Zaloguj się, aby obserwować  
wojteks12

golf !

92 postów w tym temacie

Dnia 04.10.2006 o 16:50, lurynowicz napisał:

> Chyba Tigera Wooda?
Napisał poprawnie: koleś nazywa się Tiger Woods. ;)

No nie wiem czy Tauger jest poprawne:) No,ale w naazwisku sam błąd zrobiłem.

Acha,ten link co mi podałeś do odmian golfa nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co wyprawiacie to jest po prostu szopka.
Wpada dwóch znajomych i zamiast porozumieć się np. przez gg każdą pierdółkę muszą przerobić na forum.

wojteks12 rozumiem, że można być nowym na forum, ale naprawdę nie jest Ci potrzebne żadne doświadczenie, żeby wiedzieć, że należy pisac poprawnie a nie niechlujnie. Np. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12688&pid=1 tutaj gubisz litery, kropka wewnątrz wyrazu, czy to według Ciebie uprzyjemnia innym czytanie?

asior34 jesteś chyba nieuleczalny a ja przypominam, że na nieuleczalnych recydywistów mamy - zgodnie z Regulaminem - bana za wielokrotne popełnianie tych samych wykroczeń. Masz na koncie 4 degrady za nieopanowany spam. Tymczasem masz pisać z sensem, kiedy Twoja wypowiedź wniesie cokolwiek, jak już chcesz coś powiedzieć to na litość!... poprawnie; wrzucaj posty w edytor tekstu jak nie możesz inaczej. Są osoby, które nie rozumieją, jak zachowywac sie na forum mimo wielokrotnych pouczeń i niestety trzeba się z nimi pożegnać.
Proponuję tym razem -2 , żebyś pamiętał, że musisz sie pilnować - bo musisz....

W kontekście powyższego wypowiedź http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=17549 jest kuriozalna.
_______________________

mallard
Sam zdegradowany, ale pełen poczucia misji dopisania się, gubiąc przy tym orientację, w którym wątku właściwe pisze. Doceniam Twoje wysiłki kolejnym degradem -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 17:37, TYHE napisał:

....A Ty 2 posty wyżej - żeby nie było, że ktos nie widział mojego posta.


ty SPAMUJESZS napisałem 3 posty pod rząd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować