Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2008 o 20:49, dave03 napisał:

U mnie to samo. Na półkach kompletne pustki. A nawet coś więcej, bo gier z Kolekcji Klasyki
widziałem... dwie sztuki (!?). Gry były co prawda jeszcze w promocji 2+2, problem jednak
w tym że skoro zostały tylko dwie sztuki to i tak nie ma jak z tego skorzystać :|

Musze przyznać , że wygląda to dość zabawnie... ;]

Dnia 15.10.2008 o 20:49, dave03 napisał:

Mam jednak nadzieje że z czasem będzie lepiej, bowiem ten Empik jest otwarty dopiero od dwóch
tygodni.

U mnie w mieście Empik stoi już od kilki ładnych lat i przez ten czas zupełnie się nic nie poprawiło , jak nie było lepiej tak dalej nie ma... ;/ Więc nie spodziewaj się w najbliższym (a nawet dalszym) czasie znaczącej poprawy.

W poniedziałek znowu pójdę do Empiku po te gry , a jak znowu ich nie będzie to normalnie chyba urządzę tam awanturę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Dnia 15.10.2008 o 21:38, Sebat1 napisał:


W poniedziałek znowu pójdę do Empiku po te gry , a jak znowu ich nie będzie to normalnie
chyba urządzę tam awanturę...


Szkoda nerwów nic to nie da , przejrzyj poprzednie posty i poczytaj jak ludzie narzekają na empiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:40, Sebat1 napisał:

Kurde , już od dłuższego czasu Empiki strasznie mnie wkurzają , a dzisiaj kolejny raz
bardzo się wkurzyłem. Dzisiaj zadowolony poszedłem sobie do Empiku , bo właśnie dzisiaj
mają swoją premierę nowe gry w Kolekcji Klasyki , a tu figa z makiem... ;/ Bo Empikowi
najwyraźniej bardzo nie chce się na bieżąco uzupełniać zawartość półek... Nawet nie
chciało im się łaskawie poinformować klientów na stronie internetowej , kiedy ewentualnie
miały by się pojawić te nowe gry. Podejście do klienta - poniżej krytyki... Żenada...


Nie wiem jak u ciebie ale ja dzisiaj wpadam do Empiku z nadzieją że w końcu dostanę najnowsze gry KK, a tam co? Tydzień po premierze ich jeszcze nie ma!! Na półkach leżą pojedyncze egzemplarze jakichś starych gier z KK których nikt nie chce. Albo popyt na te gry jest tak duży że momentalnie zeszły z magazynów (w co wątpię) albo empik ma niezły burdel u siebie:D(w to nie wątpię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2008 o 14:38, barteksquall napisał:

Nie wiem jak u ciebie ale ja dzisiaj wpadam do Empiku z nadzieją że w końcu dostanę najnowsze
gry KK, a tam co? Tydzień po premierze ich jeszcze nie ma!! Na półkach leżą pojedyncze
egzemplarze jakichś starych gier z KK których nikt nie chce. Albo popyt na te gry jest
tak duży że momentalnie zeszły z magazynów (w co wątpię) albo empik ma niezły burdel
u siebie:D(w to nie wątpię)


Ja byłem w Empiku w ten poniedziałek i najnowszych gier z KK nadal nie było ;/ , to się wkurzyłem i zamówiłem sobie te gry w internecie i dzisiaj już do mnie doszły i właśnie trzymam je w ręku. ;]
Natomiast co do empiku to powiem krótko: Pierdziele empik... Skoro te sieć sklepów tak olewa swoich klientów , to chyba przestane tam cokolwiek kupować... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy gdzie :P. U mnie w Gliwicach jest akurat tony Orange Box`ów ale nie wiem jak z nimi jest gdzie indziej. Możesz też zamówić na Empik.com i dostać odebrać w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:36, edsonpele napisał:

Nie wie ktoś czy w empiku jest do kupienia Orange Box na PeCeta??


A po co w empiku? Jak za 36 złotych możesz kupić na allegro? Robisz przelew i dostajesz kod na steam, na Orange Boxa i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 20:36, edsonpele napisał:

Nie wie ktoś czy w empiku jest do kupienia Orange Box na PeCeta??

Napisz skąd jesteś/o który empik chodzi to ci napiszę czy jest orange box dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Z "EMPIKIEM" mam złe skojarzenia. Może przez to, że mieszkam w mieście raczej średniej wielkości (Gorzów Wlkp) i tamtejszy oddział "EMPIKU" jest bardzo słaby. Wprawdzie są wszystkie gatunki produktów, ale jest tego co kot napłakał. Gier mało, książek mało, filmów- no zgadnijcie? W dodatku filmy są tak poukładane, że do niektórych trzeba się dokopywać. Ogólnie nie gorzowskiego "EMPIKU" nie polecam. Jednak powstrzymam się od ogólnej oceny sklepu bo podejrzewam, że w innych miastach jest dużo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w empiku i dowiadywałem się, że GTA IV będą mieli jutro, ale za 150 zł. Zamówiłem zatem tą grę przez internet w tym sklepie (kosztuje 130 zł, wziąłem odbiór w sklepie), ale pokazuje, że termin realizacji 8.12. Z racji, że wziąłem odbiór w sklepie będę mógł odebrać GTA wcześniej (np.jutro) czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 23:15, adorjan napisał:

Ogólnie Z "EMPIKIEM" mam złe skojarzenia. Może przez to, że mieszkam w mieście raczej
średniej wielkości (Gorzów Wlkp) i tamtejszy oddział "EMPIKU" jest bardzo słaby. Wprawdzie
są wszystkie gatunki produktów, ale jest tego co kot napłakał. Gier mało, książek mało,
filmów- no zgadnijcie? W dodatku filmy są tak poukładane, że do niektórych trzeba się
dokopywać. Ogólnie nie gorzowskiego "EMPIKU" nie polecam. Jednak powstrzymam się od
ogólnej oceny sklepu bo podejrzewam, że w innych miastach jest dużo lepiej.

Powiem Ci, że ja mieszkam w Słupsku - miasto wielkości Gorzowo podobnej ;) i do niedawna był u nas tylko 1 Empik. Wybór był podobny. Ale teraz wybudowali 2 wielki galerie, a w nich 2 nowe Empiki i już nie ma problemu z Empikiem. Jak w tym nie ma to jest w tamtym. Do 3 razy sztuka. Życzę Ci aby w Gorzowie też się tak stało :D
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2008 o 22:03, choper napisał:

> Ogólnie Z "EMPIKIEM" mam złe skojarzenia. Może przez to, że mieszkam w mieście raczej

> średniej wielkości (Gorzów Wlkp) i tamtejszy oddział "EMPIKU" jest bardzo słaby.
Wprawdzie
> są wszystkie gatunki produktów, ale jest tego co kot napłakał. Gier mało, książek
mało,
> filmów- no zgadnijcie? W dodatku filmy są tak poukładane, że do niektórych trzeba
się
> dokopywać. Ogólnie nie gorzowskiego "EMPIKU" nie polecam. Jednak powstrzymam się
od
> ogólnej oceny sklepu bo podejrzewam, że w innych miastach jest dużo lepiej.
Powiem Ci, że ja mieszkam w Słupsku - miasto wielkości Gorzowo podobnej ;) i do niedawna
był u nas tylko 1 Empik. Wybór był podobny. Ale teraz wybudowali 2 wielki galerie, a
w nich 2 nowe Empiki i już nie ma problemu z Empikiem. Jak w tym nie ma to jest w tamtym.
Do 3 razy sztuka. Życzę Ci aby w Gorzowie też się tak stało :D
Pozdrawiam


No na szczęście z pomocą przyszedł MM. Póki co jeszcze tam nie byłem, ale w urodziny zamierzam się tam wybrać, aby rozejrzeć się za jakimiś ciekawymi filmami bądź grami.

A może nowa konkurencja podziała motywująco na inne sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować