Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

A u mnie Empik ma (dość mały ale jednak) minus. Otóż w Empiku w Galerii Krakowskiej nie było żadnego Warhammera 40k (chdziło mi o podstawkę). Poprosiłem pana z obsługi o pomoc. Pan sprawdził coś w kompie... i jest! Dwanaście sztuk WH40k! Ale w empiku na rynku :-(. Po pójściu na rynek i wstąpieniu do empiku... nie było WH :-((. poprosiłem pana żeby poszukał. Po około 20 minutach (sic!) oznajmił mi że jest 7 sztuk w galeri krakowskiej. Jak mu powiedziałem że tam byłem, to powiedział że pewnie się pan pomylił.

Nie chciało mi się już iść do Galeri ochrzanić szprzedawce, więc na pocieszenie wziąłem sobie Dark Crusade. :-). Ale i tak mam żał do empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli moge się wtrącić. W moim mieście są aż dwa empiki i mają się czym chwalić. Profesjonalna obsługa,
dużo fajnych gier i wogule.

Jeszcze tylko mieć trochę kasy i ruszamy w świat gier:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj byłem w EMPIKU, w dziele gier nie było ani Gothica 3, ani Obliviona. Brak produktów potegowało to, że chciałem sobie kupic całą trylogię Andrzeja Ziemiańskiego, którą empik reklamuje na swojej stronce www i okazało się że jest tylko pierwszy tom. Babki w punktach informacyjnych wogóle nie kumate, dopiero jedna na koncu mi powiedizała, że "Ten produkt jest w naszej ofercie, ale akurat nie mamy go na składzie. MOżemy go zamówić i bedzie do 5 dni roboczych." Jednak gdy wychodziłem to zauważyłem, że właśnie pracownicy przynosza Dark Messiacha, czyli całkowita nowość i edycje kolekcjonerską NW2 która ledwie mogli unieść :P. Ogólnie wole Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszce ni nigdy niezamawialem w empiku :( oplaca sie wogole tam zamawiac mam kilka zaufanych stron z ktorych zamawiam cos ale akurat w empiku nic :D:D. Możecie mi opowiedziec cos empiku czy zawsze gre przysyłaja na czas itp. profesjonalna obsluga itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedno mnie ostatnio wkurzyło ... Jest ta noworoczna wyprzedaż CDP ... no i w EMPIKU tam byla od ktoregos dnia .... Bylem w ten dzien tam, a tu nic zadnej wyprzedazy nie ma ... dzien pozniej byla, ale tylko na niektore gry !!! PRzeciez to skandal ... bylem z zamiarem kupienia PES 6, a tu cena 129, 90 .. Co to promocja z 200 zl ? nie sądze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 12:00, syriusz.b napisał:

byla, ale tylko na niektore gry !!! PRzeciez to skandal ... bylem z zamiarem kupienia PES 6,
a tu cena 129, 90 .. Co to promocja z 200 zl ? nie sądze ...

Miałem to samo z Kuźnią Przeznaczenia. Trzeba było po prostu pójść z PES 6 do kasy i upomnieć się o rabat.
W moim przypadku koleś w kasie powiedział, że zabrakło im promocyjnych naklejek. A cena z rabatem nie jest nalepiona na pudełku, tylko odliczona przy kasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to we Wrocku mam spoko empik na rynku, obsługa itp. ok.
Ale wole jeździć do Media Markt w galerii dominikańskiej.
Lub do Media Markt w Auchanie (strasznie duży).
Swoją drogą stoi tam przerobiona Mazda udająca Ferrarii. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 11:49, Phelela napisał:

Ja jeszce ni nigdy niezamawialem w empiku :( oplaca sie wogole tam zamawiac mam kilka zaufanych
stron z ktorych zamawiam cos ale akurat w empiku nic :D:D. Możecie mi opowiedziec cos empiku
czy zawsze gre przysyłaja na czas itp. profesjonalna obsluga itd.


Ja jestem zadowolony, ceny niższe niż w salonach, zazwyczaj szybka realizacja. Po złożeniu zamówienia zawsze potwierdzają ile trzeba czekać na przesyłkę lub kiedy można odebrać w salonie. Zazwyczaj porównuje ceny w MM lub innych sklepach i w 80% opłaca się kupować w internetowym EMPIKU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 11:32, syriusz.b napisał:

U mnie są 2 Empiki z tego co mi wiadomo (Rzeszów) i w jednym jest taki pan na stoisku z grami,
który chyba łaskę robi, że w ogóle pracuje ...



W jednym z dwóch Empików (kielce) jest podobny gość też łaske robi kiedy ktoś się pyta o gre.


Sorry że się wtrącam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótka . Mieszkam w Suwałkach i tam jest chyba z 5 gothicow 3 o kilka oblivionow. Obsluga profesionalna. Ogólnie daje 9/10 bo zamało komputerow do gry :) a i haslo raz zlamalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 12:22, Bafi Magii napisał:

Powiem krótka . Mieszkam w Suwałkach i tam jest chyba z 5 gothicow 3 o kilka oblivionow. Obsluga
profesionalna. Ogólnie daje 9/10 bo zamało komputerow do gry :) a i haslo raz zlamalem :)


W sklepie tylko 5 Gotiów?
Załamka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Łodzi. U mnie są 4 empiki - w każdym profesjonalna obsługa. Nigdy mi się nie zdarzyło, żeby ktoś z obsługi się pomylił. Tylko ceny mają troszkę za wysokie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę zawsze iść ( znaczy przejechać się ) do Empiku. To takie kulturalne miejsce, ostatnio siedziałem w samym Empiku ponad 2 godziny, bo przeglądałem sobie książki różne. Ceny wcale nie są wysokie, no chyba że płyty muzyczne zagranicznych wykonawców ale co do gier to są takie promocje jak w sklepie Gramowym, ba niektóre nawet lepsze bo dorzucają jakąś inną grę czy coś. Duży wybór czasopism, dlatego jestem czy to u mnie we Włocławku czy w Toruniu raz/dwa razy na 2 tygodnie w Empiku :) Lubię tradycyjne zakupy a nie zamawianie przez internet, no chyba że książki z Helionu bo w Empiku jest gartka tego co mają w swoim internetowym sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dokonałem kolejnego zamówienia przez empik.com.
Szybko dostępne nowości komiksowe, cena niższa niż okładkowa, darmowa wysyłka do salonu - bardzo to lubię. :)
I polecam ten sposób kupowania, zawsze się ma pewność, że rzeczy po które się wybierasz już czekają na odbiór. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować