karta graficzna – 128 MB, DirectX 9,0c z obsługą Vertex Shader /Pixel Shader 2.0 (czyli potrzebne są przynajmniej karty NVIDIA GeForce 6200 / ATI Radeon 9000);
Wolne miejsce na dysku twardym – 6 GB;
Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c;
System operacyjny Windows XP SP2 lub Windows Vista
z www.wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem (nie)przyjemnosc betatestowania tego tytulu. Jak na pozycje tak glosna w swiecie gier, prezentuje sie bardzo kiepsko. Grafika ladna, muzyka tez nie najgorsza (o ile wogole cos gra, a nie zawsze gra). Ale jakos tak, brakuje tu grywalnosci...
Autorzy wyobrazaja sobie, ze ludzie beda placic 9.99E subskrybcji miesiecznie za tryb multiplayer. Coz, zycze im powodzenia, bedzie im potrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze ze moje odczucia nie roznia sie za bardzo od waszych.
to jest po prostu tragedia, ta gre zapowiadano na hit, a - o ile prawda sa glosy fanow, ze to najslabszy fragment najslabszej czesci kampanii - bedzie to co najwyzej sredniak. grywalnosci nie ma w tym za grosz, walka to jakas kpina, a technicznie gra jest na poziomie gta vice city(co z tego ze trupy padaja realistycznie dzieki rag dollowi, skoro bohater przenika przez obiekty?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować