Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Settlers II: 10-lecie już w październiku!

94 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 15:22, spider88 napisał:

> Jeszcze jedna niespodzianka będzie jutro:)
No jak zwykle , na apetyt okruszek , ale i tak macie u mnie wielkiego minusa za inną grę ,
ale poczekać będzie potrzeba .


Za ktora gre mamy minusa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie macie za akcje z Dark Messiah of Might and Magic EK !!

Mogli byscie chociaz tym ktorzy kupia Angielska wersje dac mozliwosc sciagniecia patcha polonizujacego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:18, migem napisał:

> No to milutka wiadomość bo jak widziałem cenę w funtach to mi się włosy jerzyły na głowie
a
> tu taka niespodzianka ;D

Jeszcze jedna niespodzianka będzie jutro:)

Homm V: HoF? Gothic 3 EK? Flatout 2? a może wzowienie ES Company of Heroes [:D]? Może jeszcze coś innego?

Już wiem, że aby kupić wszystkie gry jakie chciałem w tym roku, bedę musiał chyba sprzedac jakiś organ. Może ktoś chce kupić nerkę ;D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:24, migem napisał:

Za ktora gre mamy minusa???

Za FM 2007 , na czeskiej stronie i SI data to Listopad a u nas cisza że przesunięcie w temacie o FM też nikt nie chce nic powiedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i na to czekałem :) Co prawda dla mnie w pierwszej kolejności stoi NWN 2, ale Settlersi są zaraz po tym :) Można pod choinkę będzie :P

Dziękuję CDP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Kupuję to.
Na sto procent :D
Settlers II, to jedna z niewielu gier, które wzbudzają u mnie wspomnienia w stylu ''kiedyś to dopiero były gry'' :D.
Jeszcze nawet dwa lata temu sobie zainstalowałem i kolejny raz przeszedłem ;).
Ta gra była po prostu genialna. Zarówno w swoich możliwościach, jak i prostocie. Nie dało jej się porównać do czegokolwiek innego. A to podobno jest to samo tylko z lepszą grafiką :D. (ale nie ma wikingów!)

Do tego dwa dni po moich urodzinach. Już wiem, jaki sobie zafunduję prezent :).

A co do minusa...
Ja bym dał za NWN. To jest dokładniej za tę machlojkę z wydaniem najpierw wersji podstawowej w extra klasyce :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co za życie... FM2007 zamówiony, dzisiaj kupiłem Warcrafta 3, Diamentowe NWN mieć trzeba koniecznie, atu teraz jeszcze coś takiego.... I co ja mam zrobić??? Zbankrutować i rzucić studia dla grania??? Chyba nie ma innego wyjścia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:45, Rafal G napisał:

No co za życie... FM2007 zamówiony, dzisiaj kupiłem Warcrafta 3, Diamentowe NWN mieć trzeba
koniecznie, atu teraz jeszcze coś takiego.... I co ja mam zrobić??? Zbankrutować i rzucić studia
dla grania??? Chyba nie ma innego wyjścia;)

He he mam podobny problem i to samo zamówione ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

swietna sprawa z nowa czescia settlersow z elementami II czesci ;)
ciekawe czy ukladanie drog takze zostalo uwzglednione ? :D
zacieram lapki bo jestem fanem serii... ale jakos V czesc nie przypadla mi do gustu... sprobuje z ta ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:06, spider88 napisał:

> Za ktora gre mamy minusa???
No i znów cisza , to działa jak krucyfiks na diabła .


A może to ta niespodzianka jutro, hehe:) Choć szczerze wątpie... Zauważ też, że dla tego krucyfiksu nie dali newat info o tym, że pokazało się demo... Chyba jesteśmy jakąś grupą pokrzywdzoną;) To mi podchodzi pod dyskryminację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 15:33, spider88 napisał:

> Za ktora gre mamy minusa???
Za FM 2007 , na czeskiej stronie i SI data to Listopad a u nas cisza że przesunięcie w temacie
o FM też nikt nie chce nic powiedzieć .


A spox myslaelm ze za co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spider88 -> nie przyznawaj nam tak szybko minusów za sam brak informacji, wstrzymaj się proszę chociać do czasu, gdy zobaczysz niesatysfakcjonującą datę premiery (a tak nie będzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoho, 10 urodzinki Settlesów i odrestaurowana druga część. To jeden z niewielu rtsów (łącznie jest ich trzy lub cztery xD), który nie znudził mnie po 5 minutach i bardzo przyjemnie się ogólnie grało ;) Cena sympatyczna, może nawet się skuszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:30, Mike napisał:

spider88 -> nie przyznawaj nam tak szybko minusów za sam brak informacji, wstrzymaj się
proszę chociać do czasu, gdy zobaczysz niesatysfakcjonującą datę premiery (a tak nie będzie;)

No to mnie pocieszyłeś , chodziło mi o to że już tyle razy prosiliśmy o jakikolwiek przeciek a tu jeszcze takie złe przecieki dochodziły że się załamałem . Demko mnie podbuzowało na maxa a wchodzę na cdprojekt a tam Listopad , w sklepach internetowych też przesunięcie na Listopad więc każdy czekający fan serii by się załamał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować