Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2007 o 13:03, Yupy napisał:

Empiki to jakaś totalna katastrofa - niby to salony z wysokim stopniem kultury jednak towar
jaki dają klijentowi do ręki pozostawia wiele do życzenia - ja ostatnio nabyłem tam GTA Vice
City zafoliowane, otwieram a tu porysowana płyta, książeczka zmasakrowana. Przyglądam się folii
no tak jest ona ze sklepu, a nie od producenta. Robią takie ściemy pakująć używany towar. Mój
kolega też tak miał z grą Twierdza, że nie wspomne już o płytach CD. Jednak błędem Empika jest
to, że każdą płytę klijent może brać na odsłuch - w Media tak nie ma i dobrze.


Ooooo.....pierwszy raz o tym słyszę O_o....w takim razie będzie trzeba ograniczyć kupna gier w empiku i więcej korzystać z gram.pl/sklep ;).
PS. Kupiłem w Empiku antologie blizzard i nie było tam już wpln....czy to może być sprawka empiku??

@pendejo

Ja miałem powyłamywane bolce na instrukcje w Warcrafcie III ;( (oczywiście kupionym w Empiku :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2007 o 13:27, Nertis napisał:


Ooooo.....pierwszy raz o tym słyszę O_o....w takim razie będzie trzeba ograniczyć kupna gier
w empiku i więcej korzystać z gram.pl/sklep ;).


Spoko jest jeszcze Media - musze powiedzieć, że naprawde mam do nich zaufanie, jeszcze nigdy nie dostałem tam zaniszczonego towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój brat mi mówił, że jak kiedyś był w Empiku to jakiś facet wymieniał grę Ojciec Chrzestny bo była porysowana płyta i nie chciała się odpalić. Ja wielokrotnie kupowałem w Empiku gry i filmy i nigdy nie miałem żadnych kłopotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:14, czad93 napisał:

Taa, słyszałem o tym, iż personel ma prawo zabierać sobie płytki do domu... Potem pakują to
w folię z powrotem i wuala... Jakiś "user;p" empiku otwiera pudelko, a tam plyta porysowana-.-
Wiem, że tak robią, ponieważ mój kolega ma brata w Empiku:P I sam miał Gothica etc. dzięki
temu:P

Zresztą kolega jest userem forum, ale nicka nie podam, bo go zjedziecie:P Co nie, Mati?:P


to niestety prawda ;/ jakos nie potrafię tego zrozumieć, bo przecież towar nie ma licencji do wypożyczania ale nikt na to nie patrzy
a szkoda, bo empik traci w ten sposób zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też otwierali "z folii" pudełka, bo b. często zdarzało się że ktoś coś zwinął. Chodzi o to, że większość pudeł ma ten kartonik - tzn. w nim jest pudło. I niestety ktoś mądry zrobił tak że kody kreskowe są tylko na owej tekturce - rozwalasz folię wyciągasz pudło i wychodzisz jakby nigdy nic. Więc w u nas w Gliwicach trzeba było iść z owym kartonikiem do odbioru :/ Szlag mnie trafiał jak obsługiwał mnie praktykant który ma problemy z wklepaniem ceny do kasy a znalezienie tego jednego pudła w całym stosie innych to... szczególnie mnie to wkurza gdy się dość spieszę (angielski) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 07:36, wonski85 napisał:

> Taa, słyszałem o tym, iż personel ma prawo zabierać sobie płytki do domu... Potem pakują
> to w folię z powrotem i wuala... Jakiś "user;p" empiku otwiera pudelko, a tam plyta porysowana-.-
> Wiem, że tak robią, ponieważ mój kolega ma brata w Empiku:P I sam miał Gothica etc. dzięki
> temu:P Zresztą kolega jest userem forum, ale nicka nie podam, bo go zjedziecie:P Co nie, Mati?:P

to niestety prawda ;/ jakos nie potrafię tego zrozumieć, bo przecież towar nie ma licencji do wypożyczania
ale nikt na to nie patrzy a szkoda, bo empik traci w ten sposób zaufanie


Hmmm.... a jak niby "radzą" sobie z plombami CDP ?
Nie jestem pracownikiem Empiku, uważam że gry można kupować taniej (np. Saturn), ale nie wierzę, że biorą sobie grę, rozpieczętowują zrywając plomby, używają lub Bóg wie co jeszcze robią, a potem pakują w folie. Po to są plomby, żeby towar miał gwarancję "nietykalności" od momentu wyjścia od dystrybutora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 09:24, GearHead napisał:

Hmmm.... a jak niby "radzą" sobie z plombami CDP ?
/.../


Nie wszyscy dystrybutorzy używają plomb takich jak CDP. Poza tym kilkakrotnie kupując grę w EMPiKu spotkałem się z przyklejoną gdzieś w środku pudełka naklejką zapobiegającą kradzieży. Aby się tam dostać, musieli rozpakować grę a potem z powrotem ją zafoliować. Nie wiem jak to jest teraz rozwiązane, bo ostatnio przerzuciłem sie na zakupy w internecie. Choć ze sklepu internetowego EMPiKu również korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 09:24, GearHead napisał:

Hmmm.... a jak niby "radzą" sobie z plombami CDP ?
Nie jestem pracownikiem Empiku, uważam że gry można kupować taniej (np. Saturn), ale nie wierzę,
że biorą sobie grę, rozpieczętowują zrywając plomby, używają lub Bóg wie co jeszcze robią,
a potem pakują w folie. Po to są plomby, żeby towar miał gwarancję "nietykalności" od momentu
wyjścia od dystrybutora.


na plomby jest jeden sposób, dość trudny, ale jest
ale EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:00, Gelo87 napisał:

Witam mam pytanie odnośnie sklepu internetowego empiku. Jakie są ceny dostawy przesyłki?


jesli odbierasz w dowolnym klubie to koszty wysylki ponosi EMPiK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 11:04, Jcdx napisał:

jesli odbierasz w dowolnym klubie to koszty wysylki ponosi EMPiK



Chodzi mi o sytuacje, że listonosz przynosi mi paczkę do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest przestrzegane, ale jest tabliczka "dla rodziców" z wytłumaczeniem co oznacza dany znaczek - przynajmniej u mnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę do empików ponieważ lubię: latać alejkami oglądać gazety,gry i książki. czasami można pograć(ale rzadko mi się chce) w miarę tanio no i jak płyta odrazu będzie porysowana lub pęknięta(tak jak mój gothic2) to mam blisko do wymiany ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:07, arekskate napisał:

A ja mam pytanie, czy w Empikach jest przestrzegane PEGI?

stoją tabliczki nawet czasem transparenty z tymi pegi ale z tego co słyszałem do ludzi to przypominają ale nie mogą nie sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:21, albinskia napisał:

> A ja mam pytanie, czy w Empikach jest przestrzegane PEGI?
stoją tabliczki nawet czasem transparenty z tymi pegi ale z tego co słyszałem do ludzi to
przypominają ale nie mogą nie sprzedać.


JA kupiłem wiedźmina i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak chodze do empiku ale tam gier nie kupuje (przynajmniej nowości) bo ceny są z kosmosu. Ostatnio patrząc na Crysisa EK za 159zł (saturn 119zł), LOTR:O 149zł, Xpand Rally Extreme 69zł (saturn 29zł)... były dla mnie szokiem tak samo jak inne gry co różnice cenowe przekraczają nawet 30zł !

Także ja kupuje tylko w Saturnie,a Crysisa EK kupilem za 119zł i bardzo byłem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować