Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2008 o 10:14, arti95 napisał:

> > W plazie jest empik przynajmniej w lubline więc sądze że w krakowie także będzie.

>
>
> No niestety w krakowskiej nie ma. Oto dowód http://www.krakowplaza.pl/.
>
> I nie widzialem tam nigdy jakiegos sklepu z grami.


ehhhh szkoda...... dzięki
ale przecież jest carrefour w plazie to nie bedzie tam szafki z grami tak jak na zakopianskiej?


Hmm..moze byc:P myslalem ze chodzi Ci o cos takiego jak Empik,Saturn,Media:) A osobiscie nie bylem w tym carrefourze w plazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2008 o 16:01, rafekx 12 napisał:

Mam pytanie do osób które znają się na empiku.Czy gra Assassin''s Creed będzie w empiku
w dniu remiery?[18] Czy będzie trzeba na nia więcej poczekać?Sry. za banalne pytanie
ale chciałbym wiedzieć czy będe mógł zagrać w AC w dniu premiery...


W chwili obecnej w Empikach mozesz nawet nabyc preorder gry gwarantujacy, ze bedzie dla ciebie dolozony egzemplarz. Kazdy preorder to fajne blaszane pudlo z unikalnym numerkiem, bonusowe dvd z materialami o grze, komiks i kupon ktory bedzie potrzebny przy odbiorze gry.

Co do dostepnosci - Empiki dostaja gry w dniach premiery, a jesli czasem sa obsuwy to pamietajcie o tym, ze towar dowoza kurierzy. Tak wiec terminowosc dostawy zalezy:
a) od tego czy dostawca wysle towar na czas
b) od tego, czy kurier nie nawali i dowiezie odpowiednio szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy wy też macie problem z zamówieniem czegokolwiek ze strony empik.com? Chcę zamówić sobie Włatcóf Móch korzystając z promocji, klikam ZAMAWIAM, zmienia się adres strony, ale nadal tkwi mi na podsumowaniu. W skrzynce odbiorczej na gmailu nie mam żadnej informacji o zamówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w ogóle zamówienie czegokolwiek przez empik.com to droga przez mękę. Strona działa wolno, lubi się zwieszać momentami (np. przy przechodzeniu do koszyka czy grzebaniu w historii zamówień), nie przychodzą potwierdzenia zamówienia i maile z informacją o zrealizowanym zamówieniu gotowym do odbioru w salonie (trzeba dzwonić i się upewniać czy już jest paczka). Mam nadzieję że te kłopoty to tylko przejściowa sprawa, bo jednak lubiałem sobie zamawiać przez stronę i później tylko odbierać towar w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja Empików nie znoszę /co do cen gier i płyt/! Czasami zdarzy się promocja jakaś fajna na miesiąc i tyle. Niekiedy nawet trochę podwyższają cenę płyt :| Dlatego wybieram MM ^^ Tylko szkoda, że tam nie ma książek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2008 o 13:40, tuna napisał:

Tylko szkoda, że tam nie ma książek... :(

Ano, dla mnie Empiki to są głównie księgarnie, zamawiając przez stronę często-gęsto można zaoszczędzić nawet 20-25% ceny okładkowej (przykładowo: mój ostatni zakup, czyli "Ja. Próba rekonstrukcji" autorstwa J. Staniszkis
pozwolił mi zaoszczędzić prawie 10 zł - za książkę z ceną okładkową 40 zł zapłaciłem 30 z groszami, a książka na rynku jest od niedawna).
Z multimediami, płytami czy książkami z importu nie jest już tak różowo. Akurat książki zagraniczne o wiele taniej kupować można choćby na amerykańskim Amazonie - przy wielu pozycjach nawet z wysyłką wychodzi taniej niż przez Empik, np. za Complete Calvin and Hobbes Empik życzy sobie horrendalne 600 zł, natomiast na Amazonie cena z wysyłką spokojnie mieści się w kwocie 250 zł. Spora różnica, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spora różnica, nie?

No... Za 350 zł, to dość dużo rzeczy (tj. książek, gier, filmów itd.) można mieć. Fachowo to to sie chyba nazywa ZDZIERSTWO :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś ile kosztuje Assassins Creed w empiku w Zielonej Górze. Bo słyszałem że we wszystkich empikach kosztuje on 79,99zł ale nie jestem pewny;D Z góry dziękuje za odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena Assassin''s Creed w Empikach jest o dziwo różna, od 79,90 zł (obecnie raptem w 3 salonach) do 99,90 zł (w zdecydowanej większości). Niestety w Zielonej Górze kosztuje właśnie stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik serwował też w swoim salonie w King Crossie w Poznaniu takie cuda, jak pierwsza seria Lost. Pudełko #1 chwycone przeze mnie. Cena - 169 zł bodajże. Drugie pudełko chwycone przez kumpla, cena - 159 zł. Ehh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, sklep internetowy empik.com to taki wielki żal że ja nie mogę. Wieszanie się strony, nagłe znikanie produktów, zmiany w zamówieniach stoją na porządku dziennym ... A jak czegoś nie ma w normalnym sklepie to trzeba przez net zamówić.
Przedczoraj zamówiłem dwie takie same płyty (były dostępne, obie, miały być dostarczone w ciągu 24 godzin). Następnego dnia dostaję maila: przykro nam bla bla, nie można skompletować zamówienia. Ja mówię, WTF, idę, loguję się i patrzę na status zamówienia a tu nagle ni z gruchy ni z pietruchy, jedna z płyt stała się niedostępna.
Mam 3 opcje: Poczekaj na wszystkie elementy
Odbierz dostępne
Anuluj zamówienie

Okazało się (wklepałem w szukajce nazwę płyty), płyta ma być dostępna w ciągu 15 dni. Jako że nie chce mi się czekać, klikam w zamówieniu: Odbierz dostępne i co się dzieje ? Tadaam zwiecha strony ...
Próbuję następnego dnia: klikam odbierz dostępne .. i nic. Strona nie reaguje (niby się ładuje, ale po zostawieniu kompa na 10 min nic się nie zmieniło).
Okej, zrezygnowany klikam: poczekaj na wszystko. I ta sama historia, strona ma gdzieś że to kliknąłem, pojawia się pasek ładowania i tyle. Wkurzony klikam anuluj zamówienie ... też się nie da ! I nagle płyta zwiększyła cenę o 10 zł ? O co chodzi do cholery ? Beznadzieja, chce sobie człowiek płytę kupić i się nie da, a nawet anulować też. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E..? To masz naprawdę nie fajnie:( Dotąd nic przez stronę Empiku nic nie zamawiałem, a ty mnie jeszcze bardziej utwierdziłeś, żeby nic tam nie zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 12:51, Outlander-pro napisał:



no zgadza się INTERNETOWY Empik jest faktycznie do kitu nie dośc że czasami brak książek które w każdym sklepie jest , to i ceny są dośc mocno wygórowane, po za tym strona cały czas się zacina. Najgorsze to że Twoja historia nie jest przypadkiem znam ludzi którzy mieli prawie to samo. empikowi.pl mówimy nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 15:47, tomek-bob napisał:

nie dośc że czasami brak
książek które w każdym sklepie jest , to i ceny są dośc mocno wygórowane

Akurat ceny książek są wyjątkowo w porządku, zawsze można zaoszczędzić kilka złotych, a jak robi się większe zamówienie z odbiorem w salonie to sumka pozostająca w kieszeni jest całkiem pokaźna.
Całkiem niedawno na dwóch książkach oszczędziłem prawie 20 zł w stosunku do cen okładkowych.
Zgadzam się natomiast co do cen multimediów i muzyki - zupełnie niekonkurencyjne względem innych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 16:06, Krejt napisał:

> nie dośc że czasami brak
> książek które w każdym sklepie jest , to i ceny są dośc mocno wygórowane
Akurat ceny książek są wyjątkowo w porządku, zawsze można zaoszczędzić kilka złotych,
a jak robi się większe zamówienie z odbiorem w salonie to sumka pozostająca w kieszeni
jest całkiem pokaźna.
Całkiem niedawno na dwóch książkach oszczędziłem prawie 20 zł w stosunku do cen okładkowych.
Zgadzam się natomiast co do cen multimediów i muzyki - zupełnie niekonkurencyjne względem
innych sklepów.

Zgadzam sie w zupełności. Zawsze zaoszczędzę parę grosza na zakupy książek przez internet. Ot taki Warcraft: Wojna starożytnych (cała trylogia) kosztowała mnie o 6 zł mniej ^^ Przynajmniej sie najem za te pieniądze w jakimś kebabie czy Bóg wie czym ale sie najem. Gorzej z multimediami, wolę sie przespacerować do najbliższego sklepu w moim miasteczku i zamówić u kolegi jakiś sprzęt, poczekać i zapłacić normalną cenę niż opróżniać połowę portfela na grę którą od dawna planuje kupić i którą mogę kupić po normalnej cenie (czyt. na portfel normalnego licealisty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać: Empik ma wygórowane ceny. Np. Bekowa, bo bekowa książka, dobra na prezent na 18 - tytuł: wszystko co musisz wiedzieć o kobietach, z pustymi kartkami w środku, kosztuje u mnie w empiku 18 zł. Oczywiście ciekawy pomysł, ale na pewno coś takiego w internecie jest dużo tańsze. Podobnie zresztą z grami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj będąc w gliwickim Empiku, zauważyłem ciekawą promocję - był sobie taki koszyczek "a`la supermarket" - myślę sobie "ach, pewnie jakieś mortyry i inne szity" - ale okazało się, że wśród innych gierek jest Motorstorm na PS3 za 3 dychy... tylko PS3 brak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś pomyśleć przyszłościowo i mimo wszystko gierkę sobie kupić ;) Kto wie może kiedyś sprawisz sobie konsole i jeszcze będziesz w tym koszyku gorączkowo tego Motorstorma szukał. Tak w ogóle to nie wiedziałem, że w empiku można kupić coś po tak niskiej cenie, bo z tego co mi było wiadomo to jest w nich duży wybór towarów, ale ceny już do najniższych nie należą. W praktyce jest to jednak jak dla mnie dobra wiadomość, bo już za 3 miesiące w moim mieście otwierają pierwszy (i chyba ostatni) empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 22:25, dave03 napisał:

Tak w ogóle to nie wiedziałem, że w empiku można kupić coś po tak niskiej cenie (...)

Nie wiem czy to dotyczy wszystkich salonów, ale w niektórych obecnie trwa wyprzedaż muzyki i hardware''u - warto więc zaglądać, a nuż coś się znajdzie ciekawego dla siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować