Zaloguj się, aby obserwować  
ASX76

Hellgate: London - nowa gra twórców Diablo

483 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2007 o 23:10, Bambusek napisał:

Ja tylko mam dziwne wrażenie, że jakby Hellgate''a zrobił Blizzard w identycznej formie, to
każdy by to łyknął i jeszcze pisał peany, jaki to znowu hicior wyszedł.


Widać blizzard nie poparł pomysłu twórców Hellgate skoro 0deszli i sami zaczęli go robić. Ja osobiście nie uważam każda grę blizzarda za wielki hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni odeszli raczej z powodu zbyt dużych nacisków ze strony Vivendi. Roper nie był w Blizzardzie byle ludkiem tylko miał sporo do powiedzenia. Więc jakby chciał robić Hellgate tam to by zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:42, Bambusek napisał:

Więc jakby chciał robić Hellgate tam to by zrobił.


Ale Jakby tam zrobil taka pomylke to Blizz by ja skasowal. Tak jak juz nie raz to robili.

Nadal gdybanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:43, RaVmAsTeR napisał:

> Wiedźmin jest super!!!!! Ludzie! ta gra to polski hit na skalę światową!!!
Ehm chyba ci się tematy pomyliły...


racja, pomyłka... ale hellgate london też fajna giera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam kilka pytań do tych którzy już grali w pełną wersje hellgate. Czy gdy ukończę fabułę, tryb single będę mógł postacią, którą grałem rozpocząć rozgrywkę multi? Będę musiał rozwijać postać od początku? Czy w grze jest coś takiego jak np. skrzynka Xunlai w Guild Wars dzięki czemu będę mógł przenosić przedmioty w grze z postaci na postać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 18:16, Johy napisał:

Witam. Mam kilka pytań do tych którzy już grali w pełną wersje hellgate. Czy gdy ukończę fabułę,
tryb single będę mógł postacią, którą grałem rozpocząć rozgrywkę multi? Będę musiał rozwijać
postać od początku?

No chyba normalne, że trzeba będzie nową postać stworzyć na multi...

>Czy w grze jest coś takiego jak np. skrzynka Xunlai w Guild Wars dzięki

Dnia 03.12.2007 o 18:16, Johy napisał:

czemu będę mógł przenosić przedmioty w grze z postaci na postać?


Na razie nie ma czegoś takiego w grze, ale nie długo mają dodać mail dzięki któremu będzie można wysyłać przedmioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 23:04, RaVmAsTeR napisał:

No chyba normalne, że trzeba będzie nową postać stworzyć na multi...


No właśnie nie do końca takie normalne. W niektórych grach (np. Sacred) można przenosić postać między trybem SP a open MP. Na serwerach closed MP trzeba było tworzyć nowe postaci (bo były zapisywane na samym serwerze, a nie na kompie gracza), ale nie zmienia to faktu, że można było część gry przejść w pojedynkę, potem wrzucić postać do MP, pograć ze znajomymi, a gdy oni grzecznie poszli lulu, kontynuować grę w trybie SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2007 o 23:20, Ringno5 napisał:

No właśnie nie do końca takie normalne. W niektórych grach (np. Sacred) można przenosić postać
między trybem SP a open MP. Na serwerach closed MP trzeba było tworzyć nowe postaci (bo były
zapisywane na samym serwerze, a nie na kompie gracza), ale nie zmienia to faktu, że można było
część gry przejść w pojedynkę, potem wrzucić postać do MP, pograć ze znajomymi, a gdy oni
grzecznie poszli lulu, kontynuować grę w trybie SP.


A po co grać na singlu i open mp ? zazwyczaj cheaterzy tam grają przez co gra zamienia się w żenadę :P
Ogólnie kupowanie gier typu Sacred czy Hellgate dla singla to jest jakaś wielka pomyłka... a grać samemu to też można i na multi, w końcu od czego są hasła do postawionych gier lub limitu graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:22, RaVmAsTeR napisał:

Ogólnie kupowanie gier typu Sacred czy Hellgate dla singla to jest jakaś wielka pomyłka...
a grać samemu to też można i na multi, w końcu od czego są hasła do postawionych gier lub limitu
graczy.


Zapominasz o jednym: nie wszyscy mają możliwość grania w sieci. Brzmi to może śmiesznie w czasach, gdy internet jest tańszy od telefonu, ale tak właśnie jest. Poza tym nie wszyscy lubią grać w sieci, ja np. wolę gry typu Diablo, Sacred czy właśnie Hellgate w trybie SP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 12:53, Ringno5 napisał:

Poza tym nie wszyscy lubią grać
w sieci, ja np. wolę gry typu Diablo, Sacred czy właśnie Hellgate w trybie SP.

Nie wiem jak można nie lubić, skoro w większości takich gier na multi są dodatkowe możliwości(np item)i rankingi zachęcające bycie najlepszym :) Granie samemu to tak ale w gry przystosowane do tego np przygodówki,jakies symulatory,simy..czy też cRPG takie jak BG czy Fallout :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2007 o 13:03, RaVmAsTeR napisał:

Nie wiem jak można nie lubić (...)


To proste. Są tacy, którzy uwielbiają Bjork, są tacy (jak ja), których odrzuca na jej widok. Jedni lubią pomarańcze, inni wolą jabłka. I tak dalej, i tak dalej. De gustibus non est disputandum. Ty wolisz grać w sieci, ja wolę grać sam, bez smarkaterii kradnącej przedmioty (no, Hellgate akurat to nie dotyczy, ale w innych hack''n''slashach jest to poważny problem).

Owszem, dodatkowe możliwości Hellgate w sieci są dość ciekawe (np. achievements), ale gdyby zależało mi na rankingach, to równie dobrze mógłbym grać w ogame ;P

@Przemas15:

Ja się zawiodłem, szczerze mówiąc. Przez ponad 2 lata śledziłem każdy skrawek informacji o HG:L, jestem modem Flagship Forums, i być może po prostu moje oczekiwania względem tej gry były zbyt wielkie (tak, jak miało to miejsce w przypadku Wiedźmina) i gra im nie sprostała, ale z drugiej strony jest wiele gier, które te oczekiwania zmiata bez problemu (Crysis, BioShock), więc nie widzę czemu gra z tak zacnym rodowodem (w końcu Flagship Studios to ludzie z Blizzarda) okazała się produktem średnim (nie fatalnym, ale i nie genialnym). Gra wprowadza wiele ciekawych rozwiązań, które tak naprawdę okazują się być niedopracowanymi, np. skille, które są najzwyczajniej w świecie nudne, czy przedmioty, które różnią się od siebie co najwyżej statystykami i niczym innym, bo nawet przedmioty unikatowe oparte są na wyglądzie standardowych - jeśli ktoś nie wie, jak to powinno wyglądać, zapraszam do Titan Questa, gdzie przedmiotów jest od groma, a każdy unikat wygląda naprawdę wyjątkowo. Jeśli masz zamiar kupić Hellgate, proponuję najpierw przetestować demo. Moim zdaniem szkoda pieniędzy, lepiej poczekać, aż wyjdzie w jakiejś promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety muszę sie pod tym podpisać, w prawdzie nie bylem moderatorem na forum Flagship jednak uwazam ze 140 zł wywaliłem w błoto. ( Było kupić Orange box )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:20, Snejek napisał:

Przy tworzeniu konta trzeba podać kod rejestracyjny i kod zamówienia wstępnego, co to jest
to drugie?


Kod zamówienia wstępnego to, jak sama nazwa wskazuje, kod, który się dostawało gdy zamawiało się pre-order Hellgate. Pozwala on na odblokowanie specjalnych zestawów "barwników" (Dye Kits), których kolory zależą od tego, skąd zamawialiśmy grę.

O ile kod rejestracyjny podać trzeba, o tyle tego drugiego nie, gdyż nie wszyscy go mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błagam, ludzie powiedzcie gdzie mogę znaleźć ten kod rejestracyjny!
Nie mam go ani na pudełku ani na instrukckji. A może wpisuję źle. Gdzie jest ten kod??? Błagam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2007 o 13:45, ProHacker napisał:

Błagam, ludzie powiedzcie gdzie mogę znaleźć ten kod rejestracyjny!
Nie mam go ani na pudełku ani na instrukckji. A może wpisuję źle. Gdzie jest ten kod??? Błagam!!


Właśnie sprawdziłem moje pudełko HG:L. Kod (serial key) znajduje się z tyłu, na okładce instrukcji, na dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować