Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt przesuwa polską premierę Gothic 3 w celu poprawienia jakości gry

265 postów w tym temacie

Jakbym o Settlers IV czytał. Tylko że tamto coś wypuściliście. Do dzisiaj żałuję, że nie zwróciłem tego g... do sklepu. Więc pewnie faktycznie lepiej, żeby ten Gothic działał jako tako przed tłoczeniem płytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że CDP postąpiło bardziej niż słusznie. Jeśli o mnie chodzi, wolę dostać produkt wysokiej jakości, w miarę bezbłędny. Nie spieszy mi się tak do premiery, bo i czas na skompletowanie potrzebnych funduszy będzie dłuższy. Brawa i owacje na stojąco dla CD Projekt, oni postawili na jakość gry swojego życia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:04, Gelo87 napisał:

Bardzo słuszna decvyzja CDP wole poczekać i mieć wersje bez błedów niz dostać szybko a póżniej
ściągać patche

Patche pewnie i tak trzeba będzie ściągać , popatrz na Herosów .Przesunięcie było kilkumiesięczne a i tak trzy trzeba było zassysać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się bardzo z tej wiadomości. Gdybym dostał grę 13 października i bym duuuuużo grał (z błędami) a potem nagle wyszedł by patch, to co ja bym niby zrobił? Miałbym problem, grać dalej z patchem czy zacząć od początku, bo w końcu niektóre questy, walki itd. które zaliczyłem bez patcha, z patchem byłyby lepsze, bardziej dopracowane. Więc nic innego, tylko brawa dla CD Projektu, któremu bardziej niż na kasie zależy zadowolenie klienta!

Aha, i mam pytanko: czy to może jest jakieś nieaktualne czy na serio pre-order będzie realizowany 10 dni przed premierą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:08, grim1234 napisał:

Aha, i mam pytanko: czy to może jest jakieś nieaktualne czy na serio pre-order będzie realizowany
10 dni przed premierą??


Pre- order przyślą 3 dni przed premierą, ta data w sklepie jest nieaktualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze nie chcę używac wazeliny ale ciesze i jestem dumny się ze polska firma potrafi zadbać o satysfakcję klienta oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram decyzje CDP ( nie powiem że mnie nie poirytował nagłówek, lesz po przedstawieniu argumentów obrony przeszło mi :P ). Widać że nie traktują nas jak dojne krowy :) ( i niech mi ktoś powie że tylko widzą w nas PLN-y )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jay Z mam do Ciebie wielka prosbe ;). Mianowicie kiedy podacie jakies informacje o G3 EK (przynajmniej cene :)), bo to gra (c)RPG, ktora pokochalem jak pierwszy raz w nia zagralem :).
Ze swojej strony mi to obojetne kieyd wyjdzie byleby w tym roku i zeby nie miala bledow jak w G2 czy G1, gdzie niekotre NPC ekhm jakby to ujac mialy "God Mode" :D. Dobrze (wg. mnie), ze wydajecie to potem niz dac gre z bledami i potem patchowac - nie kazdy ma dostepn (staly) do neta i np.: nie moze sciagnac patcha, ktory pewno walby kolo 100mb (po 1mb na blad - wiadomo jak Ta gra ma taki silnik i (Tworcy mowili/pisali), ze AI bedzie zblizone do prawdziwych reakcji podobnie jak w przypadku ludzi).

GJ CPD (naprawde popieram takie inicjatywy ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ufff.... CDP chyba chce, żebym zszedł na zawał serca. Taką informację w nagłówku powinno się zaczynać od daty a nie od słów "Premiera Gothic 3 przesunięta (...)". Na szczęście data mnie uspokoiła (trochę - mam nadzieję że to ostatnie przesunięcie). Zgadzam się z wszystkimi pozytywnymi komentarzami - posunięcie bardzo dobre tym bardziej, że długo czekać nie trzeba.
A co do malkontentów - no cóż.... nie wiem czy to tylko przypadłość nas - Polaków, czy inni też tak mają, ale niektórym po prostu nie dogodzi, co by nie zrobić będzie co njamniej źle, jeśli nie bardzo źle: wydadzą wcześniej z bugami to będzie narzekanie że nie dbają o graczy tylko chcą zarobić, aproblem i tak by rozwiązał patch; wydadzą poźniej żeby naprawić błędy, to że coś ukrywają, że tak późno, że.... że..... że.... itd., itp.
Nie nażekajmy tylko się cieszmy bo to dzięki CDP jesteśmy traktowani trochę (jeśli nie dużo) lepiej niż reszta graczy na całym świecie.
Pozdrawiam wszystkich zadowolonych i niezadowolonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BARDZO sie ciesze ze przekladaja. dlaczego??

otoz mam wiecej czasu na zmodernizowanie i tak dobrego juz kompa, bede juz poza naszym pieknym krajem i kupie za wlasna pensje, a do tego gra nie bedzie posiadala (nie powinna przynamniej) zadnych widocznych/uniemozliwiajacych normalna gre bugow. to co zrobilo ostatnio Jowood z The Guild 2 to juz przechodzi najsmielsze oczekiwania. wypuscili gre z cala masa bugow, m. in. takim ze gra sie wylacza i wychodzi do windowsa co 5 min. w wersji niemeickiego to poprawili ale patch to wersji angielskiej jest pod koniec pazdziernika. widze ze z gothic 3 zrobili podobnie. chca wydac byle predzej nie zwazajac na graczy. brawo CDP !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 18:11, Ufo2 napisał:

Czyli innymi słowy, w Polsce zostanie wypuszczona ta wersja co w Stanach nie licząc języka
no i wstawki początkowej i końcowej (w wersji amerykańskiej te wstawki mają być uproszczone
tj. żeby gracz mógł łatwiejj zrozumieć o co biega xD), no i do tego w Stanach też wychodzi
miesiąc po premierze Światowej, ale z wbudowanym nowym patch''em.


To nie tak. Wersja US różni się zmianami w zawartości gry od wersji europejskich. Z tego co się orientuję jest to związane z amerykańskimi ratingami wiekowymi wyczulonymi na erotykę i używki.

Polska wersja będzie taka jak pozostałe europejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować