Zaloguj się, aby obserwować  
mtobi

Growi Milionerzy (z Hubertem Urbańskim) - gra forumowa

6183 postów w tym temacie

Z racji, że żaden uczestnik nie podał prawidłowej odpowiedzi(haha jestem bogiem pytań:P)a jest ona następująca:
!!BDCA!!
...To pytanie eliminacyjne będzie pojutrze o 17:00 lub, jeżeli chcecie jutro o 22:00. Proszę na gg: 473623 pisać, czy wolicie jutro czy pojutrze, ale i o jakich godzina (tylko te wyżej wymienione).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uszereguj gry, zaczynając od tej, która jest najstarsza :
a) The Hunter
b) Half Life 2
c) Codename: Panzers - Phase Two
d) Heroes of Might & Magic V

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reszta panów się spóźniła, a że ja złapałem nerwa to koniec czasu na odpowiedzi. Wyniki prezentują się tak:
Elminster
Gumisiek2------->1:12
laki13
giertych1234
Karol44
crash807
Nikodem95
Renzov
gogowitczak
Bezi_113
Marked_One

Pan magister (jak się dowiedziałem:P) Gumisiek2 odpowiedział z zawrotną prędkością, przez co zwalił mnie z nóg i prawie pozbawił członka. Ale nie o tym mowa:) Powiedz nam coś o sobie i możemy zaczynać zabawę. Mamy trzy koła ratunkowe: Telefon do Przyjaciela, 50/50 oraz Głosowanie Publiczności. Następne koło zostanie ci dane, gdy przekroczysz barierę 40tys. (zmiana pytania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to nie znałem poprawnej odpowiedzi, więc z wściekłości walnąłem w komputer, na którym podajemy odpowiedź i wylosowała się taka oto kolejność. Niegdyś prowadziłem Milionerów, ale zostałem zwolniony i przybyłem tu właśnie po to, aby wygrać milion i wynegocjować z prezesem nowy kontrakt na prowadzenie tej gry. Zatem możemy zaczynać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2010 o 23:47, Gumisiek2 napisał:

Właściwie to nie znałem poprawnej odpowiedzi, więc z wściekłości walnąłem w komputer,
na którym podajemy odpowiedź i wylosowała się taka oto kolejność. Niegdyś prowadziłem
Milionerów, ale zostałem zwolniony i przybyłem tu właśnie po to, aby wygrać milion i
wynegocjować z prezesem nowy kontrakt na prowadzenie tej gry. Zatem możemy zaczynać ;-)

A więc podnoszę poziom trudności i o to pierwsze pytanie za zaszczytne 500zł--> może tyle ci wystarczy? :P

W jaką postać się NIE wcielimy w grze sanitarium?
a) centaur
b) cyklop
c) mała dziewczynka
d) starożytny Aztek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałeś, że nie przerabiałem Sanitarium? ;> To najbardziej pokręcona (w pozytywnym sensie) gra, w jaką grałem. No, a przynajmniej jedna z najbardziej pokręconych. Zaznacz odpowiedź A. Co by tu jeszcze napisać... Wiesz, że pastwienie się nad grającym i nękanie go trudnymi pytaniami może pozbawić Cię stołka? ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 17:09, Gumisiek2 napisał:

Myślałeś, że nie przerabiałem Sanitarium? ;> To najbardziej pokręcona (w pozytywnym
sensie) gra, w jaką grałem. No, a przynajmniej jedna z najbardziej pokręconych. Zaznacz
odpowiedź A.

Raczej, nie inaczej:) Masz 500zł. i grasz o gwarantowane 1000zł. Reszty posta nie będę komentował:P
O to pytanie:
Ile jest części pancerza tytanów w grze Risen?
a)3
b)4
c)5
d)6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Reszty posta nie będę komentował:P

Strach to rzecz naturalna :P

Co do pytania, to chcę mieć jasność, aby nie odpaść w głupi sposób. Mowa o wszystkich artefaktach Tytanów (które w grze są nazwane pancerzem Tytanów) czy o tych, które składają się na element obronny (np. nagolenniki lub naramienniki, oczywiście w tej chwili nie mówię tu o Risenie ^^)?

Co do samej gry, to nie podobała mi się :/ To jednak nie Gothic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2010 o 22:21, Gumisiek2 napisał:

>Reszty posta nie będę komentował:P

Strach to rzecz naturalna :P

Co do pytania, to chcę mieć jasność, aby nie odpaść w głupi sposób. Mowa o wszystkich
artefaktach Tytanów (które w grze są nazwane pancerzem Tytanów) czy o tych, które składają
się na element obronny (np. nagolenniki lub naramienniki, oczywiście w tej chwili nie
mówię tu o Risenie ^^)?

Co do samej gry, to nie podobała mi się :/ To jednak nie Gothic.

Chodzi mi po polsku ile tyc hartefaktów było no:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować