Zaloguj się, aby obserwować  
Croowen

Ile POLAKÓW gra w World of Warcfaft?

54 postów w tym temacie

Fajnie by było aby polacy się zjednoczyli i postanowili grac na 1 realmie nowymi postaciami - mielibyśmy "prawie" Polski serwer ;)

Co o tym myślicie (ludzie grający w WoWa) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 22:12, BiShopKF napisał:

Fajnie by było aby polacy się zjednoczyli i postanowili grac na 1 realmie nowymi postaciami
- mielibyśmy "prawie" Polski serwer ;)

Co o tym myślicie (ludzie grający w WoWa) ???



malo realne...zawsze znajda sie tacy obcojęzyczni ktorzy wbija na taki serwer i sadze ze wiekszosc beda stanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nikt tego nie zrobi z jednej prostej przyczyny niektorzy juz maja postacie na 60 lvl''ach z setami z MC , AQ więc wierz mi nikt sie nie przeniesie a szkoda.

A następna sprawa dotyczy Tibi , zobacz co ta gra powoduje w społeczeństwie , do jakich rzeczy dochodzi przez tą gre. Twierdisz że w Tibie gra mniej niz 1 milion ? Sama Polska liczy okolo 34 mln mieszkańców z tego min 8 mln ma dostęp do internetu. Wierz mi w Tibie gra grubo ponad milion...A teraz przykład uzależnienia...

"Tibia - jak wiele innych sieciowych usług i gier komputerowych - może uzależniać. Wiele osób grających w Tibię to młodzi ludzie w wieku gimnazjalnym i licealnym. Grupa ta jest szczególnie narażona na uzależnienie. Powszechnie znany jest przypadek zaatakowania matki krzesłem przez kilkunastoletniego chłopca, za to że wyłączyła synowi dostęp do internetu, przez co wirtualny bohater zginął, choć zdarzały się bardziej drastyczne przypadki, jak np. młoda Chinka zmarła z wycieńczenia przed monitorem komputera, czy chłopak w Kanadzie który pobił swojego kolegę, bo ten zabrał mu wirtualny przedmiot. Możliwość uzależnienia potęguje handlowanie wirtualnymi rzeczami z gry (konta, przedmioty) za prawdziwe pieniądze (jest to nielegalne)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja się jeszcze wypowiem w tym temacie. Mnie nie liczcie do tej puli Polaków grających w WoW, bo nie gram i nie zamierzam grać w tego za przeproszeniam bubla, który jest śmiertelnie nudny po dwóch tygodniach gry. I jeszcze trzeba za tę szemraną przyjemność bulić grubą kasę, żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 22:17, Quatre napisał:

To może ja się jeszcze wypowiem w tym temacie. Mnie nie liczcie do tej puli Polaków grających
w WoW, bo nie gram i nie zamierzam grać w tego za przeproszeniam bubla, który jest śmiertelnie
nudny po dwóch tygodniach gry. I jeszcze trzeba za tę szemraną przyjemność bulić grubą kasę,
żenada...


tu się nie zgodze z Tobą. Nie naleze do fanów wow''a ani gw ale musze powiedziec ze wow jest chyba najlepszym sieciowym rpg...tzn nie chyba ale napewno...fakt cena tej przyjemnosci jest duza dla wiekszosci no ale przyjemnosci sa w cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 22:15, oOreVenOo napisał:

/.../

Nikt tego nie zrobi z jednej prostej przyczyny niektorzy juz maja postacie na 60 lvl''ach z
setami z MC , AQ więc wierz mi nikt sie nie przeniesie a szkoda.



Jestem tego świadom, ale jest też dużo osób (w tym ja) które nie mają dużo do stracenia (ewentualnie mają mało) i chętnie zaczęło by swoją przygodę od początku, nową postacią w nowej gildii na nowym serwerze :)))

Co do obecności obcokrajowców to żaden problem - ważne aby było jak najwięcej Polaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 22:21, BiShopKF napisał:

Co do obecności obcokrajowców to żaden problem - ważne aby było jak najwięcej Polaków.


Jak by było conajmniej 40 aktywnych kolo 23 w nocy tak do 3 to ja moge grac bo wtedy gram no i aby byli chetni do party a nie takie chlopki co same sobie biegaja jak na singla i pomagac nie chca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 22:17, Quatre napisał:

To może ja się jeszcze wypowiem w tym temacie. Mnie nie liczcie do tej puli Polaków grających
w WoW, bo nie gram i nie zamierzam grać w tego za przeproszeniam bubla, który jest śmiertelnie
nudny po dwóch tygodniach gry. I jeszcze trzeba za tę szemraną przyjemność bulić grubą kasę,
żenada...


Jasne, najlepiej mieć wszystko za darmoche. Chcesz mieć przyjemność grania bez ciagłych disconnectów, chcesz by gra się rozwijała- musisz płacić. A poza tym po 2h grania to Twoje pojęcie o WoW jest bardziej niż mgliste. Pogadamy jak dojdziesz do 20lvl [darmowy 10dniowy klucz Ci to umożliwi].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 09:27, enderek3 napisał:

Jasne, najlepiej mieć wszystko za darmoche. Chcesz mieć przyjemność grania bez ciagłych disconnectów,
chcesz by gra się rozwijała- musisz płacić. A poza tym po 2h grania to Twoje pojęcie o WoW
jest bardziej niż mgliste. Pogadamy jak dojdziesz do 20lvl [darmowy 10dniowy klucz Ci to umożliwi].


Szkoda, ze to o czym piszesz, to tylko marzenia. Lagi czy ostatnio pady serwera to juz na stale zapisaly sie w swiecie Azeroth :( Nawet teraz, gdy to piszesz, polowa realmow nie dziala :))
Poza tym, racja, po 20lv nie ma sie zdania o tej grze, bo do 20lv zachwyca. Nie ma grindu, wszystko jest przyjemne. Potem, juz trzeba grindowac, czy to na sprzet, czy na umiejetnosci, czy na byle co. Z poziomem zaczyna sie tak samo a i dochodzi dosyc monotonne bieganie w poszikiwaniu xyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.10.2006 o 10:38, Selv napisał:

Szkoda, ze to o czym piszesz, to tylko marzenia. Lagi czy ostatnio pady serwera to juz na stale
zapisaly sie w swiecie Azeroth :( Nawet teraz, gdy to piszesz, polowa realmow nie dziala :))


Nie znam drugiego takiego producenta gry ktory co 2 tygodnie wypuszcza patcha, slucha jęczenia na temat lagow, a setki game masterow zalatwiaja naprawde czasem "smieszne" problemy. I uwazam, że naprawdę nie wiesz co piszesz choćby dlatego, że nie znasz powodu czemu ponad połowa serverów nie działa teraz przez 36h. Jest to potrzebne aby Blizzard mogł w przyszłości "zaaplikowac" na tych serverach dodatek, o którym coraz głośniej. Poza tym jesli mow o disconnectach z serverow... bardzo czesto to poprostu nie zwiny blizza... a z winy twojego dostawcy internetu (czytaj tpsa:/)

Jeśli podasz mi drugiego takiego producenta, który ciągle rozwija swoj produkt w takim stopniu jak robi to Blizz to złożę Ci serdeczne przeprosiny...

Dnia 05.10.2006 o 10:38, Selv napisał:

Poza tym, racja, po 20lv nie ma sie zdania o tej grze, bo do 20lv zachwyca. Nie ma grindu,
wszystko jest przyjemne. Potem, juz trzeba grindowac, czy to na sprzet, czy na umiejetnosci,
czy na byle co. Z poziomem zaczyna sie tak samo a i dochodzi dosyc monotonne bieganie w poszikiwaniu
xyz.


Jesli ktoś gra tak zwanego single playera w gre ktora z nazwy jest multi, to grinduje, szuka epikow i staje sie to dla niego nudne... niestety bez angielskiego w tej grze nikt nie zazna przyjemnosci... bo to jest gra multi, a jezykiem ktorego uzywa sie do komunikacji z innymi czlonkami zabawy to angielski i cala frajda w tym aby grac razem, a nie osobno... na 20 lvlu, 45lvlu czy tez 60...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mika: pograj moze w inne MMPRPG ok? Gdzie masz co 2tyg wypuszczonego patcha? Zobaczysz, ze nie tylko bliz rozwija swoja gre i o nia dba.
A co do GM to czeka sie cholernie dlugie godziny, na tyle cholerne, ze jak cos czasem zglosze, to wychodze z gry, zanim on sie odezwie.
Nie gram osobno, gram ze swoja panna, czasem bierzemy druzynke, ale mimo wszystko po rozwalaniu w kolko jakis stworkow swiadomosc sie wylancza i wszystko robione juz jest mechanicznie -> to nie jest fajne. Lagi nie sa ostatnio jakas sparwa mojego lacza, bo tak sie zdarza ze na ogolnym kanale widze masowe "laaag". Ostatnio, przewdczoraj, po czym latecy przez dluzszy czas wynosilo 2000.
Ja nie szukam epikow, po prostu staram sie normalnie grac a i tak gra mnie zmusza do tego np: poprzez budowe zadan czy ceny. Dla mnie granie w grupie to juz nie jest na tyle nowa czynnosc aby samo to sprawialo frajdy. Gram w mmorogi od ponad 7 lat. Czerpie przyjemnosc, jak gra jest zywa i ciekawa.

Masz racje, nie wiem co blizz robi z serwerami, ale jesli to bylo by cos zwiazanego z dodatkiem, cos co przewydzieli to mozna bylo by o tym napisac WCZESNIEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 22:21, RadeXMaster napisał:

tu się nie zgodze z Tobą. Nie naleze do fanów wow''a ani gw ale musze powiedziec ze wow jest
chyba najlepszym sieciowym rpg...tzn nie chyba ale napewno...fakt cena tej przyjemnosci jest
duza dla wiekszosci no ale przyjemnosci sa w cenie


Ja opisałem jedynie moje subiektywne odczucia na temat ww. gry. Uważam, że jest nudny i takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować