Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Knights of the temple - Temat ogólny

66 postów w tym temacie

Jest to gra z nowego CDA według CDA premiera w polsce. Co niej myślicie. Ja uważam ją za dobrą siekanke w którą bede grał. Grafika ladna tylko kamera troche wkurza. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie... Czy do CDA dorzucili część pierwszą, czy może drugą? Głowy nie dam, ale stojąc na przystanku widziałem okładkę-i chyba na "worku" była dwójka, na okładce już nie-albo na odwrót.
Co do samej gry-słyszałem, iż podobno jest niezgodna z historycznymi realiami. No, ale to w końcu "Siecz i Rąb", nie zaś "Graj i Ucz [się]" :) .
Nie trawię zbytnio wszelakich krwawych rąbanek, ale tu mnie skusi tematyka.

PS Jak wygląda sprawa z trybem multi? Jest on w ogóle...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w obie części. Część pierwsza - miodzio, brakowało tylko multi. Dwójka przeciętna, nowy team = zepsucie klimatu, mechaniki i miodności gry. IMO multi bezuzyteczny w takim razie w 2 czesci. Szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh, i kolejny temat o grze z CDA ;) A co samej gry to powiem, że raczej nie zagram. Powodów jest kilka, ale najważniejszy to taki, że szkoda czasu na przeciętniaka, zwłaszcza że teraz po raz kolejny gram w Gothica 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cześć bardzo mi się podoba jest bardzo ciekawa. A dwójka to kicha i kaszana. Powinna być dodawana dodawana do gazet Gratis albo na internecie jako FREE.
Gra sie bardzo przyjemnie w tą cześć.
Ostatnio też widziałem POŁAMANĄ płyte Knights of the Temple 2 oryginalną na dworze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem przed chwilą w to cudo i musze powiedziec ze jest całkiem ciekawą nawalanką bardzo srednio wykonano otoczenie gram na maxymalnych a wygląda jak bym grał na srednich i z masą najróżniejszych bugów a jest mocno spatchowana doszłem do katakumb i daje "tymczasową" ocene 6+
plusy
Przyjemna nawalanka
fajne klimaty
minusy
Bardzo średnia oprawa
bgi szczególni u przeciwników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2006 o 17:22, Magwisienka napisał:

heh, i kolejny temat o grze z CDA ;) A co samej gry to powiem, że raczej nie zagram. Powodów
jest kilka, ale najważniejszy to taki, że szkoda czasu na przeciętniaka, zwłaszcza że teraz
po raz kolejny gram w Gothica 2 :)


To zdecyduj sie na cos - albo szkoda czasu na przecietniaki, albo grasz w G2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja tez dam swoją ocene gry. 8/10 Chodź dziwne gra z 2004 a premiera w polsce byłą dzisiaj w CDA. Premiera pierwszej czesci poźniej niż drugiej w polsce.

+ plusy
-Wciagająca
-ładna grafika
-Fajny klimat
-muzyka bitewna

-minusy
-wkurzajaca kamera.
-bo dluzszym graniu nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w Grze Knights of the temple kto doszedłto tego momentu powinien wiedzieć. Bo doszlęm do 9 levelu jak zabije dwoch wrogów. To tam sa 4 wichadła i trzeba je w jakieś koleknosci po naciskać i wiek tos w tkorej.Bo ja sie z tym mecze od dluszego czasu i mnie to wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam mały problem z tą gierką. Gdy już zejdę na dół i pokonam wszystkich frajerów, nie wiem co dalej. W kaplicy (to chyba kaplica) znalazłem zamknięte drzwi do kuchni. Gdzie jest klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 18:15, Graszczur napisał:

A ja mam mały problem z tą gierką. Gdy już zejdę na dół i pokonam wszystkich frajerów, nie
wiem co dalej. W kaplicy (to chyba kaplica) znalazłem zamknięte drzwi do kuchni. Gdzie jest
klucz?


Obróć "tron", a odblokuje się inne przejście. Tam znajdziesz klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś powiem :D
Zagrałem i powiem, że mi się spodobało. Miło spędziłem jeden wieczór i nie żałuje czasu poświęconego tej grze. Najbardziej denerwuje kamera, ale jak pograłem chwilę, to się do niej przyzwyczaiłem i przestała mi przeszkadzać. Oprawa może byc jak na gierke nie pierwszej młodości. Łamigłowki w ilościach znikomych i niezbyt trudne. A muzyka jest naprawde niezła, wprowadza dobry klimat, a dźwięki jaki pojawiają się, gdy pasek życia jest blisko zera, to stany wyższe.
Ogólnie powiem, że tą grę zalicze w swoim prywatnym rankingu do udanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej osobie co sie podobało Knights of the temple 1. Powinnien kupić. Obiscie grałem w drugą cześć nawet fajna. Choć mogła być tańsza. Jak na gre na tym poziomie. W drugiej cześci nowe bajery itp;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2006 o 13:33, WIkitory napisał:

Chce zakupic Knogths of the TEmpel II...warto??/


KotT II to bardzo średnia gra i za ile teraz leci( czyli chyba ok 100 zł) nie jest wart kupna...
jako siekanina jeszcze jakoś ciągnie ale jako za całość to badziew
a propo http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=4891

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Włąśnei sobie pograłem pół godzinki w KotT i musze powiedzieć, ze spodziewałem się gorszego badziewia. Nawet miło się grało. Wykończyłem jednego bossa (?) w katakumbach i skończyłem na razie grę. Ale jeszcze włącze, bo nawet odstresowująca siekanina. Tylko ta kamera.. ehh, nie ma gier bez wad. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to gralem i mam po jednym ze 3 rodzaji komba(1.wszystkie,2.dwa,3.jeden)i szczeże muwiąc spodziewałem się czegoś gorszego.
Plusy:
niezła krwawa sieka,
Kombosy:),
minusy:
angielska wersja językowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh... a jak przejść przez te dzwi ozdobione słońcewm i księżycem bo ja nie moge. Domyślam się że jakoś trzeba ustawić to koło co jesty w komnacie obok ale ja nie moge znaleźć odpowieniej kombinacjii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować