Zaloguj się, aby obserwować  
Mars

Najładniejszy pulpit - konkurs

1305 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 20:03, no-to-gramy napisał:

Chętny...Ale zapewniam:Nie będzie u mnie na pulpicie świąt...


No po co zgłaszasz się do edycji świątecznej??
Gdzie tutaj logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, edycja świąteczna się odbędzie, z jakim skutkiem - zobaczymy :)

Przybliżona kalendarium:
Niedziela godz 00.01 - poniedziałek, godz 22.00 <- zgłaszanie się do konkursu.
Pojawienie się listy uczestników - środa godz 20.00 <- głosowanie.
Wyniki prawdopodobnie jeszcze tego samego dnia.

Pulpit obowiązkowo ma się kojarzyć ze świętami lub zimą
. Bez żadnych udziwnień (typu: "ten gość na pulpicie ma na imię Mikołaj, nie zwracaj uwagi na AK-47 które trzyma w rękach..." ;P) na pierwszy rzut oka ma być widać, że pulpit kwalifikuje się do konkursu, bo ja głupi jestem, na pewno nie zrozumiem, a wasze tłumaczenia mogą wprawić mnie w kompleksy, więc nie będę ich słuchał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lista uczestników:

1. Prince07
2. no-to-gramy
3. mefiperes
4. L33T
5. rob006


Jaki konkurs, taka lista :) Głosujemy do środy do godz 20.00, na maila najpulpit(at)gmail.com . W związku z małą liczbą uczestników, głosujemy na minimum 3 pulpity, granicy górnej nie ma, ale to tylko w teorii :P.

Aby nie było festiwali remisów, głosujemy tak, że ostatnia osoba na liście dostaje 1 pkt, i każdy ma o jeden pkt więcej niż poprzednik. Czyli jeśli głosujemy na 5 osób, pierwsze miejsce dostaje 5 pkt, drugie 4 (...) piąte 1 pkt; jeśli na 3 osoby: pierwsza 3, druga 2, trzecia 1 pkt. Potwierdzenia postaram się wysyłać jak najszybciej :). Jak o czymś zapomniałem, to przypomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 22:35, rob006 napisał:

Jaki konkurs, taka lista :) Głosujemy do środy do godz 20.00, na maila najpulpit(at)gmail.com
. W związku z małą liczbą uczestników, głosujemy na minimum 3 pulpity, granicy górnej nie ma,
ale to tylko w teorii :P.

Bo zgłaszanie się nie powinno być tylko jednego dnia, w końcu większość osób nie jest no-life''ami i spędza ten czas z rodziną. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszanie trwało blisko dwa dni. :) Ja rozumiem, że ktoś w wigilię może być zarobiony po uszy, ale jest jeszcze niedziela, chyba poświęcenie max 5 minut na napisanie zgłoszenia to nie jest coś niewykonalnego. Jak komuś zależy, to odżałuje te 5 minut snu i się zgłosi, więc nie mydl mi tu oczu. Podpadłeś! ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogubiłem się w tych pulpitach! Tyle tu zdjęć, że po prostu wybrałem 4 najbliższe, dalej mi się nie chciało szukać.
Zróbcie nastepnym razem jakieś ograniczenia! :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem, oto i nadchodzą, jedyne w swoim rodzaju, jakże obszerne i wyczerpujące, wyniki specjalnej ponadprogramowej Świątecznej Edycji konkursu na najlepszy pulpit! Przygotujcie popcorn i coś do picia, bo takich emocji, jakie przeżyjecie za chwilę nie towarzyszyły wam nigdy przy czytaniu nudnej paplaniny prowadzącego. :)

Na pierwszym miejscu, z wynikiem 13 pkt i swoim zielono-białym pulpitem, z kontrastującym czarnym paskiem i bezlitośnie przypominającym o kończących się właśnie świętach kalendarzem, uplasował się... L33T. Tuż za nim, z wynikiem tylko o 1 pkt gorszym i pulpitem przedstawiającym dość ciekawą wizję świąt, znalazł się Prince07, który pewnie ma jakiś ukryty żal do Świętego Mikołaja, stąd ta ponura wizja. Na trzecim miejscu z zadziwiająco duża ilością punktów, bo aż 8, znalazł się rob006. Uczcijmy tą anomalię minutą ciszy, aby mógł w tym czasie podziękować rodzinie, która na niego zagłosowała. Na czwartym miejscu znalazł się mefiperes, który pewnie nie przejmuje się swoim wynikiem 5 pkt, bo właśnie liczy kasę, jaką dostał za reklamę gram.pl, którą ma teraz na pulpicie. Zaszczytne piąte miejsce zajął no-to-gramy z 4 punktami, który podpadł Świętemu Mikołajowi tym, że nie zagłosował. Ale że mamy święta, a prowadzący też człowiek (podobno) dyskwalifikacji nie ma wcale.
Wszystkie punkty zliczył na palcach prowadzący - brawa dla mnie ;)

To by było na tyle. Jak jeszcze zdążę, to Wesołych Świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O żesz kurdę :D No, no, no drugie miejsce wśród tak licznego grona uczestników to wybitnie dobre miejsce :)
Cóż L33T znowu miał najlepszy pulpet i jemu należało się pierwsze miejsce :) Gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ilość punktów za konkretne miejsce jest uzależniona od ilości prac, na które głosujemy. Ponieważ system jest nieźle pokręcony :P, żeby była jasność podaję wszystkie możliwości i ilość punktów w ich przypadku.

1. W przypadku głosowania na 10 prac:
1. Miejsce - 3pkt
2. Miejsce - 3pkt
3. Miejsce - 3pkt
4. Miejsce - 2pkt
5. Miejsce - 2pkt
6. Miejsce - 2pkt
7. Miejsce - 1pkt
8. Miejsce - 1pkt
9. Miejsce - 1pkt
10. Miejsce - 1pkt

2. W przypadku głosowania na 9 prac:
1. Miejsce - 3pkt
2. Miejsce - 3pkt
3. Miejsce - 3pkt
4. Miejsce - 2pkt
5. Miejsce - 2pkt
6. Miejsce - 2pkt
7. Miejsce - 1pkt
8. Miejsce - 1pkt
9. Miejsce - 1pkt

3. W przypadku głosowania na 8 prac:
1. Miejsce - 3pkt
2. Miejsce - 3pkt
3. Miejsce - 2pkt
4. Miejsce - 2pkt
5. Miejsce - 1pkt
6. Miejsce - 1pkt
7. Miejsce - 1pkt
8. Miejsce - 1pkt

4. W przypadku głosowania na 7 prac:
1. Miejsce - 3pkt
2. Miejsce - 3pkt
3. Miejsce - 2pkt
4. Miejsce - 2pkt
5. Miejsce - 1pkt
6. Miejsce - 1pkt
7. Miejsce - 1pkt

5. W przypadku głosowania na 6 prac:
1. Miejsce - 3pkt
2. Miejsce - 3pkt
3. Miejsce - 2pkt
4. Miejsce - 2pkt
5. Miejsce - 1pkt
6. Miejsce - 1pkt

6. W przypadku głosowania na 5 prac:
1. Miejsce - 3pkt
2. Miejsce - 2pkt
3. Miejsce - 1pkt
4. Miejsce - 1pkt
5. Miejsce - 1pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować