Zaloguj się, aby obserwować  
ASX76

Hellgate: London - nowa gra twórców Diablo

483 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 17:55, Dysten napisał:

grales w DX10?


nie nie grałem lol... to niby jak to porównywałem ?

Dnia 08.11.2007 o 17:55, Dysten napisał:

detale przeciwnikow, otoczenia, a w szegolnosci podłogi, ściany, rury, deski itp. wszystko
jest dopracowane w najmniejszym szczegole.


wygląda lepiej to nie znaczy, że odrazu jakoś bosko to wygląda...

Dnia 08.11.2007 o 17:55, Dysten napisał:

W DX9 mialem okazje grac kilka dni i bylem mocno rozczarowany grafika, wygladala ja gra, ktora
miala sie ukazac w 2005 roku, moze wtedy zauroczylaby od strony graficznej.


lekka przesada.

Dnia 08.11.2007 o 17:55, Dysten napisał:

Od strony graficznej HGL w DX10, a DX9 mocno sie rozni.


mocno to się różnią inne gry ale nie hellgate.

Dnia 08.11.2007 o 17:55, Dysten napisał:

Tez mam 4GB DDR2 800MHZ, zyliard gigabajtow pamieci wirtualnej i nigdy nie mailem problemow z brakiem RAMU


Najwidoczniej krótko grasz, wystarczy dłużej pograć i będzie widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem trailery i jestem zachwycony tym co zobaczyłem! naprawde gra prezentuje sie znakomice i ten jej niepowtarzalny klimat!. Czy ktoś może dac mi linka do jakiś najnowszych filmików z tej gry chętnie obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

arrgh. naprawdę nikt nie wie gdzie jescze mogą być zapisane save''y? oprócz tego folderu w "moich dokumentach"
I czemu zniknęły nawet z tamtąd ? może jakiś bug, nie były poprawnie przez grę zapisywane.

naprawdę mnie wkurza , że postać mi zniknęła w połowie gry :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:51, Goyaka napisał:

> ja się zastanawiam nad instalacją Visty, kartę mam z serii 8, ale waham się,
> Wrzuć jakieś screeny z DX 10 dla porównania

Jeśli kupiłeś Vistę, to jasne, że instaluj. Bo po co mieć coś, z czego się nie korzysta? CHyba
że jesteś piratem i masz nielegalną wersję, ale doskonale wiesz, co to znaczy...

Mam Vistę od pół roku i nie korzystam. Po co, jesli są same problemy, a zysków brak. Czekam na Dx10 exclusive i wtedy zainstaluję... jesli bedzie to jakis godny tytuł. Do tej pory Viściak będzie grzał pudełko.

VUKO: Filmiki i owszem, niczego sobie. Ale sama gra... ściągnij demo, może Ci się spodoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci, którzy teraz zaczynają mają łatwiej - po instalacji patcha gra się zmieniła, pozmieniały się potwory, zniknęło wiele denerwujących stworzeń, np. te ryjące w ziemi ;) Nowe lokacje (wiecej ukrytych przejść, jedno z nich na obrazku) choć mogliby trochę jeszcze urozmacić krajobrazy.
Parę screenów z gry (pomniejszony format):

20071111162842

20071111162945

20071111163314

20071111163413

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 16:34, seles napisał:

ci, którzy teraz zaczynają mają łatwiej - po instalacji patcha gra się zmieniła, pozmieniały
się potwory, zniknęło wiele denerwujących stworzeń, np. te ryjące w ziemi ;)


Mam takie pytanie, bo gra dopiero do mnie doszła do Irlandii :) gdzie ten patch jest? nie mogę go znaleźć ? Problem polega na tym ze konta nie chce przez siec zakładać bo może wtedy by sie aktualizacja sama zrobiła, ale póki co nie mam w domu neta. Nie mogę sie doszukać patcha w internecie ;/

Gra mi sie zacina czy to na max detalach czy na niskich, zawsze kiedy pojawia sie ogień, nie wiem czy patch coś da czy może to moje sterowniki, ale na direct 9 spełnia moj komputer warunki by grac na wysokich detalach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 22:58, Gosu napisał:

> ci, którzy teraz zaczynają mają łatwiej - po instalacji patcha gra się zmieniła, pozmieniały

> się potwory, zniknęło wiele denerwujących stworzeń, np. te ryjące w ziemi ;)

Mam takie pytanie, bo gra dopiero do mnie doszła do Irlandii :) gdzie ten patch jest? nie mogę
go znaleźć ? Problem polega na tym ze konta nie chce przez siec zakładać bo może wtedy by sie
aktualizacja sama zrobiła, ale póki co nie mam w domu neta. Nie mogę sie doszukać patcha w
internecie ;/


to znaczy automatycznie dostajesz informacje o dostępnej aktualizacji, przy starcie gry. Nie wiem , czy trzeba konto, przy instalacji podajesz klucz itd. Pewnie gra ściąga coś z netu, może masz już tę zaktualizowaną wersję.

Dnia 14.11.2007 o 22:58, Gosu napisał:

Gra mi sie zacina czy to na max detalach czy na niskich, zawsze kiedy pojawia sie ogień, nie
wiem czy patch coś da czy może to moje sterowniki, ale na direct 9 spełnia moj komputer warunki
by grac na wysokich detalach.

nigdy nie zaszkodzi zainstalować nowych sterowników, wiem z doświadczenia, że czasem miesiąc robi różnicę ;)

patch głównie pozmieniał nazwy i wygląd niektórych stworzeń, jak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się pojawia autorun i tam wybierasz Single czy multi to wystarczy chwilę odczekać i nad tym menu pojawi się info, że jest łatka. Przy czym trzeba zaznaczyć, iż gra ma oddzielnie pliki startowe do single i multi, więc nawet jak go zainstalujesz to potem przy uruchomieniu gry sieciowej i tak musisz pobrać oddzielną łatkę, tym razem tylko do trybu multiplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

damn, nie mogę przejść umysłu techmistrza 314, gra ciągle mi się zawiesza w tej lokacji, i to zawiesza się ciągle np. pod koniec walki z ostatnim bossem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 23:25, seles napisał:

patch głównie pozmieniał nazwy i wygląd niektórych stworzeń, jak mi się wydaje.


Patch bardzo wiele dal, mogę grac na max detalach już. Problem jest jednak w samej grze, a szczególnie w tekstach postaci. Czy to jakiś żart jest? Większość tekstów jest bez sensu, głupkowate, wręcz żenujące. Npc są jacyś niedorozwinięci, gadają od rzeczy, a templariusze sprawiają wrażenie, mówiąc cenzuralnie totalnych leszczy. Zupełnie podupada klimat przez te ich idiotyczne gadki typu : "mam 2 nogi jedna za długa może zjemy ja z holenderskim sosem?" WTF?! nie wiem czy ktoś tak głupio tłumaczył te grę czy tez angielska wersja jest taka sama, powinno być mroczniej, tak jak jest na filmach, jakaś groza, a nie cyrk i żenada. Wychodzę z walki, wybijam setki potworów a oni gadają jakieś betony, albo brechtają z jakiegoś stworka na twarzy gościa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak, dialogi schrzanili. Ale ja traktuję to jako strzelankę i się w nie nie wczytuję.

Fakt. Jak dla mnie też gra mogłaby być mroczniejsza i "mocniejsza". Nie dokładnie tego się chyba spodziewamy gdy na pudełku jest "18+" ;/ Niektóre potwory są wręcz śmieszne. Grając w demo, gdzie były głównie zombie, gra rzeczywiście wydawała się być horrorem... A teraz czasem pachnie mi Guild Wars, czasem Painkillerem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, ma ktoś problemy z logowaniem do multi? U mnie po podaniu loginu i hasła coś tam miele i wywala "Błąd serwera: nie odnaleziono określonego pliku". Na stronie konto wciąż istnieje, wiec go nie skasowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram i gram i gram i muszę przyznać ze kompletnie klimatu diablo w tej grze nie ma, bynajmniej nie dla mnie. Grając w Hellgate london czuje sie bardziej jakbym grał w wersje FPS UFO Enemy Unknow i byl jednostka X-Comu, te potworki bardziej przypominają inwazje z kosmosu niż piekło, jeszcze te statki, itp.


ps. Nie warto skakać w tej grze, każde moje skakanie najczęściej kończy sie przyblokowaniem postaci ><

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem trochę rozczarowany tą grą.
Klimat gier blizzardu jest tu wyraźnie odczówalny ale lokacje z godziny na godzinę zaczynają coraz bardziej nudzić. Mam nadzieję że do końca gry nie będę oglądał identycznych ulic i kanałów; a jeżeli tak to to będzie trochę zmarnowane 130 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 14:16, Gosu napisał:

Gram i gram i gram i muszę przyznać ze kompletnie klimatu diablo w tej grze nie ma


To było wiadome niemal od początku.. większość sobie wmówiła że to będzie jak diablo(klimat i takie tam), też czas w hellgate jest inny niż w diablo co ma raczej duże znaczenie na wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 16:37, RaVmAsTeR napisał:

To było wiadome niemal od początku.. większość sobie wmówiła że to będzie jak diablo(klimat
i takie tam), też czas w hellgate jest inny niż w diablo co ma raczej duże znaczenie na wszystko
:P


Co było wiadome od poczatku ? może i niech nie przypomina diablo ale według twórców to piekło wyszło na świat a ja tam żadnego piekła nie odczuwam tylko inwazje obcych, niech sobie nie będzie podobne do diablo ale gra i tak nie jest klimatem tym czym miała być, a skoro tak było wiadomo od początku ze to nie będzie diablo to po co starali sie niektórymi questami dosłownie zerzniętymi z diablo upodabniać. Jak na gre za taka cenę to bardzo cienko, taka na raz, a multi nawet nie mam zamiaru zaczynać, bo wole wow od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam dziwne wrażenie, że jakby Hellgate''a zrobił Blizzard w identycznej formie, to każdy by to łyknął i jeszcze pisał peany, jaki to znowu hicior wyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 23:10, Bambusek napisał:

Ja tylko mam dziwne wrażenie, że jakby Hellgate''a zrobił Blizzard w identycznej formie, to
każdy by to łyknął i jeszcze pisał peany, jaki to znowu hicior wyszedł.


To sie nazywa gdybanie. Mozna powiedziec, ze Blizz nigdy by takiego bledu nie popelnil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować