Zaloguj się, aby obserwować  
Kr-et

Rpg - wszysto ukończyłem??

31 postów w tym temacie

Szukam pomocy, a tak dokładnie to rady. Chodzi o to, że przeszedłem chyba wszystkie rpg (tak mi sie przynajmniej wydaje).
Ukończyłem: Gothic wszystkie części, Baldur''s Gate też wszystkie, Morrowind, Oblivition, Fallouty, Diablo 1 i 2, Planescape Torment, Icewind Dale, KoToRy, Neverwinter Nights + dodatki, Arcanum, Dungeon Siege 1 i 2, Sacred + dodatki, Titan Quest, RPGi z CDA. Być może jakis mi jeszcze umknął. A i chodzi mi tylko o singla bo neta zbyt dobrego to ja nie mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2006 o 08:17, Kr-et napisał:

A i chodzi mi tylko o singla bo neta zbyt dobrego to ja nie mam...

Gorky 17, HOMM IV ma dużo z rpg
jak sobie coś przypomnę to ci jeszcze wysłę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 08:23, Novalis napisał:


> A i chodzi mi tylko o singla bo neta zbyt dobrego to ja nie mam...
Gorky 17, HOMM IV ma dużo z rpg
jak sobie coś przypomnę to ci jeszcze wysłę


A własnie Hirołsów też wszystkich przeszedłem oprócz V bo mi sie znudziła :) a Gorky sie zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable, Divine Divinity, Arx Fatalis to dobre gry, ktorych nie wymieniles. Z tych nieco slabszych to na pewno Lionheart, Beyond Divinity. Ewentualnie ze starszych: TES: Daggerfall, przerozne Ultimy i niesmiertelne Betrayal at Krondor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 08:35, morthi napisał:

skoro Ci sie H5 znudzilo to zainstaluja patche 1.1, 1.11, 1.2 i 1.3 a pozniej 1.3a a odkryjesz
na nowo magie tej gry


Mam te patche. Ale wg mnie nic strasznie ciekawego nie dodają oprócz pojedynku na jednum cpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 08:35, morthi napisał:

skoro Ci sie H5 znudzilo to zainstaluja patche 1.1, 1.11, 1.2 i 1.3 a pozniej 1.3a a odkryjesz
na nowo magie tej gry


Jest patch 1.3a? Nie wiedziałem. Ale dzięki za info, właśnie sobie go ściągnąłem i zainstalowałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że do tytułów już podanych można jeszcze dodać np.:
Deus Ex 1 i 2, System Shock 1 i 2, Wasteland,
jest też cała seria Final Fantasy,
no i nie zapominajmy, że jest cała seria Bard''s Tale.

Inne mniej znane c-rpg-i można łatwo znaleźć przez pierwszy lepszy serwis poświęcony grom tego typu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, erpegów to ty nawet nie zacząłeś.;) Jest ich masa - Vampire the Masquerade choćby, seria Final Fantasy, Breath of Fire, Grandia, Eye of the Beholder i inne ze starszych - Realms of Arkania na przykład; a taki Septerra Core? A Piraci z Karaibów? Another War? Mógłbym jeszcze dłuuuuuugo wymieniać.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować