Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Settlers II: 10-lecie już w październiku!

94 postów w tym temacie

Hehehe... Już zamówione. Grałem we wszystkie części Osadników (prócz 5-tej bo podobno słaba była). Podoba mi się to, że powrócono do starego wyglądu "ludków". Zaczynam instalować demo z CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

yeah brawo dla cdp !! II odrazu kupuje, cena mnie bardzo MILE zaskoczyła ;) zobaczymy co wykonbinowali, V czesc mi sie bardzo podobała fajna kampania poczekam na kase i zamawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha jeszcze po przeczytaniu wszystkim komentsów dowiedziałem sie ze mozna wykorzystac zeton !! no to mam darmową przesyłke ;) sorry za dwa posty ale naprawde swietna niespodzianka cdp !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie G3 EK, mam przynajmniej taką nadzieje, bo ju z chciałem zamówienie składać bo kolejna osoba poprosiła mnie o zamówienie jej zwykłej wersji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie !!! Niewiem ile razy pytałem co z tymi Settlersami. Napewno zamawiam. Super cena i do tego jescze żeton na przesyłke dla posiadaczy której kolwiek części Osadników. Wreszcie jakiś bonus dla stałych graczy danej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem tylko jedną rzecz, która niezbyt mi się podoba. Niby remake, a gdzie nacja "wikingowie"? <_<
Oj coś czuję, że tak różowo jak chciałbym żeby było nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:18, migem napisał:

> No to milutka wiadomość bo jak widziałem cenę w funtach to mi się włosy jerzyły na głowie
a
> tu taka niespodzianka ;D

Jeszcze jedna niespodzianka będzie jutro:)


Z tą niespodzianką to aż się boje składać zamówienie. Do tego ten tajemniczy napis NASTĘPNY KROK 6.X na stronie sklepu, coś za dużo tych niespodzianek. Czekać z zamówieniem do jutra czy nie, oto jest pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że 26 i ta gra trafi w moje ręce bo i Gothic III i GW:N i Settlers II 10-lecie to bardzo dużo gier jak na gram.pl jednego dnia oby było tak dalej przez cały rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Settlers III Edycje Kolekcjonerska i Settlers II Złota Edycje.. a wtedy nie było rejestracji elektronicznej.. :/ I co mam począć? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A będzie demko? Bo to z CD-Action mi się sypie i nie odpala :/ Może wasz serwer w magiczny i niepojęty sposób wpłynie na plik i pozwoli mi się cieszyć drugimi Osadnikami po liftingu także na moim kompie. A będzie po niemiecku, angielsku czy polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować