Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2007 o 11:43, HumanGhost napisał:

Czy ktoś widział w którymkolwiek empiku Titan Quest:Immortal Throne w serii Topseller?? W Płocku
nie mają. :-/

w krakowie jest juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:07, arekskate napisał:

A ja mam pytanie, czy w Empikach jest przestrzegane PEGI?


większość pracowników nie wie czym jest PEGI
podobnie rodzice
więc o przestrzeganiu nie ma mowy (wczoraj tatuś kupił ok 8 letniemu dziecku gta san andreas,na moją uwagę że gra jest od 18 lat, przemoc itp, tylko burknął coś :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K*%&#...Empik zaczyna mi działać powoli na nerwach :P. Chodzę i zamawiam mangę GTO 1 tom...i za każdym razem mówią (nie wiemy kiedy dojedzie...)...i tak dwa miesiące :/.Szlak mnie zaraz trafi...dzisiaj byłem też i to samo usłyszałem <1,2,3,4...>.Dodam ,że mieszkam w Białymstoku :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kononowicz zrobił tak by nie było niczego - nawet owej mangi w Empiku XD - w Gliwicach jest czasem podobnie - szukam paru gier i zawsze "będzie w najbliższym czasie" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:29, gogiell napisał:

Kononowicz zrobił tak by nie było niczego - nawet owej mangi w Empiku XD - w Gliwicach jest
czasem podobnie - szukam paru gier i zawsze "będzie w najbliższym czasie" :/


Hehe ;)...Konowicz "Nie będzie niczego" xD...a tak poza tym :P. Nawet Waneko (wydawnictwo magi :P) napisało mi ,że z Empikiem w Białymstoku mają problemy :P. Oni mówią ,że i tak dobrze ,że są jakiekolwiek tomy tej mangi :P.Najgorsze są ich tłumaczenia...wprost by powiedzieli "Nie będzie'' i po sprawie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:43, HumanGhost napisał:

Czy ktoś widział w którymkolwiek empiku Titan Quest:Immortal Throne w serii Topseller?? W Płocku
nie mają. :-/


Zapraszam do galerii krakowskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeżeli gra jest używana ( np. cd-key jest zajęty), grę kupiłem w empiku w alfa centrum, to czy aby ją podać ,,gwarancji" muszę jechać do tego empika czy może być inny np. w Gdańsku głównym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 17:49, Blackhand napisał:

Heh, reklamacji zasadniczo dokonuje się w miejscu zakupu, więc wycieczka do alfa centrum raczej Cię nie ominie.

No nie wiem... Ja sam kupiłem aparat w MM w Lublinie, a oddałem do naprawy w Wawce. Być może i w empikach jest taka możliwość. Jednak warto pójść z tym do jakiegoś doświadczonego pracownika sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:56, Szympek napisał:

Mam pytanie, jeżeli gra jest używana ( np. cd-key jest zajęty), grę kupiłem w empiku w alfa
centrum, to czy aby ją podać ,,gwarancji" muszę jechać do tego empika czy może być inny np.
w Gdańsku głównym???


możesz iść do dowolnego empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:56, Szympek napisał:

Mam pytanie, jeżeli gra jest używana ( np. cd-key jest zajęty), grę kupiłem w empiku w alfa
centrum, to czy aby ją podać ,,gwarancji" muszę jechać do tego empika czy może być inny np.
w Gdańsku głównym???


Heh...jestem pewny ,że tego twojego CD-key''a używa ktoś kto pracuje w Empiku :P.Najgorsze jest to ,że oni mogą sobie grę otworzyć (zabrać do domu) ,niby obadać (wtedy mają pełny zakres manewru) no i na końcu zafoliować grę :P.Co od gwarancji...moim zdaniem to obojętne do jakiego Empiku zaniesiesz ,ale nie jestem pewien :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:28, Nertis napisał:

K*%&#...Empik zaczyna mi działać powoli na nerwach :P. Chodzę i zamawiam mangę GTO 1 tom...i
za każdym razem mówią (nie wiemy kiedy dojedzie...)...i tak dwa miesiące :/.Szlak mnie zaraz
trafi...dzisiaj byłem też i to samo usłyszałem <1,2,3,4...>.Dodam ,że mieszkam w Białymstoku
:P.

Eee tam. Nie długo Media Markt otwierają tam se zamówisz.

A co do samego Empiku. Da się przeżyć. Umieją załatwić sprawę, gry(niektóre) sprowadzają baardzo szybko, ogólnie miła atmosfera xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się może ktoś, czy dostane w jakimś Empiku w Szczecinie W40kDark Crusade? Czy będę musiał się pofatygować do media markt?... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 09:36, Kacpi10 napisał:

Eee tam. Nie długo Media Markt otwierają tam se zamówisz.


Nom ;).Tylko chyba mangi w Media Markt nie ma xD.Kiedyś coś słyszałem ,że mangę można kupić teraz w Kolporterze na Zielonych Wzgórzach (tam gdzie jest ta galeria z taśmociągiem xD).A byłeś już w tej galerii Podlaskiej?? ;)

Dnia 02.12.2007 o 09:36, Kacpi10 napisał:

A co do samego Empiku. Da się przeżyć. Umieją załatwić sprawę, gry(niektóre) sprowadzają baardzo
szybko, ogólnie miła atmosfera xD.


Gry zgodzę się...ale wejdź sobie na górę gdzie są książki i zamów coś...nie doczekasz się :/.Już nie mam zamiaru czekać i zamawiam z neta tą mangę (choć tego nie lubię :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 09:41, Harvenar napisał:

Orientuje się może ktoś, czy dostane w jakimś Empiku w Szczecinie W40kDark Crusade? Czy będę
musiał się pofatygować do media markt?... :/


W Galaxy powinno być albo na Niepodległości;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Kiedyś coś słyszałem ,że mangę można kupić

Dnia 02.12.2007 o 09:47, Nertis napisał:

teraz w Kolporterze na Zielonych Wzgórzach (tam gdzie jest ta galeria z taśmociągiem xD).A
byłeś już w tej galerii Podlaskiej?? ;)

Kolporter przy taśmo ciągu jest fajny, a tam rzeczywiście mange widziałem ale to 2 tyg. temu było. A w Podlaskiej nie byłem bo tam podobno chłam. A właśnie w Galerii Białej będzie EMPIK! Juuupi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2007 o 16:56, Szympek napisał:

Mam pytanie, jeżeli gra jest używana ( np. cd-key jest zajęty), grę kupiłem w empiku w alfa
centrum, to czy aby ją podać ,,gwarancji" muszę jechać do tego empika czy może być inny np.
w Gdańsku głównym???

Bardziej tam, gdzie gierkę kupiłeś. Zawsze się reklamuje tam, gdzie się towar kupiło. Wtedy mogą przyjąć reklamacje. Jest wiele przypadków, w których odsyłają gościa tam, gdzie dany towar kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2007 o 10:59, Kacpi10 napisał:

Kolporter przy taśmo ciągu jest fajny, a tam rzeczywiście mange widziałem ale to 2 tyg. temu
było. A w Podlaskiej nie byłem bo tam podobno chłam. A właśnie w Galerii Białej będzie EMPIK!
Juuupi!


Ja ci szerze powiem ,że jak byłem pierwszy raz w kolporterze to nic ciekawego nie znalazłem ale chyba podpisali jakąś umowę z JPF i jest tam też manga xD.
Ta galeria podlaska jest co najmniej dziwna ;).Wszystko praktycznie jest na wolnej przestrzeni (czyli jest wolna przestrzeń bez dachu i dookoła są lokale :P)...dziwnie to trochę wygląda ;).
Tam będzie Empik??Mam nadzieje ,że będzie on większy od tego na Lipowej ;).Może w końcu tam będą rzeczowe dostawy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować