Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Olsztyńskie Mortal Kombat

71 postów w tym temacie

To pokazuje inteligencję gimnazjalistów.

A co do filmiku - media lubią pastwić się nad graczami i wyolbrzymiać sprawę. Może ci goście wcale się nie bili na serio, ale właśnie robili "pokazówkę" a''la Mortal Kombat. Ciosy można doskonale markować, jak ktoś jest cwany to nawet sztuczną krew do tego doda. Ale temat "przemoc w grach" jest chwytliwy i się mediom podoba (szczególnie jak pani psycholog do studia przyjdzie) więc takie kwiatki wychodzą.

W sumie solówa nic specjalnego, każdy z nas chyba widział. Różnica tylko ta, że ktoś podał przy tej imiona chyba. Mogli to zrobić anonimowo, wrzucić na Gógle Video czy YouTube i się linkami na gg wymieniać. Nikt by nie zakumał kto jest kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 16:29, Ajantis napisał:

To pokazuje inteligencję gimnazjalistów.

A co do filmiku - media lubią pastwić się nad graczami i wyolbrzymiać sprawę. Może ci goście
wcale się nie bili na serio, ale właśnie robili "pokazówkę" a''la Mortal Kombat. Ciosy można
doskonale markować, jak ktoś jest cwany to nawet sztuczną krew do tego doda. Ale temat "przemoc
w grach" jest chwytliwy i się mediom podoba (szczególnie jak pani psycholog do studia przyjdzie)
więc takie kwiatki wychodzą.


Szkoda że sezon ogórkowy się w polityce skończył. W "Uwaga" daliby reportaż o "szkodliwości" gier (kiedyś już jeden był to pokazali jakiegoś 10 latka grającego w Seurios Sama). To swoją drogą. A GDZIE RODZICE? To nie gry mają wychowywać, tylko rodzice. A że rodziców gó.... kupa obchodzi w co grają dzieci to mamy takie sytuacje (inna sprawa, że faktycznie mogli to ustawić na popis).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zeszło na swoiste produkcje. Muszę się więc przyznać, że ja sam byłem kamerzystą (i sponsorem kamery :)) swoistego Jackassa w moim mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.soloweczka.patrz.pl - ten filmik jest tutaj. Prosze sie nie smiac... to moje miasto, ale nie moje gim. Zechrzanili reputacje nam wszystkim. Ale czy taki news pasuje do tego serwisu?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.soloweczka.patrz.pl - ten filmik jest tutaj. Prosze sie nie smiac... to moje miasto, ale nie moje gim. Zechrzanili reputacje nam wszystkim. Ale czy taki news pasuje do tego serwisu?....

Ten cały moderator usuął ten filmik:-((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pff nie wiem o co wam chodzi? O to ze sie bili czy o to ze slabo sie bili??:P bo u mnie w szkole bywaly takie soluweczki :P no we 2 uczestyniczylem :P i trzeba zauwazyc ze to nie jest masakra- bic az przestanie oddychac,tylko kiedy sie chce mozna sie wycofac, lezacego sie nie bije i wiele podobnych regół, a przedewszystkim kazdy idzie tam dobrowolnie. A interesowanie sie pojedynczym przypadkiem i robienie z tego afery? Dla mnie to jest normalka jesli przestrzega sie tych podstawowych zasad. Z pewnoscia kazdy teraz pomysli ze jestem dresem ktory by wszystkich bil bo inaczej nie umie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 11:12, WorldWar3PL napisał:

Znam wielu takich, którym gry nie służą.... Np. chodzą i wrzeszczą, że są księciem persji...
Niestety, niektórzy nie mogą się ochronić przed zgubnym wpływem gier.


Filmy szkodza setki razy bardziej niz gry, ale jesli ktos sie denerwoje przez to (bylo takie nagranie) ze przegrywa i wtedy robi sie agresywny to lepiej zabrac mu ta gre, konsole/pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto wygrał :D? Żartuje ;), ale według mnie jest to nie normalne. Nagrać film jak ktoś się bije? Zależy jakie są właśnie reguły. Ale sama walka jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w samej walce np. w boxie i capoeirze nie widzę nic złego. ale bezmyślna przemoc? be :) taki filmik byłby fajny, oglądałem podobne np. o CS-ie, ale dla zabawy, a nie tłuc się jak jacyś barbarzyńcy :) ja być cywilizowany człek i nie dla mnie takie być taki zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 19:08, Wasizi napisał:

A kto wygrał :D? Żartuje ;), ale według mnie jest to nie normalne. Nagrać film jak ktoś się
bije? Zależy jakie są właśnie reguły. Ale sama walka jest zła.


Walka jest zla jesli walczymy by sobie udowodnic ze jestesmy silniejsi, pokazac na co nas stac, albo zeby skopac komus tylek za brzydką twarz itp, ale czasem walczy sie o co naprawde waznego wiec trafniejszym okresleniem byla by tu "przemoc jest zla"... A co do filmikow - jestes swiadkiem takego widowiska. Nastepnie idziesz spotykasz sie z przyjaciolmi i mowisz ze ktos i ktos cos tam gdzies. To wtedy jest to samo co pokazac filmik... moze nie to samo bo zazwyczej opowiadanie jest mniej szczegolowe :P ale w kazdym badz razie mozemy to wykorzystac na rozne sposoby. Mozna pokazac ze bojka jest zjawiskiem niebezpiecznym i nieporzytecznym. Oczywiscie walka jest rzecza ostateczna do ktorej powinno dochodzi jak najrzadziej, ale sytuacje takie sie zdarzaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos może gdzie mozna dostać ten plik?? :->
mam ochote obejrzec tych debili co pozwolili sie krecić... załatwianie spraw w ten sposób w gimnazjum jest własciwie normalne, zawsze tak było i nie piszcze że nie...
heh, sam mam filmik jak się mój kolega (a własciwie jego) bije na stacji PKP, ale nie myslałem żeby walnąc muze z Mortal Kombat ;P
lol, nieważne, wie ktos gdzie dostane ten film??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem z Olsztyna i pisza tylko jak sie gowniarze bija niech sie dzelnikarze przejda po polnocy po hamburgu(jaroty) to zobacza co to jest mortal kombat no oczywiscie zeby nie byli z hamburga bo tu tejsdzych to nawet nie rusza:D ale mieszkam od tej szkoly z 2 kilosy i nic dziwnego ze sie tam bija jak tam same debile:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na program w "Uwaga" pod tytułem zły wpływ gry Mortal Kombat na gimnazjalistów :/. Nagrywać, bójkę by się pochwalić w internecie ? Eh... Ciekawe, może jeszcze sobie paski zycia w jakimś programie dołożyli.

btw taki "nietypowy" ten news

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbym na to nie patrzył to nie widzę sensu umieszczania takiego postu na stronie GRAM. Jak ktoś pójdzie na piwo i w czasie picia piwa będzie w tle podkład dźwiękowy z np. Gothic to jest powód do umieszczenia tego na GRAM ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najwieksza glupota jest to, ze robi sie z tego takie wielkie halo w mediach. Czy to jest jakas nowosc, ze dzieciaki w szkolach sie bija? Z reszta nie tylko dzieci. U mnie nawet w szkole sredniej na porzadku dziennym byly bojki, agresja, znecanie sie silniejszych nad slabszymi itp. Dopiero na studiach moglem wreszcie odczuc, ze jestem wsrod doroslych ludzi, a nie wsrod bandy kretynow.

Domyslam sie, ze dyrekcja szkoly poczula sie w obowiazku by potepic ten "jakze niespotykany" proceder bo istnieje nagranie, czyli dowod na to ze cos takiego mialo miejsce i ktos kiedys moglby wykorzystac to w jakis sposob przeciwko szkole (ze niby szkola nic nie robi z takimi sytuacjami).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować