Zaloguj się, aby obserwować  
DonPycia

Dzień Chłopaka

165 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2007 o 17:39, Graszczur napisał:

U nas - kaszanka. Poczęstunek (czipsy, ciastka, ciasta, paluszki, napoje gazowane - błeee)

To i tak lepszy poczęstunek niż u mnie ^^
Ale nie mieliśmy 4 z 7 lekcji xD (dobra ta prywatna szkoła!)
A dostałem: Kubek ,,w kolorze krowy" a na jakie dole krowie piersi (ale to brzmi) a do tego było konkursy (wyrosłem z tego...) i za to że praktycznie nic nie robiłem to jestem zdaniem dziewczyn ,, Najmniej męskim facetem w klasie" i dostałem pantofelek (stojak na telefon z diodą^^) Ale tak o nie było najgorzej xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie kompletna kaszana. Nam dały dziewczyny kartki i ananasy (no wiecie, ananasy z klasy), a kumpel (z innej klasy) dostał koszulkę z napisem: "POszło w PiSdu" XD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a teraz przemówię do wszystkich, co dostali słabiutkie prezenty, albo w ogóle nie dostali:

RODACY!!! TE DZIEWCZYNY NIC NAM NIE DAŁY NA DZIEŃ CHŁOPAKA!!! ODPOWIEDZMY OGIEŃ OGNIEM!!! JAK BęDą MIEĆ PRETENSJE, TOPOWIEDZMY IM: "WY TEż NAM NIC NIE DAŁYśCIE WIęC JESTEMY KWITA!!!" I ZERO LITOśCI!!!

(qqqrde, chyba z taką przemową pobiję Kaczyńskiego =P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 01.10.2007 o 18:07, El Kaczorro napisał:

RODACY!!! TE DZIEWCZYNY NIC NAM NIE DAŁY NA DZIEŃ CHŁOPAKA!!! ODPOWIEDZMY OGIEŃ OGNIEM!!! JAK
BęDą MIEĆ PRETENSJE, TOPOWIEDZMY IM: "WY TEż NAM NIC NIE DAŁYśCIE WIęC JESTEMY KWITA!!!" I
ZERO LITOśCI!!!

(qqqrde, chyba z taką przemową pobiję Kaczyńskiego =P )


blauhaha tak jest zawsze my o nich czasem pamietamy a one o nas nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro dzień chłopaka, dziś się dowiedziałem przypadkiem w autobusie. Dla mnie to święto nie istnieje. Kiedyś dostałem pieluchę z prezerwatywą jak byłem w liceum. Cieszycie się? Pamiętacie w ogóle o tym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 19:24, Dominik000 napisał:

Jutro dzień chłopaka, dziś się dowiedziałem przypadkiem w autobusie. Dla mnie to święto
nie istnieje. Kiedyś dostałem pieluchę z prezerwatywą jak byłem w liceum. Cieszycie się?
Pamiętacie w ogóle o tym???

Jak rok temu w liceum po piwie bezalkoholowym dostaliśmy to każdy był szczęśliwy:D Teraz to raczej nie będę miał już okazji do świętowania:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2011 o 20:55, kakinho1992 napisał:

> Jutro dzień chłopaka, dziś się dowiedziałem przypadkiem w autobusie. Dla mnie to
święto
> nie istnieje. Kiedyś dostałem pieluchę z prezerwatywą jak byłem w liceum. Cieszycie
się?
> Pamiętacie w ogóle o tym???
Jak rok temu w liceum po piwie bezalkoholowym dostaliśmy to każdy był szczęśliwy:D Teraz
to raczej nie będę miał już okazji do świętowania:p

To było w szkole? A jak zareagowali nauczyciele??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja klasa dostała tort ( którego nie jadłem, bo nigdy nie jem tortów :) i poszliśmy do kina. Oczywiście za nasze pieniądze kino :P W sumie nic mogły nam nie dawać, bo ja tam nawet urodzin nie świętuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 12:26, DambialkoX napisał:

Heh. Ja dostałem od mamy najnowsze CDA ;P


Ja też dostałem CDA, ale od dziewczyny :P

Miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od swojej Asi dostałem ptasie mleczko oraz fajne słuchawki do kompa RAZER BANSHEE ;)
Teraz będzie narzekała, że jej nie słyszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 13:47, Isildur napisał:

A ja od swojej Asi dostałem ptasie mleczko oraz fajne słuchawki do kompa RAZER BANSHEE
;)
Teraz będzie narzekała, że jej nie słyszę :D


No ale na bank sam sobie wybierałeś te słuchawki, nie? :P

Ja limit wyczerpałem jak nieco ponad tydzien wcześniej buciory Nike Capri otrzymałem na imieniny :P

Niezłe słuchawki, wygodne chociaż dla uszu? I jak stoją z dźwiękiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 13:52, cezaq napisał:

No ale na bank sam sobie wybierałeś te słuchawki, nie? :P


Nie, to była niespodzianka, sama kupiła, byłem bardzo mile zaskoczony ;)

Dnia 01.10.2011 o 13:52, cezaq napisał:

Niezłe słuchawki, wygodne chociaż dla uszu? I jak stoją z dźwiękiem?


Jest naprawdę super, dźwięki czyste bez żadnych zakłóceń, poza tym są bardzo wygodne, po dłuższym czasie uszy mnie nie bolały tak jak przy starych słuchawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2011 o 13:47, Isildur napisał:

A ja od swojej Asi dostałem ptasie mleczko oraz fajne słuchawki do kompa RAZER BANSHEE
;)
Teraz będzie narzekała, że jej nie słyszę :D


Widać Ci starsi dostają ptasie mleczka :)

No i to fajne słuchawki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować