Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Mam pytanko i licze na szybka odpowiedz. Mianowicie zamowilem sobie Grim Fandango i Monkey Island przez empik.com ale nie wiedziec czemu utworzylo mi 2 zamowienia, to znaczy 2 zamowienia po 2 gry. Napisalem do pomocy technicznej z prosba by anulowac jedno zamowienie, co tez uczynili. Tymczasem dostalem zawiadomienie, iz oba zamowienia oczekuja na mnie w sklepie. I teraz coz czynic? Po prostu pojsc powiedziec ze chce tylko jedna paczke?? Czy starac sie wyjasnic ze anulowalem jedno z zamowien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:26, Erton napisał:

Mam pytanko i licze na szybka odpowiedz. Mianowicie zamowilem sobie Grim Fandango i Monkey
Island przez empik.com ale nie wiedziec czemu utworzylo mi 2 zamowienia, to znaczy 2 zamowienia
po 2 gry. Napisalem do pomocy technicznej z prosba by anulowac jedno zamowienie, co tez uczynili.
Tymczasem dostalem zawiadomienie, iz oba zamowienia oczekuja na mnie w sklepie. I teraz coz
czynic? Po prostu pojsc powiedziec ze chce tylko jedna paczke?? Czy starac sie wyjasnic ze
anulowalem jedno z zamowien??

Wiadomym jest aby powiedziec ,że się anulowało jedną paczkę,a drugą wziąsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik to bardzo pozytywny sklep, dużo ciekawych rzeczy, często ambitnych, jak dla mnie empik jest bastionem kultury i sztuki- duży wybór książek, muzyki, gier...jedyny minus taki, że niektóre produkty takie jak muzyka bywają drożej niż w innych sklepach, ale ogólnie lubie empik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też ;) Jest tam wszystko co potrzebuje (a raczej kupuje :P). Mogę sobie kupić grę, przejsć dalej, kupić czasopismo, czy czasem jakąś książkę i wszystko w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:37, gogiell napisał:

Ja też ;) Jest tam wszystko co potrzebuje (a raczej kupuje :P). Mogę sobie kupić grę, przejsć
dalej, kupić czasopismo, czy czasem jakąś książkę i wszystko w jednym miejscu.


A zapomniałem dodać też, że strasznie denerwuje mnie kręcąca się ochrona, tak lustrują człowieka, że aż się głupio robi jak ktoś kogoś bierze za potencjalnego złodzieja:/ Masz jakis sposób na to, aby ci ochroniarze byli mniej denerwujacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w Gliwicach jest dopiero do kitu z grami na konsolę. Zwykle są one wystawione, a u nas są za szybą i musisz latać za pracownikami i ich błagać by ci ja otworzyli. No i jeszcze do mega sposobów na złodzieja, to idiotyzm że kod kreskowy jest tylko w pudłach DVD (tych gdzie jest tekturka w kształcie pudełka a samo pudło w środku) na tekturce a same właściwe pudło jest bez- można wynieść jak chcesz. I dlatego teraz każdą grę dostajesz w kasie, a dajesz samą tekturkę... Co oczywiście wiąże sie z tym że "PRAKTYKANT Edward" (pracuje w Empiku mam z nim na pieńku :P) szuka 0.5 h właściwej gry :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 20:50, gogiell napisał:

Co oczywiście wiąże sie z tym że "PRAKTYKANT Edward" (pracuje w Empiku mam z nim
na pieńku :P) szuka 0.5 h właściwej gry :/


Hehe...co tak szybko, płacą mu za godziny? Jakoś dziwnie w tym gliwickim, w katowicach jest raczej normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. oprócz wymienionych rzeczy :P Zbyt dużo praktykantów, którzy nie zawsze sobie radzą np. kupowałem PSP w naszym Empiku. W promocji była jeszcze gra za friko, ale niestety musieliśmy trafić na praktykantkę, która nie chciała sprzedać gry za darmo, póki jej pod lupą nie pokazaliśmy gazetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wokolicy jest tylko jeden EMPiK ( drugi w Katowicach ), ale mogę wypowiadać się o nim w samych superlatywach. Zawsze można usiąść, poczytać książki, komiksy, posłuchać fragmentów utworów czy poprostu sprawdzić nowe gry. Obsługa także bardzo miła i pomocna, gdy usiłowałem dorwać "Piknik na skraju drogi" Strugackich facet szukał go przez jakieś 30 min. ( ja w tym czasie siedziałem i czytałem ) by później podejść i z nieco zmieszaną ominą oznajmić mi, że "Niestety, nie ma? Czy chce Pan kupić na zamówienie?".

Miałem jeszcze jedną zabawną sytuację. Szukałem właśnie Test Drive Unimited, a jako, że nie mogłem znaleźć zapytałem faceta gdzie jest. Po dłuższej chwili pokazuje mi pudełko z TDU, tutaj nawiązał się taki dialog:

Sprzedawca: Czy to ta gra Pana interesuje?
Ja: Tak.
S: To miał być Test Drive Unlimited, bo zdawało mi się, jakby powiedział Pan Test Drive 4.
J: Test Drive 4 miał premierę dziesięć lat temu...

Tak czy inaczej, to był równy chłop więc tylko pośmieliśmy się chwilę, pogadaliśmy a później dokonałem zakupu ;] . Takich "historyjek" miałem więcej, ale o tym opowiem wam innego pięknego dnia ;] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2007 o 21:29, xDeuSx napisał:

Obsługa także bardzo miła i pomocna, gdy usiłowałem
dorwać "Piknik na skraju drogi" Strugackich facet szukał go przez jakieś 30 min. ( ja w tym
czasie siedziałem i czytałem ) by później podejść i z nieco zmieszaną ominą oznajmić mi, że
"Niestety, nie ma? Czy chce Pan kupić na zamówienie?".

Nic w tym strasznego i dziwnego, przecież nie mogą mieć wszystkiego, a to, że szukał tego 30 min. świadczy chyba tylko o wytrwałości i zaciekłości z jaką tego szukał, a jak nie znalał to z żalem w głosie powiedział "Niestety, nie ma":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie Empikowi wyrosła nowa konkurencja, mówię tu o Kolporterze i jego sklepie w nowej galerii w TESCO, duże stoisko, duży asortyment, cenowo podobnie do Empiku (przyglądnąłem sie tylko grom).
Jeżeli jest ktoś z Rzeszowa niech sobie porówna :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 11:50, Fleming08 napisał:

Nic w tym strasznego i dziwnego, przecież nie mogą mieć wszystkiego, a to, że szukał tego 30
min. świadczy chyba tylko o wytrwałości i zaciekłości z jaką tego szukał, a jak nie znalał
to z żalem w głosie powiedział "Niestety, nie ma":P


Właśnie dlatego napisałem, że obsługa jest bardzo pomocna i miła. Nie wiem jak jest z innymi EMPiKami, ale ten, do którego najczęściej się wybieram jest naprawdę bardzo miłym miejscem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2007 o 13:52, gogiell napisał:

A ja widuje często promocje, np. kupiłem w Empiku PSP z grą za darmo w promocji.

Ostatnio też trwa akcja kup 3 gry w cenie 2. I to dobre (a czasem wybitne) gry - Deus Ex, Beyond Good and Evil itd. Empik oceniam bardzo pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byliście dzisiaj na stronie Empiku. Chyba zmieniają jego wygląd. Jak wszedłem na www.empik.com pokazał mi się taki komunikat (patrz screen). Moje pytanie - czy jak na razie nie ma internetowego sklepu. Można się jakoś do niego dostać???

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować