Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kilogram miesiąca – konkurs

40 postów w tym temacie

Konkurs kilkominutowy - w nie długim czasie przesłano kilkanaście poprawnych odpowiedzi, może dajcie jakieś trudniejsze konkursy ;) I najlepiej ogłaszajcie je wieczorem, bo np większość gramowiczów zapewne rano jest w szkołach i nie mają szans na przesłanie poprawnych odpowiedzi jako pierwsi - Tak jak np w dzisiejszym konkursie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 18:43, Seqiu napisał:

Konkurs kilkominutowy - w nie długim czasie przesłano kilkanaście poprawnych odpowiedzi, może
dajcie jakieś trudniejsze konkursy ;) I najlepiej ogłaszajcie je wieczorem, bo np większość
gramowiczów zapewne rano jest w szkołach i nie mają szans na przesłanie poprawnych odpowiedzi
jako pierwsi - Tak jak np w dzisiejszym konkursie ;)


Tak czy inaczej zawsze się trafi jakiś poszkodowany, bo ktoś może akurat mieć przerąbany dzień na uczelni i siedzieć tam np. od 7:30-19:30 (a potem pada trupem po 3 godzinach technologii betonu i na drugi dzień znowu idzie na rano), więc też by nie miał większej szansy. Pozatym nie okłamujmy się, nagrody są takie sobie (mi osobiście się podobają, bo książki lubię, a tej nie czytałem), więc ludzie się nie rzucają na konkursy. Inaczej mówiąc dobrze jest jak jest. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też napisałem i wysłałem :P. Odpowiedzi na 100% dobre, lecz mogę nie wygrać, bo konkurs już trochę trwa :P. Mogę powiedzieć, że z kimś współpracowałem :). Ciekawe kiedy ogłoszone zostaną wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:58, mikim napisał:

Ja też napisałem i wysłałem :P. Odpowiedzi na 100% dobre, lecz mogę nie wygrać, bo konkurs
już trochę trwa :P. Mogę powiedzieć, że z kimś współpracowałem :). Ciekawe kiedy ogłoszone
zostaną wyniki...


A kiedy wysłałeś swoje odpowiedzi ? Bo jak teraz, to masz nikłe szanse na wygraną ;) Konkurs był tak prosty, że wystarczyło tylko być na forum i jako pierwszy przeczytać news o konkursie i wysłać poprawne odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 20:11, Seqiu napisał:

A kiedy wysłałeś swoje odpowiedzi ? Bo jak teraz, to masz nikłe szanse na wygraną ;) Konkurs
był tak prosty, że wystarczyło tylko być na forum i jako pierwszy przeczytać news o konkursie
i wysłać poprawne odpowiedzi ;)

Nigdzie nie napisali, że liczy się 10 pierwszych odpowiedzi. Możliwe, że spośród prawidłowych odpoweidzi wylosują zwycięzców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja udziału nie wezmę ALE TE TEKSTY to sam Pratchett by takich nie wymiślił. Rozbroiły mnie zwłaszcza ten o katarze.
Super pomysł na konkurs. Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak zostaną wyłonieni zwycięzcy... Nawet jeśli bym nie wygrał, to i tak lepsze jest kto pierwszy ten lepszy, niż losowanie :P.

BTW: Ja tam nie tylko podałem nazwy tematów, ale też linki do tematów, nick autora posta i bezpośredni link do posta :). Wiem, że to pewnie nic nie da, ale co z tego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny konkurs - oby było więcej takich. Dosyć proste zadanie - zabawa z wyszukiwarką. Byłoby jeszcze prościej, gdybym zauważył, że nie mam zaznaczonej jednej kategorii forum... Dopiero po godzinie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 15:29, Soleila napisał:

> A tak, że niekoniecznie 10 pierwszych odpowiedzi może być tymi prawidłowymi. Ajt?:) Albo zgłoszenie
nie spełniają warunków.. Temat maila itp. Czepiam się, co?:)))


Właśnie czepiasz się :P Jak to mawiał mój wykładowca z Algebry: "Poczepiamy się na kolokwium..." :P

Cytaciki znalazłem, zgłoszenie wysłałem przed chwilką więc liczę, że jednak będzie losowanie ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleileo... Kiedy bedzie rozwiązanie? myśle że mialem szanse a dziś na trocgehe wyjeżdżam i chciałbym się dowiedzieć... myślę że inni też... ;)
więc jeśli można to pliss :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym baaaaaaaaaaardzo chętnie spróbował tylko, żeby to do wygrania był Gothic 3 - a właśnie- dlaczego na gram.pl nie można kupic samego dodatku Noc Kruka to Gothic 2??? - po prosty; dlaczego nie ma??? - A książek to ja nie lubie czytać ,ą gry to ja kolekcjonuje ale nie gram w nie bo pecet i tak się podzczas każdej na wet internetowej gry zawiesza. zawiesza się nawet gdy film oglądam!!1 wiem rze to obciach ale uważam rze urzytkownicy powinni byc wobec siebie szczerzy.o własnie zrubcie konkurs na Noc Kruka, please!-ano bo ja taki jestem bardzo podniecony fan Gothic''a! Pozdrower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować