Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozpoczęły się zapisy na beta-testy polskiej wersji Guild Wars!

99 postów w tym temacie

Fajnie =) Cały interfejs i questy po polsku. Dotychczas nie sprawdzałem żadnego temapt o GW PL, więc mam szybkie pytanie: czy to będzie kosztować, jeżeli tak to ile i czy będą jakieś dodatki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh, by sie czlowiek zarejestrowal, niestety gram za malo zeby na powaznie sie bawic w testowanie, chociaz doswiadczenie mam odpowiednie. brawa dla wszystkich innych, ktorzy podejma sie tego zadania - oby dotrwali do konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 17:38, Deejay napisał:

> nie moge sie doczekac :)

gratulacje jako pierwszy napisales komentaz... moze napisalbys cos od siebie na temat newsa...?

mam nadzieje ze polska wersja bedzie tansza od angielskiej. albo chociazby nie drozsza... moze
nawet sie skusze. trzeba bedzie rozbic swinke skarbonke xD


Nie bedzie czegos takiego jak polska wersja pudelkowa. Sprzedawac beda caly czas ten sam program, bedzie jedynie iostniec mozliwosc zmiany jezyka "w locie" na polski. Tak wiec nie licz na nizsza cene :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 18:58, Quatre napisał:

Nie bedzie czegos takiego jak polska wersja pudelkowa. Sprzedawac beda caly czas ten sam program,
bedzie jedynie iostniec mozliwosc zmiany jezyka "w locie" na polski. Tak wiec nie licz na nizsza
cene :/


łeee... ale lipa. a jak to bedzie. powstana polskie serwery dla polakow czy sostana zagraniczne tylko tla naszych oczu bedzie wszystko po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery dalej takie same jak do tej pory. Jedyne, co pojawi się nowego, to możliwość wybrania języka polskiego dla wszystkich graczy na całym świecie (tak mi się wydaje przynajmniej). To będzie coś w stylu faktu, iż teraz my możemy sobie wybrać np. język koreański, chiński czy inny niemiecki zamiast angielskiego. Pojawi się tylko dodatkowa jedna opcja - Polish :) Same teksty będą przetłumaczone, więc jak dla mnie taka polonizacja to strata środków, bo jak ktoś nie zna nawet trochę języka Szekspira, to przetłumaczone napisy i tak nie pomogą. Wszak inni gracze dalej będą szprechać po angielsku ... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:24, Valium napisał:

Beda wlasne, czyli w grze beda sami polacy bo raczej inni ludzie nie wybiora polskiego :)


Wybór języka w grze nie wiąże się w żadnym stopniu z wyborem konkretnego serwera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:22, Vasilli napisał:

Super, super i jeszcze raz super. Widać, że CDP dba o graczy:):):)


A dla mnie to jest rozleniwianie graczy i mydlenie im oczu. Jak napisałem w poście powyżej - jak nie umiesz angielskiego, nawet polskie napisy w GW nie pomogą :/ Lepiej by zrobili, gdyby np. dodali po jednym dodatkowym slocie na postać do każdego konta zamiast tak wątpliwej atrakcji jaką jest język polski. W grach sieciowych zwykle lokalizacja się nie sprawdza, bo tylko utrudnia komunikację z zagranicznymi graczami. Bo wiadomo - jak wszystko będzie przetłumaczone, to będzie trzeba sobie "odtłumaczać" z powrotem na angielski w trakcie rozmowy z zagraniczniakiem. Sam się o tym przekonałem w trakcie gry w polską wersję Battlefield 2, gdzie nie dało się wyłączyć tego polskiego badziewia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by bylo gdyby mnie wzieli na te beta testy xD
ale nie sadze :P
beta to dobry znak... niebawem skoncza pracowac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, zgłoszenie wysłane ;) Jeszcze nigdy nie uczestniczyłem w beta testach jakiejkolwiek gry, a może teraz się uda ? ;) Nic nie zaszkodzi poświęcić minutkę i wysłać zgłoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2006 o 19:39, Quatre napisał:

Bo wiadomo - jak wszystko będzie przetłumaczone, to będzie
trzeba sobie "odtłumaczać" z powrotem na angielski w trakcie rozmowy z zagraniczniakiem.


Z tego co się orientuję problem, o którym piszesz CDP rozwiąże tak, że po przyciśnięciu odpowiedniego klawisza (czy przycisku w grze) pojawi się angielska nazwa przedmiotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co to Wam da?? No oczywiście poza GW po polsku Ciekawe?? Ciesze sie że GW wyjdzie po polsku ale to już niebędzie to samo niewiem jak to będzie wyglądać jeśli w trakcie gry wejdzie angielska łatka i co część będzie po polsku a część po angielsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat umiem angielski, ale graczami GW mogą byc ci, którzy nie umieją angielskiego i nie wiedzą o co chodzi w tej grze. A może też Cdp polonizuje gre, aby gracze mogli zobaczyć GW w ojczystym języku i więcej zrozumieć, ponieważ taki, powiedzmy, 12 latek nie rozumie większości słów,a co za tym idzie??Że nie rozumie wiekszosci gry i dla takiego 12-sto latka CDP właśnie poloznizuje grę, aby On zrozumiał sens tej gry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować