Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Raczej nie dostaniesz bo jak miało być Jade Empire któregoś tam dnia to poszedłem tego samego co niby miało być no i raczej nie zastałem gry więc raczej nie masz się po co wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 22:00, gogiell napisał:

Dzisiaj będąc w gliwickim Empiku, zauważyłem ciekawą promocję - był sobie taki koszyczek
"a`la supermarket" - myślę sobie "ach, pewnie jakieś mortyry i inne szity" - ale okazało
się, że wśród innych gierek jest Motorstorm na PS3 za 3 dychy... tylko PS3 brak :P


Za 30zł?! Tak jakby dali GTA IV na X360 za 80zł... Niezła cena..

Swoją drogą ostatnio widziałem ciekawą "ofertę" w Salonie Kolportera. GTA IV za... 279zł. Jak zobaczyłem cenę, to się uśmiałem... żaaal. :D Ciekawe kto im to kupi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych Epmpikach, ale w moim mieście są 3 empiki, chodzę do dwóch. Gier tam nie kupuję bo za są Dużo gier jest droższych niż w Media markt. Na przykład BioShock kosztuje tam 99zł albo 79, złczyli 79zł tak jak powinno byś, ale jest w angielskiej wersji językowej bez patcha polonizującego grę. I ogólnie nie polecam tego sklepu, nie wiem jak jest z muzyką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do pracowników:
jakie zniżki na sprzęt elektroniczny (konsole) ,kompakty z muzyką i gry komputerowe mają pracownicy sieci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 21:19, jackass napisał:

Pytanie do pracowników:
jakie zniżki na sprzęt elektroniczny (konsole) ,kompakty z muzyką i gry komputerowe mają
pracownicy sieci ?

Na hardware żadnej, ewentualnie po uzgodnieniach bardzo drobne, ponieważ marża jest bardzo mała.
Na muzykę i gry 25%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakieś dwa tygodnie temu w Żywcu (moje obecnie miejsce zamieszkania) otwarto Empik. I tutaj znacznie się zdziwiłem bo liczyłem na ceny takie jak wszędzie czyli 10 do 20 zł drożej niż w MM ale nie. W Żywcu MM nie ma a ceny w empiku są niskie jak nigdy. Cieszy mnie, to że tak jest i niech tak pozostanie ale jeśli ktoś mi to wytłumaczy dla czego to będę wdzięczny.

EDIT:
Chodziło mi oczywiście o ceny gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 23:03, Davw napisał:

jakieś dwa tygodnie temu w Żywcu (moje obecnie miejsce zamieszkania) otwarto Empik. I
tutaj znacznie się zdziwiłem bo liczyłem na ceny takie jak wszędzie czyli 10 do 20 zł
drożej niż w MM ale nie. W Żywcu MM nie ma a ceny w empiku są niskie jak nigdy. Cieszy
mnie, to że tak jest i niech tak pozostanie ale jeśli ktoś mi to wytłumaczy dla czego
to będę wdzięczny.


W MM? W MediaMarkt ,czy co O_o!? Ogólnie mówiąc to szczerze powiem ,że w MM (jeśli mówimy o tym samym) są dość wysokie ceny moim zdaniem. Gdy jest jakaś dobra promocja to i owszem ,ale te promocje naprawdę rzadko zdarzają...a skąd stwierdzenie ,że ceny w Empiku będę wyższe i 20 zł? W innych Empikach była taka różnica (choć coś takiego nie może być ,albo i może ,ale wtedy jak coś zamawia się z neta przez stronę Empiku i po sprawie xP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę sobie żeby przejrzeć ceny towaru... Ale mnie najbardziej wkurzają takie dzieci co przychodzą sobie tylko po to zeby sobie pograć na konsolach... żałośni tacy są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obśmigałem dużo miejsc gdzie był i empik i MM (Media mark) i zawsze ceny w empiku były o 10 do 20 zł większe a w MM takie całkiem całkiem i wychodziło to samo co na gram.pl jeśli dodać przesyłkę. Ale generalnie gram zamiata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie lubię empików.
Trzy w centrum w Warszawie i w każdym różne ceny na ten sam towar.
Kiedyś razem z kolegą poszliśmy do empiku , chciał kupić najnowszą płytę Kinga Diamonda pierwsza płyta z brzegu 129zł90 gr trzy płyty dalej 99zł90gr dalej 79zł90gr i tak aż do 29zł90gr za tę samą płytę.
Poszliśmy z płytami do kasy z pytaniem która cena jest prawidłowa. Możecie się panowie targować padło w odpowiedzi. W ten sposób mój kolega zapłacił 49zł90gr zamiast 129zł90gr nieżle nie?.
Innym razem koniecznie musiałem kupić na prezent książkę "Tako rzecze Lem" było po 18 kiedy przypomniałem sobie o prezencie , jedyną nadzieją był empik. Pytam się Pani w informacji czy jest najnowsza książka o Lemie?. Parę uderzeń w klawiaturę póżniej Pani mówi nie ma , zrezygnowany odchodzę i mój wzrok pada na półkę z napisem nowości gdzie widzę poszukiwaną książkę , wracam ze zdobytym egzemplarzem do Pani z informacji i pokazuję książkę. W odpowiedzi słyszę że ona nie ma tego tytułu w komputerze , Bez komentarza.
Przykłady mógłbym mnożyć , ale po co?. Do empiku idziesz po z góry upatrzoną rzecz i nie zawracasz głowy obsłudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie błędy na pewno nie wpływają pozytywnie na wizerunek firmy, ale pamiętaj, że sprzedawca też człowiek, pomyłki się zdarzają każdemu, nie ma ludzi nieomylnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię Empik za to, że można wszystko za darmo poczytać (CDA i inne czasopisma, książki, gazety). Co do cen, to przecież jest to Empik, więc cudów tu bym się nie spodziewał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:11, Grinczar napisał:

A ja lubię Empik za to, że można wszystko za darmo poczytać (CDA i inne czasopisma (...)


Gdzie można, to można... W Bełchatowskim Empiku nie wykładają odfoliowanych czasopism do poczytania, niestety. A co do książek, to i owszem można, ale kto posiedzi w sklepie aż tyle czasu, żeby poczytać książkę, hm?

Co do cen gier - racja, są wysokie, choćby na Allegro można kupić często za pół ceny wymarzoną gierkę, ale można też liczyć na wyprzedaż, bądź promocje typu "kup jedną, weź drugą" więc dobrze, że Empiki są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:11, Grinczar napisał:

A ja lubię Empik za to, że można wszystko za darmo poczytać (CDA i inne czasopisma, książki,
gazety).

To już zależy od woli sprzedawcy. W Kielcach nie ma od foliowanych numerów. I dobrze,to nie czytelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 17:24, Pablo Querte napisał:

Empik w "Galerii Echo"?

Zarówno w Galerii Echo (Tesco, oczywiście) jak i w okolicach ul. Sienkiewicza.
>Z tego co pamiętam to CDA były normalnie pakowane i dopiero po

Dnia 06.08.2008 o 17:24, Pablo Querte napisał:

kupnie się czytało ;)

No to właśnie napisałem, że w Kielcach nie ma mowy nawet o przejrzeniu CDA w Empiku, jeśli nie najpierw nie kupisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować