Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2008 o 23:59, Albatross napisał:

> eloo mam pytanie jak moge sprawdzic lub gdzie czy w Empiku w mieście Zabrze znajde
Warcraft''a
> 3?:> znacie może numer lub jakies forum? A może wiecie gdzie mogę dostać tą gre
dzisiaj
> bylem w 5 sklepach i nic licze na Empik''a
Śmiało idź do sklepu, ponad 10 sztuk jest :-)


Jesteś pewien??:> jest ulewa nie mam kasy na bilet zeby jechac więc musi być pewniak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 09:45, Robin Good napisał:

Jesteś pewien??:> jest ulewa nie mam kasy na bilet zeby jechac więc musi być pewniak :P

To jest Zabrze M1? Powinno być dokładnie 13 sztuk. Zakładam błąd w skali +/- 5 sztuk. To daje 8 egzemplarzy na półce. Nie wierzę, że nie ma ani jednej. Aczkolwiek nie daję 100% gwarancji. Z różnych powodów może to być błąd w systemie (np. przez kradzież). Najlepiej zamów przez internet jak wspomniał A-cis. Poczekasz 4 dni, zapłacisz nawet trochę mniej, a ja nie będę miał na sumieniu, że wysłałem Cię na miasto kiedy szaleje orkan Emma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:00, Albatross napisał:

To jest Zabrze M1? Powinno być dokładnie 13 sztuk. Zakładam błąd w skali +/- 5 sztuk.
To daje 8 egzemplarzy na półce. Nie wierzę, że nie ma ani jednej. Aczkolwiek nie daję
100% gwarancji. Z różnych powodów może to być błąd w systemie (np. przez kradzież). Najlepiej
zamów przez internet jak wspomniał A-cis. Poczekasz 4 dni, zapłacisz nawet trochę mniej,
a ja nie będę miał na sumieniu, że wysłałem Cię na miasto kiedy szaleje orkan Emma :-)


Zabzre M1 gdzie sprawdziłeś/aś? czekac 3/4 dni za dluuuuugooo chcilbym teraz/zaraz :P tylko wichura sie robi :p i burza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 12:07, Robin Good napisał:

Zabzre M1 gdzie sprawdziłeś/?

Hola, co to ma znaczyć? Wiesz co oznacza symbol przy moim stopniu? :P

A pracuję w empiku, więc mam wgląd do różnych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 22:06, Arclight napisał:

Empikowi takie coś się nie opłaci - będzie miał mniejsze zyski ze sprzedaży. CDP też
nie - musiałby płacić różnicę + byłby stratny o prowizję jaką ma Empik (wiadomo, sieć
bierze sporo więc dostaje upust).

Tak,wiadomo. Pogdybać zawsze mozna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2008 o 17:13, Chlorofil napisał:

Boże jak ja nienawidzę EMPIKU !!!!!!!!! IDĘ DO SKLEPU I CO ? OCZYWIŚCIE NIE MA TAKIEJ
PROMOCJI. DZIĘKI EMPIK.


Tak samo u mnie ja spróbuję jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 15:33, arti95 napisał:

Mam pytanie a otóż jedziemy z klasą na wycieczkę do Krakowa i jest może Empik w Plazie
tam gdzie jest Cienema City?


Niestety nie ma z tego co wiem. Osobiscie polecam ten na rynku , ewentualnie ten w galerii krakowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 15:48, Radovan napisał:

> Mam pytanie a otóż jedziemy z klasą na wycieczkę do Krakowa i jest może Empik w
Plazie
> tam gdzie jest Cienema City?

Niestety nie ma z tego co wiem. Osobiscie polecam ten na rynku , ewentualnie ten w galerii
krakowskiej.



Byłem w galerii krakowskiej i na Zakopiańskiej ale naj wybór jest w Rynku... Niestety mamy tak **** panią że nie pojedziemy... A nie ma gdzieś w Plazie jakiegoś sklepu z grami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które znają się na empiku.Czy gra Assassin''s Creed będzie w empiku w dniu remiery?[18] Czy będzie trzeba na nia więcej poczekać?Sry. za banalne pytanie ale chciałbym wiedzieć czy będe mógł zagrać w AC w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 16:01, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie do osób które znają się na empiku.Czy gra Assassin''s Creed będzie w empiku w dniu remiery?

Wydaje mi się, że już gdzieś zadawałeś to pytanie i ktoś Ci odpowiedział - że tak, AC będzie w Empiku w dniu premiery - a już na pewno w tych największych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 18:21, Radovan napisał:

> W plazie jest empik przynajmniej w lubline więc sądze że w krakowie także będzie.


No niestety w krakowskiej nie ma. Oto dowód http://www.krakowplaza.pl/.

I nie widzialem tam nigdy jakiegos sklepu z grami.



ehhhh szkoda...... dzięki
ale przecież jest carrefour w plazie to nie bedzie tam szafki z grami tak jak na zakopianskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować