Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczęły się zapisy na beta-testy polskiej wersji Guild Wars!

99 postów w tym temacie

Ani w to nie gram, ani nie aktywowałbym tej opcji gdybym grał ale WIELKIE BRAWA DLA CD-PROJEKTU! Dbacie o graczy jak mało kto! (A szczególnie Blizzard o swoje chomiki. Nie karmią ich dobrze i bez przerwy padają razem z napędzanymi przez nie serwerami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 17:32, Valium napisał:

nie moge sie doczekac :)


gratulacje jako pierwszy napisales komentaz... moze napisalbys cos od siebie na temat newsa...?

mam nadzieje ze polska wersja bedzie tansza od angielskiej. albo chociazby nie drozsza... moze nawet sie skusze. trzeba bedzie rozbic swinke skarbonke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy konieczne do tych beta testów jest aktywne konto w GW? Ja tam miałem jedynie triala, który i tak już wygasł :P, więc dlatego pytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie będę się zgłaszał do beta-testów... Nie mam na to czasu. Poczekam sobie po prostu jeszcze trochę, aż polska wersja będzie dostępna dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja też trochę dostanę? bo chciałbym zobaczyć, czy to naprawdę taka fajna gierka. a dotąd nie miałem okazji. i jakoś ochoty, żeby kupić w ciemno a potem odłożyć na półkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 18:14, caramon napisał:

Ciekawe, czy to będzie spolszczenie kinowe?


Tak to będzie sposzczenie kinowe. Tak samo jak w innych krajach. Jak sprawdzałem inne języki to tylko napisy były inne a mówili cały czas po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować