Zaloguj się, aby obserwować  
Gordon92

Knights of the temple - Temat ogólny

66 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 19:13, Adik1 napisał:

eh... a jak przejść przez te dzwi ozdobione słońcewm i księżycem bo ja nie moge. Domyślam się
że jakoś trzeba ustawić to koło co jesty w komnacie obok ale ja nie moge znaleźć odpowieniej
kombinacjii.

Po prawej masz mapę z trzema znakami zodiaku, zapamiętaj je i tak ustaw na kole, aby wszystkie były na pólnocy. Na środkowym kole masz dwa ray symbol Merkurego, ustawić musisz ten na białym tle.
Wskazówki to: notatka na biurku i mapa. Z notatki dowidujesz się co trzeba zrobić (w wolnym tłumaczeniu: Gdy Skorpion zmierza na pólnoc do Juno i Posłańca Bogów), a na mapie masz pokazane symbole tych gwiazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurczę ja to jestem cienki w takie gry.... znów nie wiem jak czegoś przejść. Mianowićie chodzi o to jak podwyższyć poziom wody .... chyba że wogle o coś innego chodzi bo sie w angielski nie łapię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem u arabów , spotkałem się z przywódcą saracenów. miałem walkę z tymi 3 twardymi pzeiwnikami.odnalazłem klusz i zszedłem na dół. zaczął się kolejny level , miałek tam bodajże 3 przeciwników i wchodząc do jednej z komnat widzędrzi , które trzeba otworzyć kręcąc kołowrotami. i tu się zacinam , bo mimo że przekręcam , to drzwi się nie otwierają. w jaki sposób trzeba ułożyc symbole na tym kole co jest na tych drzwiach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 11:43, deput666 napisał:

w jaki sposób trzeba ułożyc symbole na
tym kole co jest na tych drzwiach ?

***********UWAGA**************
Niżej jest rozwiązanie jednej z łamigłówek, nie cztaj jak nie chcesz psuć sobie zabawy

Po prawej masz mapę z trzema znakami zodiaku, zapamiętaj je i tak ustaw na kole, aby wszystkie były na pólnocy. Na środkowym kole masz dwa ray symbol Merkurego, ustawić musisz ten na białym tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 14:28, deput666 napisał:

to na pewno to ? bo to jest misja "a way out" (bodaj 12)

Ah, już widzę o złych drzwiach pomyślałem, sorry...
**********************UWAGA************************
Nie chcesz psuć sobie zabawy - nie czytaj

Jak masz dwie wajchy, to musisz tak je obrócić, żeby koło na drzwiach, które chcesz otworzyć było złamane.
Mam nadzieję, że teraz dobre drzwi opisałem.
*******************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 15:43, deput666 napisał:

masz może jakiegos screena ? bo trudno mi to sobie wyobrazić

Niestety nie mam. A i co do tego co napisałem pewien nie jestem, bo strasznie się z tymi wajchami męczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eeee poprawka - szło jak po maśle . jestem w misji Below Jerusalem ( bodaj 16) , i mam problem z przy tym miejscu , gdzie atakuje mnie 2 łuczników. przede mną jast zapaść , w niej jest woda a w tej wodzie pływają skrzynki. i mam komunikat mniej więcej taki : to jest z daleko by przeskoczyć.gdybys podwyższył poziom wody , udałoby się przejść dalej . (coś takiego). HELP ! jak i gdzie należyto zrobić ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:55, deput666 napisał:

/ciach/

Żeby dojść do tego miejsca musiałeś obniżyć poziom wody wsadzając w pewne miejsce drąg, żeby podwyższyć poziom wody musisz ten drąg zestrzelić. Wtedy poziom wody podniesie się i będziesz mógł przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:06, deput666 napisał:

nadal nie działa. strzelam w tego drąga , co go musiałem przyczepić by obniżyć poziom wody
i nic !

No to nie wiem. A może źle celujesz? Tzn musisz celować powyżej miejsca, w które chcesz trafić, bo na strzałę działa siła grawitacji. Innych pomysłów nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:46, windows00 napisał:

No to nie wiem. A może źle celujesz? Tzn musisz celować powyżej miejsca, w które chcesz trafić,
bo na strzałę działa siła grawitacji. Innych pomysłów nie mam...


a w które miejsce trzeba celować dokładnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 22:49, deput666 napisał:

/ciach/
a w które miejsce trzeba celować dokładnie ?

Hmm. Pomyślmy...
Z tego co pamiętam to powinieneś celować w lewą ścianę obiektu (gdy stoisz naprzeciwko niego, po drugiej stronie kanału), w który wsadziłeś drąg, celując powyżej miejsca, w które drąg ten wsadziłeś.
Mam nadzieje, że rozumiesz o co mi chodzi oraz, że moja pamięć nie zawiodła mnie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam, grę przeszedłem bez większych problemów, niestety utknałem w 29 etapie. nie mogę sobie poradzić z tymi wszystkimi gadzinami przywoływanymi przez bishopa. mam w związku z tym jedną prośbę - proszę o kody. chciałbym przejść tę grę do końca, ale nie skuszę się więcej na kolejne bezproduktywne próby zamęczenia klawiatury, podyktowane urażoną ambicją. ta gierka nie zasługuje na takie poświęcenie.
:-)

z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2006 o 12:18, tse_tse napisał:

witam, grę przeszedłem bez większych problemów, niestety utknałem w 29 etapie. nie mogę sobie
poradzić z tymi wszystkimi gadzinami przywoływanymi przez bishopa. mam w związku z tym jedną
prośbę - proszę o kody. chciałbym przejść tę grę do końca, ale nie skuszę się więcej na kolejne
bezproduktywne próby zamęczenia klawiatury, podyktowane urażoną ambicją. ta gierka nie zasługuje
na takie poświęcenie.
:-)

z góry dziękuję i pozdrawiam

A ja Ci jednak radzę spróbować przejść finałową walkę bez kodów.
Może te rady Ci pomogą:
Przed podejściem do smoka włącz ochronę przed złem (spacja+E), pomęcz go, ale nie zabijaj, dopiero jak ochrona się skończy zabij stwora (inaczej nie odnowi się pasek do divine''ów). Wylecz się i zacznij walkę z widmem, jest najprostsza więc sobie poradzisz (ja używałem Tab+Q, a potem Q). Później upadły Krzyżowiec, na którego polecam taką taktyke: cały czas stać na bloku, a jak niebieski pasek jest pełen to trzy razy Tab+W i znowu blok. Po nim piekielni miecznicy (ale nazwę wymyśliłem xP), na nich Divine Schockwave i dobić jakimś ciosem. Najgorsi są oczywiście magmowi wojownicy. Jak dobrze to rozegrasz to walcząc z nimi będziesz miał cały pasek na divine''y, używasz ochrony i nacierasz na przeciwników, jak się skończy jedna ochrona, to włącz drugą i bez problemu powinineś je pokonać.

Daj znać czy pomogło, jeśli nie to poszukam kodów, ale wtedy będziesz miał mniejszą przyjemność z ukończenia gry ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować