• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
gresko

Company of Heroes

Pytanie

Witam! dostałem wczoraj w prezencie tą grę wygląda super wszystko jest ok filmiki działają w super grafice ale gdy przejdę do szkolenia lub do samej gry nie mam na mapie widoczncyh żadnych ludzi ani sprzętu! widzę tylko symbol jaki maja nad głowa mogę ich normalnie zaznaczyć i grac ale... co to za przyjemność grac symbolem atakującym na symbol i nie widzieć domku czołgu ani nic poza przyroda?! pisałem do działu pomocy ale się nie odzywają ale może cos źle wypełniłem

Tytuł gry: tu wiadomo!

Numer wersji: co tu wpisac??

Klucz rejestracji elektronicznej: widomo!

PROSZE O POMOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Zapewne jest to radek 9000-9250 który nie jest obsługiwany i takie rzeczy się dzieją w przeciwnym wypadku wystarczy zainstalować tylko stery i powinno być już wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

a jak jest z tą pomocą technioczna bo dodzwonic sie nie moge a ten formularz tez nie wiem jak wypelnic??!!

Tytuł gry: tu wiadomo!

Numer wersji: co tu wpisac??

Klucz rejestracji elektronicznej: widomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem leży w tym, że masz nie obsługiwaną kartę graficzną, fakt gra się uruchamia aczkolwiek nie uruchamia się poprawnie. Niestety producent nie zamierza wydać żadnego patch''a by gra uruchamiała się na słabszych kartach, aktualizacje sterowników nic niestety nie pomogą w tym wypadku. Wersja gry to 1.0 ... zgłaszać za pomocą formularza juz nie musisz bo taka sama niestety otrzymasz odpowiedz ode mnie albo od Jonego.

Jedynym rozwiązaniem jest włożenie do kompa grafiki zgodnej z minimalnymi wymaganiami.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na kompie u kumpla działa poprawnie, wiec faktycznie to wina mojej karty! Szkoda ze producent nie daje szansy tym, co maja słabsze kompy i oryginalne gry! Nie pozostaje mi nic innego jak sprzedać grę. Dzięki za pomoc pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie na temat ale zapytam kiedyś tam już dawno zgłasząłem problem z piratami z karaiów i co ?..
dostałem odpowiedź że już niedługo wyjdzie patch i co ? nic !!!!
ej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2006 o 07:49, Darkstar181 napisał:

> Nie pozostaje mi nic innego jak
> sprzedać grę.
Albo kupic nową karte graficzną...


Jeszcze nigdy nie kupiłem sprzętu ze względu na problemy z grą! Karta działa wyśmienicie, obsługuje wszystkie programy i gry dlatego nie widzę potrzeby zakupu nowej! Liczyłem raczej na patcha ze strony producenta i tyle w końcu jeśli chodzi o wymagania minimalne to karta spokojnie je spełnia tak wiec szkoda że firma nie dba osoby które kupują oryginalne gry!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.10.2006 o 11:31, gresko napisał:

> > Nie pozostaje mi nic innego jak
> > sprzedać grę.
> Albo kupic nową karte graficzną...
>
>
Jeszcze nigdy nie kupiłem sprzętu ze względu na problemy z grą! Karta działa wyśmienicie, obsługuje
wszystkie programy i gry dlatego nie widzę potrzeby zakupu nowej! Liczyłem raczej na patcha
ze strony producenta i tyle w końcu jeśli chodzi o wymagania minimalne to karta spokojnie je
spełnia tak wiec szkoda że firma nie dba osoby które kupują oryginalne gry!!! Pozdrawiam

Poczekaj trochę może, tak jak w przypadku HOMMV czy Obliviona wyjdzie jednak jakiś patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam podobny problem mam radeona 1600 Pro z Sapphire i u mnie z kolei znika cała faktura gruntu, pojazdy i wojaki ganiaja na czarnym polu, patch tego nie poprawia, obsługa techniczna wzieła wody w gębę i jak w tym kraju kupowac oryginały ?

Może ktoś zna rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.10.2006 o 12:23, Novrad napisał:

Ja mam podobny problem mam radeona 1600 Pro z Sapphire i u mnie z kolei znika cała faktura
gruntu, pojazdy i wojaki ganiaja na czarnym polu, patch tego nie poprawia, obsługa techniczna
wzieła wody w gębę i jak w tym kraju kupowac oryginały ?

Jeśli z 512 RAMu, to mam dokładnie tę samą kartę graficzną i nie mam żadnych problemów. Korzystam z aktualnych sterowników ze strony ATI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja ściągnąłem wszelkie możliwe sterowniki i nic dupa, dalej to samo!!! czy ktos z działu technicznego może łaskawie zgłosić ten błąd do producenta aby wydał stosownego patcha zajmie to pewnie tydzień może mniej plik pojemności do 10 mb a wielu ludzie będzie szczęśliwych i z satysfakcja zagra w oryginalną grę, kumple śmieje się ze mnie i ściągnęli pirata i wszystko ok a jak nie cos nie działa to co z tego przecież kasy nie wydali! wiec może zacznijcie szanować tych którzy płacą za oryginalny produkt!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>zacznijcie szanować tych którzy

Dnia 21.10.2006 o 23:56, gresko napisał:

płacą za oryginalny produkt!!!


Mają przeprzaszać Ciebie za to że masz z deka już przestarzałą karte graficzną która nie spełniwa wymagań gry?
Kolegom pirat działa,bo widocznie mają lepszy sprzęt od twojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie znam osobiście wymagań CoH, ale gresko, napisz na GG, moge sprzedac Radeona 9250, nie wiem czy CoH obsługuje ta karte, ale jak chcesz to pisz na gg, tutaj lepiej nie rozmawiajmy o takich sprawach, bo regulamin sie zacznie kłaniać... GG: 8074909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam! mam problem z coh. otóż w czasie grania często wyrzuca mnie z programu. powodem tego jest bląd pliku exe: "recilcoh.exe". o błędzie zawiadamia mnie system windows, ktory chce wysłać raport o błędach. gdy następuje ten proces coh automatycznie sie wyłącza. gra jest orginalana. czego to moze byc wina? z góry dzeiki za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam kartę Radeon 9600 Pro - czy tą kartą będę mógł grać bez problemów w Company of Heroes ?
pytam się bo nigdzie nie ma spisu kart jakie obsługuje ta gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

na moim gf 2 mx 440 gra (przynajmniej demo) uruchamia się i gdy zaczynam misję (trening lub plaza Omaha) wszystko mam czarne , poza interfejsem. a przty okazji tnie i wykrzacza się niemiłosiernie już na poziomie menu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować