Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Najładniejszy pulpit - konkurs

1305 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2008 o 15:44, L33T napisał:

http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_02/20080113133747.jpg jeszcze coś? chyba że dla ciebie
mininova to strona z legalnym softem?

jeszcze raz powtarzam, to że posiada na pulpicie torrenty nie znaczy że z nich korzysta.
Osobiście w to jednak nie wierze, zresztą każdy z nas piraci, bardziej lub mniej, a osoba która twierdzi ze w życiu nie piraciła albo kłamie albo nie dje sobie z tego sprawy (że piraci lub kłamie :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 16:34, Dark SMG napisał:

> http://forum.gram.pl/upl/forum/2008_02/20080113133747.jpg jeszcze coś? chyba że dla ciebie

> mininova to strona z legalnym softem?
jeszcze raz powtarzam, to że posiada na pulpicie torrenty nie znaczy że z nich korzysta.

to skad w takim razie ma torrentowane prison break na pulpicie? poza tym gdyby nie piracił w poprzednim poscie by temu zaprzeczyl, a napisal tylko " tu się liczy wygląd a nie piracenie...". dwuznaczne
rob006-> na kazdej stronce z torrentami znajdzie sie tez legalny soft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 14:28, no-to-gramy napisał:

Jak ja się cieszę :P 0 pkt!!


A czego się spodziewałeś? Masz burdel na pulpicie, tapeta mierna, wszystko tak jak po świeżym zainstalowaniu Windy, nic w zasadzie nie zmieniłeś, a do tego, jak już pisałem, masa ikonek zupełnie porozwalanych bez sensu...
Ja na twoim miejscu bym świętował, że ktoś ci punktów ujemnych nie dał, bo taki "piękny" pulpit dajesz do konkursu, gdzie reszta prac o niebo przewyższa twoją i jeszcze liczysz na jakieś punkty? >.>
I taka mała rada ode mnie: Na drugi raz to w ogóle nie zgłaszaj się do konkursu, no chyba ze zrobisz jakąś porządną pracę, a nie...

Ps. No i jeszcze piracisz, żal >.>


Pozdrawiam.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 17:19, Mr.M napisał:

Na drugi raz to w ogóle nie zgłaszaj się do konkursu, no chyba ze zrobisz jakąś porządną pracę, a nie...


A takie rady to może zachowaj dla siebie, dobra? Uczestnictwo w konkursie to sprawa indywidualna, nie każdy startuje żeby wygrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 17:29, rob006 napisał:


A takie rady to może zachowaj dla siebie, dobra? Uczestnictwo w konkursie to sprawa indywidualna,
nie każdy startuje żeby wygrać.


Ok, rozumiem, sorry...
I wiem, że startuje się głównie dla zabawy, ale bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze sie wtrące, ale co Cię obchodzi jaki no-to-gramy pulpit zglasza do konkursu? Moze zglosic nawet basic xp, jego sprawa ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 17:41, Rusell napisał:

Sorry ze sie wtrące, ale co Cię obchodzi jaki no-to-gramy pulpit zglasza do konkursu? Moze
zglosic nawet basic xp, jego sprawa ;p


ok, moj błąd, że w ogóle się odezwałem ^^
Tylko że jak on z takim pulpitem się dziwi, że ma 0 pkt? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2008 o 17:50, Mr.M napisał:

Tylko że jak on z takim pulpitem się dziwi, że ma 0 pkt? :P

Moze liczyl na to ze ktos poleci na miliard ikon na pulpicie albo kogos zafascynuje jego piracki osprzet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2008 o 17:56, Rusell napisał:

Moze liczyl na to ze ktos poleci na miliard ikon na pulpicie albo kogos zafascynuje jego piracki
osprzet :P


heh :P Dawanie takiego pulpitu to jak startowanie w konkursie na gsajta z podstawowym layem :P
Ok, koniec rozmawiania na temat pulpitu N-T-G :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypięty post aaaaa:D
1. Konkurs rozpoczyna się w drugą niedzielę każdego miesiąca i trwa przez tydzień (przed rozpoczęciem zostanie podane szczegółowe kalendarium). W trakcie zgłaszania się konkursu zabronione są inne komentarze niż zgłoszenia. Jeśli ktoś łamie regulamin lub offtopuje - po prostu to ignorujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***Kalendarium***

9 luty (sobota) godz 20.00 - 13 luty (środa) godz 20.00 -> zgłaszanie się do konkursu.
Pojawienie się listy uczestników - 17 luty (niedziela) godz 20.00 -> głosowanie.
Wyniki prawdopodobnie tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować