Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Company of Heroes: Kompania Braci - okiem Finnegana

27 postów w tym temacie

Zróżnicowanie poziomów trudności, tak że późniejsze misje są trudniejsze od wcześniejszym można oczywiście tłumaczyć historycznością, ale wydaje mi się, że lepiej wypadłoby to przy dluższej kampani. Gdyż tutaj, ja przynajmniej miałem niedosyt. Oczywiście wszystkie misje nie są na jedną modłę, więc to poprawia obraz. Również te wstawki rysunkowe są świetne. Budują klimat i dają poczucie, że twórcy Cię nie olali, a wykorzystali arty do gry ^^
Dzwięki powinny być dodane jako oddzielny plus, bo naprawdę zasługują ^^
O grafice to nie ma co więcej mowić, ale nie mogę się powstrzymać, mmm te wybuchy ^^

Jeszcze co do minusów to jednak dość długie wczytywanie się jest trochę męczące... A sama gra ma kilka bugów technicznych. Nieznaczących, ale ;)

W końcu wychodzi na to, że po DoW''ie Relic znowu zrobił grę nastawioną bardziej na multi. Musi się tylko trochę rozkręcic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gram gram i gram a niewiem poco jest punkt medyczny ludzie zabieraja rannych ale po co jak nic potem sie z nimi niedzieje ??? to zwraca mi zazoby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż gra jest super, wciąga i zabiera sporo czasu. Fakt nie podważalny to sanitariusze są dla dekoracji ale sprubujcie zagrać w sieci - tam się nie ma szans, bo niewiedomo skąd przeciwnik ma ful zasobów, nawet dobrze się gra nie rozkręci a już atakują czołgi przeciwnika i mnóstwo wojska. Podejrzewam że co niektórzy mają już kody do tej gry, więc żadna satysfakcja. Po prostu w multiplajerze jest małe "oszustwo" i to tyle co o tym sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 13:22, piopio9 napisał:

mam pytanie gram gram i gram a niewiem poco jest punkt medyczny ludzie zabieraja rannych ale
po co jak nic potem sie z nimi niedzieje ??? to zwraca mi zazoby??

Kiedy uzbiera się cały pasek tz. kiedy zbiorą jhakiś 6 ludzi dostajesz za darmo oddział
piechoty.Zeby się odrodzili potrzebujesz miejsca w tej liczbie na dole gdzie jest napisane
ile możesz mieć jednostek.(liczby np.34/45 oznacz że możesz mieć jeszcze 11 ludzi
lub odpowiadające tej ilości pkt.pojazdy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Podejrzewam że co niektórzy mają już kody do tej gry, więc żadna satysfakcja. Po prostu
>w multiplajerze jest małe "oszustwo" i to tyle co o tym sądze.

Takiego prawdopodobieństwa wykluczyć nie można, ale z własnego doświadczenia wiem, że dużo zależy od przeciwnika. Sam rozegrałem dopiero 8 meczy(wszystkie rankingowe) i raz całkowicie zostałem rozbity, a sam też raz rozwaliłem przeciwnika w 18 minut. Wszystko zależy od podejścia gracza. Zauważyłem, że grający szkopami czasami za bardzo koncentrują się na rozbudowie bazy. Prawie nie rekrutują jednostek i nagle zauważają, że wszystkie victory pointy są zajęte przez aliantów. Sam gram aliancką kompanią pancerną, więc też szybki nie jestem, ale jeśli dobrze się zna możliwości swojej armii to nie ma problemów ze zwycięstwem.
Moim multi CoHa jest lepszy niż ten z DoWa, przynajmniej starcia są dłuższe, a pomysł z punktami zwycięstwa jest lepszy niż utrzymanie przez 6 minut punktów kontrolnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady, ale żeby szybko rozbudowywać bazy, czy nawet powoływać nowe oddziały trzeba mieć odpowiednią ilośc surowców i zasobów ludzkich, a te rosną zbyt wolno mimo zajęcia kilku punktów. Skąd więc zatem przeciwnik w krótkim czasie posiada więcej wojska i broni pancernej. Przecież też zajmuje punkty, a koszty budowy i osiągania stopni ulepszeń też go kosztują. Nadal jednak twierdzę że istnieją kody, z których niektórzy gracze korzystają bo nie potrafią grać uczciwie albo pogodzić się z porażką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 17:50, Balzak napisał:

Nadal jednak twierdzę że istnieją kody, z których niektórzy gracze korzystają bo nie potrafią grać
uczciwie albo pogodzić się z porażką.


Gram ze znajomym praktycznie wylacznie gry 2/2 i mamy ok 60 zwyciestw i 5 porazek. I zapewniam Cie, ze nie uzywamy kodow ani innych cheatow. Po prostu musisz pogodzic sie z tym, ze graja w ta gre ludzie duzo lepsi od Ciebie. Poza tym - po kazdej grze nagrywana jest do wladu. Jesli uwazasz, ze ktos oszukiwal - wyslij repa do Relic''a, to zbanuja te osoby.

ps. zwroc tez uwage, iz punkty jednego typu dziela sie jeszcze na 3 kolejne, ktore daja wiekszy lub mniejszy przyrost surowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować