Zaloguj się, aby obserwować  
ASX76

Hellgate: London - nowa gra twórców Diablo

483 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2008 o 20:30, juhyter napisał:

Mam jedno pytanie do tej gry czy ktoś wie który lvl można maksymalnie osiągnąć???


Z tego co mi wiadomo, to 50. Ale mogę się mylić bo nie śledzę już co tam w patche wrzucają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stacja templariuszy jest dostępna w tym samym czasie co Monument, więc... jakie masz obecne zadanie związane z głównym wątkiem;P? Ile prawd już poznałeś?
juhyter
Zależy od poziomu trudności, ale maksymalny to 50 level

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech...nie wiem co się stało, z dnia na dzień nagle HG:L nie chce się uruchomić...zaczyna się od czarnego ekranu, potem te mieczyki skrzyżowane i w tym momencie wyskakuje ekran śmierci Windows, informujący mnie, że "Wystąpił kłopot z HG:L i zostanie ona zamknięta blebleble"... Miał ktoś taki problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moge odpalic gry w directX10, ciagle wyskakuje blad ze brakuje mi DirectX version 29 and D3DX version 34 co jest kompletna bzdura bo mam najnowszego directa scaganego z Microsoftu. Moja karta graficzna to Radeon 4870, spokojnie ciagnie na max detalach crysisa z d10 a nie moge odpalic hellgata, jakies pomysly? Mam Viste 64 bit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 12:45, Kejter93 napisał:

Ech...nie wiem co się stało, z dnia na dzień nagle HG:L nie chce się uruchomić...zaczyna
się od czarnego ekranu, potem te mieczyki skrzyżowane i w tym momencie wyskakuje ekran
śmierci Windows, informujący mnie, że "Wystąpił kłopot z HG:L i zostanie ona zamknięta
blebleble"... Miał ktoś taki problem ?


Moze instalowales jakies nowe sterowniki do czegos. 90% bledow to wina sterownikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 00:30, BogSumerow napisał:

> Grę właśnie instaluje i już ma u mnie spory plus - można wybrać ikonkę:D
>
> Przeglądałem trochę temat i widzę, że Hellgate nudzi przy dłuższej rozgrywce. Mam
jednak
> nadzieję, że pod tym względem nie zawiodę się na moim nowym zakupie, tym bardziej

> przejście kampanii na poziomie normalnym zajmuje około 8 h - jakby co wytrzymam:)

> Macie jakieś rady dla łowcy,strzelca(a może wybrać inżyniera?)?
Ja gram strzelcem i idzie nienajgorzej co do umiejętności to pakuj w szybkostrzelnosc
a na jakies wolne potwory to atak namalmem czy jakos tak przydaje sie bo trzeba długo
czekać ale zadaje duze obrażenia.

>Grałem 2 godziny strzelcem i miałem niezapomniane przerzycia z 2 dni hellgate rules!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2008 o 14:04, Aarin Gend napisał:

Wycofali juz ta gre? Bo patrze w sklepie gram, a tam jej nie ma. W katalogach EA tez...


Jest dostępna w Empikach, tylko miej świadomość że pod koniec stycznia wyłączają serwery multi. W single będzie można grać nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super kupilismy z kolegami pod koniec stycznia Hellgate: London aby sobie pograć po multi razem. Kiedy wgrywaliśmy grę oraz rejestrowaliśmy konto nie było nawet 1 zdania że serwery będą zamknięte od 1 Lutego. Wczoraj myslałem, że gra nie działa bo robią jakiegoś update, jednak zajrzałem na to forum i dowiedziałem się, że serwery przestają działać z dniem pierwszego lutego, potwierdziło się to też w internecie na innych stronach, jednak na stronach sklepów nie ma najmniejszej wzmianki na powyższy temat. Po prostu świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:31, Bosper napisał:

jednak na
stronach sklepów nie ma najmniejszej wzmianki na powyższy temat. Po prostu świetnie.


nie leży to w ich interesie... tak jak nie zamieszczają informacji, że bohater w grze może zginąć a źle zrobiona postać może być w połowie gry już totalnie nie grywalna i trzeba albo zacząć od początku albo wywalić produkcję w kont. życie... na przyszłość sprawdzisz takie info wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem przejść SP. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw wybrałem zwykłego strzelca. Teraz gra przypomina trochę rozbudowanego FPSa i to mi pasuje. Niestety albo gra jest bardzo zabugowana albo nie potrafię zabijać potworów. Częśc z nich oznaczona jako lv 2 jest nie do ruszenia. ściągnąłem sobie trainera i włączyłem nieśmiertelność. Grzałem do nich dobre 10 minut i nic nawet zadraśnięcia.
Druga sprawa to same patche. Udało mi się znaleźć jedynie 1.2. Wie ktoś gdzie znaleźć coś nowszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 07:37, Bartex69 napisał:


Tak,tak wiem...Gra dawno "wymarła" i mam pytanie,czy grają jeszcze ludzie na multi?


OK. 5 postów wyżej pisze że od 1 lutego 2009 serwery nie działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 08:15, HeroesNecro napisał:

>
> Tak,tak wiem...Gra dawno "wymarła" i mam pytanie,czy grają jeszcze ludzie na multi?


OK. 5 postów wyżej pisze że od 1 lutego 2009 serwery nie działają.

Parę miesięcy temu, kiedy istniał jeszcze polski fansite tej gry, opisano tam sposób w jaki można było założyć konto na koreańskich serwerach i dalej bawić się multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie rozumiem tej gry. Zacząłem grać na niej na maksymalnych ustawieniach.
1920x1080 i stopień bardzo wysoki. Doszedłem do drugiej lokacji i w paru planszach większych zaczęło lagować. Noi w tych kanałach w metrze także. Jak kolesie wybuchają to też w zwiolnionym tempie to wszystko jest i taka duża zwiecha. Zmieniłem więc na 1024x768 i niskie detale nic to nie dało nadal mi laguje. Grafika po zmianach wyglądała tak jakbym w Quake 2 grał i nadal lagi non stop.
Mam w miarę dobry sprzęt takie gry jak Drakensang mi chodzą bez problemu a tutaj taki numer.

Posiadam:
Pentium 4 DualCore 3GHz
Zotac GeForce 9800 GTX+
2GB RAM DDR2

Jest jakiś patch do tej gry dla kart geforce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W czasach gdy byly serwery gra miala pare patchy ktore poprawily totalnie wydajnosc i na Twoim kompie to powinno smigac.Jezeli masz wersje podstawowa,to niestety nie masz latek bo uzupelnialy sie bezposrednio z serwera przy odpaleniu gry a o w/w bedzie obecnie ciezko.Sporo graczy przy wariackich kombinacjach krzaczkowych gra obecnie na koreanskich serwerach gdzie wyszly juz zapowiedziane przez FSS dodatki.
Sterowniki do 9800 mozesz zaktualizowac ale mysle ze niewiele to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować