Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

U nas w Empikach sprzedawcy pozwalają na odpakowanie 1 egzemplarzu samemu i zawsze każdą "czytankę" czytać się da. A ludzie siedzą na kanapach bardzo długo zaczytani w książki. Jakby dziennie przychodzić i sobie czytać, to można i całą książkę przeczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 16:29, Albatross napisał:

Takie błędy na pewno nie wpływają pozytywnie na wizerunek firmy, ale pamiętaj, że sprzedawca
też człowiek, pomyłki się zdarzają każdemu, nie ma ludzi nieomylnych.


Zgadzam się ale w empikach jest to nagminne , po prostu po jakimś czasie przestałem się pytać o cokolwiek i sam
szukam na półkach tego co potrzebuję.
Kolejny przykład.
Był czas że w empikach bywałem codziennie głównie poprzeglądać prasę , kolega mnie poprosił abym zakupił dla niego film tunel na vhs. Przez dobre trzy miesiące pytałem się o ten film , czy był , będzie a jeśli to kiedy formaty odpowiedzi były różne: nie wiem , trudno powiedzieć , proszę się pytać , chyba już nie będzie.
Po 3 mies. przychodzę i widzę regał uginający się pod ciężarem jednego w.w. filmu , okazało się że zrobili porządek w magazynie.
Empik olewa klientów i tyle , nikt nie przekona mnie że jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zależy w jakim sklepie. Ostatnio byłem w Białymstoku w Empiku na Lipowej i obsługa była bardzo mila i pomocna :P ale czasem naprawdę nie da się z nimi dogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mi powiedział pan w Empiku jak się zapytałem, czy jest Puzzle Quest?
"Nie ma. Ale kup sobie na gram.pl, tam na pewno jest"
O!
Także ja już do Empików nie chodzę. Cały Lublin przetrząsłem, ale oczywiście nie znalazłem. Jak mi sprzedawca powiedział tak zrobiłem. Zamówiłem z gram.pl i mam spokój.
Także moje stanowisko jest następujące: gry - sklep internetowy (gram.pl, ew. wirtus - jeszcze tam nie kupowałem); książki - owszem, empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 00:00, Zimek1990 napisał:

A wiecie co mi powiedział pan w Empiku jak się zapytałem, czy jest Puzzle Quest?
"Nie ma. Ale kup sobie na gram.pl, tam na pewno jest"
O!


Też chciałam kupić Puzzle Quest w Empiku. Polska premiera już była a w dwóch odwiedzonych przeze mnie Empikach gry nie było. Dopiero po jakichś 2-3 tygodniach wreszcie się pojawiła. Z drugiej strony dzięki Empikowi miałam grę Mass Effect dwa dni przed oficjalną premierą bo pośpieszyli się z wyłożeniem towaru na półkęxD Empiki lubię z jednego powodu - część z nich ma kawarnie jak np. ten w Manufakturze w Łodzi, można zawsze usiąść, napić się czegoś i poprzeglądać książki i czasopisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 22:20, kerkas napisał:

Empik olewa klientów i tyle , nikt nie przekona mnie że jest inaczej.


nie empik tylko pracownicy, to różnica :)
pracowałem tam prawie 2 i pół roku - widziałem zmieniającą się ekipę, profesjonaliści odchodzili, przychodzili nowi, którzy nie wiedzieli kim jest King, Coben, co to jest Wyborcza i jaką muzykę gra Feel
obsługa w empikach leci w dół szybciej niż bomba atomowa na Nagasaki, to fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 15:07, kerkas napisał:

Ogólnie nie lubię empików.
Trzy w centrum w Warszawie i w każdym różne ceny na ten sam towar.
Kiedyś razem z kolegą poszliśmy do empiku , chciał kupić najnowszą płytę Kinga Diamonda
pierwsza płyta z brzegu 129zł90 gr trzy płyty dalej 99zł90gr dalej 79zł90gr i tak aż
do 29zł90gr za tę samą płytę.


W Szczecinie mamy 4 Empiki. W jednym z nich mam upatrzonych kilka plyt z muzyka z roznych filmow. I tak muzyka z pierwszego Matrixa kosztuje 89.90, z Batman: Poczatek podobna cena. Za muzyke z filmu Czekolada, na pudelku ktorego jest napisane "super niska cena" trzeba zaplacic 99.90. Najzabawniejsze jest to, ze w przypadku dwoch pierwszych plyt na polce wciaz jest jeden i ten sam zniszczony egzemplarz. Dla mnie nie liczy sie opakowanie tylko zawartosc i chetnie bym te trzy plytki kupil, ale za jakas normalna cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daj sobie spokój z EMPiKiem... chaos na półkach.. u nas w mieście kiedyś były płyty posegregowane wg gatunków muzycznych.. oczywiście błędnie... w końcu, po kilku latach układają alfabetycznie - ale i tak mają kłopoty z rozróżnieniem nazwiska/nazwy wykonawcy od tytułu :)

kup sobie płyty na stereo.pl (przesyłka gratis) - a na pewno będziesz zadowolony z ceny...

dla mnie EMPiK to ostateczność, jeden wielki koszmar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim najbliższym mieście (Konin) dopiero w kwietniu otworzyli Empika i jak na razie nie ma co narzekać na obsługę. Jest bardzo profesjonalna i miła, i nie zauważyłem jakiegoś chaosu na półkach i wszystko ma swoje miejsce. Ogólnie jestem zadowolony z tego sklepu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 08:52, rybisiu napisał:

W moim najbliższym mieście (Konin) dopiero w kwietniu otworzyli Empika i jak na razie
nie ma co narzekać na obsługę. Jest bardzo profesjonalna i miła, i nie zauważyłem jakiegoś
chaosu na półkach i wszystko ma swoje miejsce. Ogólnie jestem zadowolony z tego sklepu
;]


Ale to tylko początek. Ja ogólnie lubię chodzić do Empiku, bo zazwyczaj kupuję tam książki. Gier się nie opłaca. Idę piętro wyżej i mam MediaMarkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się ostatnio przypomniało zabawne zdarzenie gdy byłam w łódzkim empiku: CHodzę między półkami z grami i słyszę rozmowę miezy pracownikami na dziale multimedialnym: "mamy taki bałagan na komputerze, zrobiłem dla każdego oddzielne profile, poprzednie rzeczy wykasowałem" - "Co?! Będę musiał wszystko przez Bitcometa jeszcze raz ściągać", "Trudno, w końcu Ci się ściągnie". Trochę mnie ta rozmowa rozbawiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 10:54, kitek0101 napisał:

Wiecie, gdzie jest największy/najlepszy Empik w Polsce? W Warszawie? A może w Krakowie?


Największym salonem jest warszawski Junior na ul. Marszałkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 06:23, wonski85 napisał:

> Empik olewa klientów i tyle , nikt nie przekona mnie że jest inaczej.

nie empik tylko pracownicy, to różnica :)
pracowałem tam prawie 2 i pół roku - widziałem zmieniającą się ekipę, profesjonaliści
odchodzili, przychodzili nowi, którzy nie wiedzieli kim jest King, Coben, co to jest
Wyborcza i jaką muzykę gra Feel
obsługa w empikach leci w dół szybciej niż bomba atomowa na Nagasaki, to fakt


Mam pytanie po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:07, Yoruaaw napisał:

nie wiem o co wam chodzi ja w empiku zawsze dostaje wszystko co potrzebuje obsługa miła
i przyjemna


No miła może tak ale tylko nowi nie zwracają uwagi na Pegi. Mówię o Empik''u w Żywcu, bo w Bielsku i innych miejscach nie ma takiego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:11, Davw napisał:

> nie wiem o co wam chodzi ja w empiku zawsze dostaje wszystko co potrzebuje obsługa
miła
> i przyjemna

No miła może tak ale tylko nowi nie zwracają uwagi na Pegi. Mówię o Empik''u w Żywcu,
bo w Bielsku i innych miejscach nie ma takiego problemu.


hehe mi zawsze i wszytsko sprzedadza trzeba mic odpowiednie chody ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 08:07, Wojman napisał:

> Ogólnie nie lubię empików.
> Trzy w centrum w Warszawie i w każdym różne ceny na ten sam towar.
> Kiedyś razem z kolegą poszliśmy do empiku , chciał kupić najnowszą płytę Kinga Diamonda

> pierwsza płyta z brzegu 129zł90 gr trzy płyty dalej 99zł90gr dalej 79zł90gr i tak

> do 29zł90gr za tę samą płytę.

W Szczecinie mamy 4 Empiki. W jednym z nich mam upatrzonych kilka plyt z muzyka z roznych
filmow. I tak muzyka z pierwszego Matrixa kosztuje 89.90, z Batman: Poczatek podobna
cena. Za muzyke z filmu Czekolada, na pudelku ktorego jest napisane "super niska cena"
trzeba zaplacic 99.90. Najzabawniejsze jest to, ze w przypadku dwoch pierwszych plyt
na polce wciaz jest jeden i ten sam zniszczony egzemplarz. Dla mnie nie liczy sie opakowanie
tylko zawartosc i chetnie bym te trzy plytki kupil, ale za jakas normalna cene.


Jeśli chodzi o płyty to są moje propozycje.

Allegro ostatnio sprzedano Batman początek ścieżkę dżwiękową za 25zł.(szukaj w zakończonych)

Ceneo , Skąpiec , Merlin , onet pasaż.

Dla mieszkańców Warszawy i okolic Helicon sklep płytowy ul.Freta45/47 helicon@poczta.onet.pl
sprowadzają płyty na zamówienie.

2 -3 lata temu było kilka sklepów płytowych na Krakowskim Przedmieściu od Empiku w kierunku UW , jak jest teraz nie wiem.

Ogólnie sklepy płytowe popadały w Warszawie Digital , Planet Music , Wielka Płyta , sklep płytowy przy kinie Polonia , sklep płytowy przy kinie Paladium szkoda ale cóż zrobić.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik podoba mi się, ale bez przesady. Gry- chciałem kupić Tunguskę- nie ma. Trudno może się zdażyć.
Ale chciałem kupić Sillmarilion- ni ma. Tylko Dwie Wieże i Drużyna Pierścienia. Straż! Straż! Pratchetta- również ani widu ani słychu. Więc do Empiku jeżdżę dosyć rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować