Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights – patch 1.68 na naszym serwerze

21 postów w tym temacie

Hm... nieźle, dużo tych plików ;]. A jeszcze mam takie pytanie do CDP: czy odpowiednia wersja tego patcha będzie wbudowana w Neverwinter Nights Diamentowa Edycja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 13:55, Wasizi napisał:

Ile tych patchów wyszło ;)? Trochę dużo, ale dobrze, bo mniej błędów.


Patch jest jeden ale w zależności od tego jaką masz wersję gry i jakie dodatki posiadasz musisz ściągnąć odpowiednią wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że BioWare nadal wspiera platformę NWN? Czytałem lub słyszałem (albo to tylko babcia coś mamrotała pomiędzy kolejnymi pasjonującymi epizodami "Sukcesu na Modę" i "N jak Nudy", że już dawno skończyło supportować tę grę? Hmm... To ci klops w takim razie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile mnie pamięć nie myli support skończył się na tym patchu. Po prostu podczas jego kończenia już był robiony, wiec skończyli (a i polonizacji w 1 dzień nie wykonano).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację A.X.S, bo znowu nam przyjdzie czekać przeszło miesiąc jak i nie dłużej od pojawienia się na spolszczenie 1.69. Co mnie najbardziej w tym wszystkim wkurza :evil:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie problem jak mam zainstalowac patcha 1.64 do 1.68. sciagam ten pliki rozpakowuje go i co pozniej trzeba podmienie jakies pliki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 13:33, gl123 napisał:

Mam takie problem jak mam zainstalowac patcha 1.64 do 1.68. sciagam ten pliki rozpakowuje go
i co pozniej trzeba podmienie jakies pliki ??


nie rozpakowujesz, wrzucasz do folderu z grą i włączasz updatera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować