Zaloguj się, aby obserwować  
wojteks12

golf !

92 postów w tym temacie

To trzeba bardziej tytuł rozbudować! Np. "Golf - ciekawa gra czy marnowanie terenu" A ty po prostu dajesz "golf!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" i myśliż, że wszyscy to bedą czytać! O literówkach nie wspomne. A! I pytałeś co umią robić gracze w golfa? Powiem ci! Umieją grać w golfa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:30, rick90 napisał:


> spokojnie piotrek ja nie pisałem emaila tylko mój kolega asior 34
Ooo... kolega asiora. On też nie ma tu zbyt dobrej reputacji. A Piotrkowi nie chodziło o maila
tylko p prostu zakładanie tylku tematów jet po prostu spamowaniem, czyli jest nie zgodne z
regulaminem. Mam nadzieję, że go czytałeś ;] ?


heh. dlatego nigdy nie zakładam tematów - jeszcze ktoś powiemi że : albo taki już był, albo że jest głupi, albo żebym spadał z forum, bo jestem nierozgarnięty :) niech robią to inni - ja wolę być ostrożny. chociaż trochę rozumiem Wojtasa (czy jak mu tam) - jest nowy i pragnie poznać ludzi, wciągnąć ich do dyskusji, zaciekawić sobą i swoim zdaniem. nie jego wina, że jest niecierpliwym 12-latkiem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ktoś, kto interesuje sie tym sportem. Ja bardzo lubie golfa ogladac i grac na kompie, niestety nigdy nie miałem okazji znaleźć się na tee. Aczkolwiek w następne wakacje będę coś kombinować z offgolfem.

BTW do tej pory w tym topiku nie było nic na temat, może czas skończyć offtopy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Koledze wstrzymać się z naprawianiem wszechświata i wstrzymanie się z produkowaniem spamu. Człowiek został pouczony już. Jeśli nie dotarło do niego - trudno: długo miejsca tu nie zagrzeje. Jezeli czujesz potrzebę po prostu napisz e-mail do moderatora a nie piszesz dużo i nie na temat.

EOT

Zna ktoś Natalie Gulbis? Niezła z niej golfistka, zarówno pod względem gry (jedna z najlepszych w żeńskiej klasyfikacji PRO) jak i wyglądu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat kłótni raz definitywnie zamknąłem.

http://www.golf.pl/ - skarbnica wiedzy dot. golfa, moja ulubiona strona. Z tego co pamietam w Polsce chyba sa 3 duże pola golfowe i na pewno kilka mniejszych, kilkudołkowych.

Na polu golfowym znajduje się 18 dołków. Kazdy dołek ma tak zwaną liczbę nominalną - par. Najmniejszy par to 3, największy 5. Liczba ta oznacza przeciętną ilość uderzeń kijem w piłkę, jaka potrzebna jest aby umiescic pileczke w dołku. Jeśli liczba uderzeń jest mniejsza niż par, odejmujemy sobie odpowiednią do liczby uderzen ilosc punktów. Jeśli równa par - 0, a jeśli większa, dodajemy odpowiednią ilosc.

mallard --> niebrzydka Pani ;) z niezłą stroną www.nataliegulbis.com popatrz sobie, naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.10.2006 o 16:36, lurynowicz napisał:

EOT

>
a co to znaczy EOT? bo nie wiem...

a w golfie chyba chodzi o to, żeby w jak najmniejszej liczbie uderzeń wyekspediować piłeczkę do dołka. używa sie w tym celu dużej ilości ciężkich kijów, które z pozoru niczym sie nie różnią, ale mają różne włściwośći (jedne służą do wybijania na odległość, inne na precyzję. są chyba jeszcze takie do określonego podłoża - ale to tylko moje przypuszczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:42, lurynowicz napisał:

Temat kłótni raz definitywnie zamknąłem.

http://www.golf.pl/ - skarbnica wiedzy dot. golfa, moja ulubiona strona. Z tego co pamietam
w Polsce chyba sa 3 duże pola golfowe i na pewno kilka mniejszych, kilkudołkowych.


Dzięki za informacje, od niedawno zainteresował mnie ten sport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

golf fajna sprawa,nigdy niegralem ale mam zamiar!
co do taugera woodsa on ciupie
A i jeszcze niedawno zmarł jeden golfista legedna golfa(zapomniałem jak się nazywal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam niegralem nigdy w golfa ale raz mialem taki zabawkowy pakiecik i mi sie bardzo podobalo!!moze kiedys cos ztym zrobie ale jeszcze zamlody jestem jednak polecam golfa wszystkim.
jednak niewydaje mi sie zeby golf byl dobry na kompie to trzeba w realnym swiecie grac:D
a co do tematu to raczej uwazam ze jest nawet nawet tylko niech sie trohe rozkrenci:)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 16:45, Darkstar181 napisał:

Dzięki za informacje, od niedawno zainteresował mnie ten sport.

Jasne, no problem. Świetna relaksujaca sprawa. Poza tym są jeszcze inne szalenie ciekawe odmiany golfa, np. turbogolf. Zobacz www.offgolf.pl

Azrathel --> EOT - end of topic (koniec tematu). Co do kijów masz rację - są cztery rodzaje:
- driver (do wybijania piłek z tee, czyli pola startowego)
- wood (do uderzania na długie dystanse)
- iron (na krótsze dystanse, w tym tak zwane wedges do lobowania piłek, np. jak znajdzie się w piasku)
- putter (popychacz - najbliższa odległość od dołka, nie podbija piłki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomiałem sobie, że taki jeden facet z filmu z Jamesem Bondem, bodajże.....odcinek "Goldfinger". Tam właśnie Ulrich Goldfinger grał w golfa, i Bond podmienił mu piłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja przy okazji polecam bardzo fajną komedią o golfie pt. "Farciarz Gilmore" (ang. "Happy Gilmore") z Adamem Sandlerem w roli głównej. Zawsze jak ją oglądam nieźle się bawię. Ach, te uderzenia... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować