Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

A u mnie, w Puławach, miło :)

Chciałem kupić Obliviona, nie było. Spytałem kiedy będzie, a oni załatwili na następny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym produkcie jest napisana cena rynkowa oraz cena oraz cena empik.com ta pierwsza obowiązuje w "zwykłym" sklepie empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Przede wszystkim towar dostępny na stronie Empiku wcale nie musi być dostępny w każdym Empiku w Polsce (i na odwrót). Jeśli chodzi o ceny, to jest tak samo, co więcej, ceny tego samego produktu w dwóch sklepach z tej sieci mogą się bardzo różnić. Zresztą chyba ktoś już wcześniej pisał w tym temacie, że każdy sklep Empiku ustala sobie ceny indywidualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań związanych z odbiorem przesyłki w salonach.
1. Czy paczkę zamówioną w sklepie internetowym EMPiK-u mogę odebrać w każdym salonie w Polsce (oczywiście jeżeli wybrałem odpowiedni salon przy składaniu zamówienia)?
2. Ile muszę czekać na to, żeby paczka była dostępna do odbioru?
3. Zamówienie otrzymam szybciej pocztą/kurierem czy też przy odbiorze osobistym w EMPiK-u?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z Empikiem mam niemiłe doświadczenia, otóż zamówiłem w warszawskim Empiku (w Galerii Mokotów) płytę zespołu Disturbed "Believe". Miała być za tydzień. A więc zgodnie z ustalonym terminem poszedłem tam. Co się okazało? że zamówienie nie zostało nawet złożone. Dobrze, że pracownik, który popełnił błąd, przyznał się. Płytę kupiłem w końcu w Empiku w Złotych Tarasach (za 10 zł więcej niż w pechowej Galerii Mokotów). Poza tym gry w Empiku są dużo droższe niż, np. w Media Markt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:27, capral napisał:

U mnie w Bełchatowie jest bardzo mały EMPIK, więc często wybieram się do Łodzi, bo tam
jest bardzo fajnie


Polecam Empik w Manufakturze bo tam jest najlepszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 18:20, Lex napisał:

Kilka pytań związanych z odbiorem przesyłki w salonach.
1. Czy paczkę zamówioną w sklepie internetowym EMPiK-u mogę odebrać w każdym salonie
w Polsce (oczywiście jeżeli wybrałem odpowiedni salon przy składaniu zamówienia)?
2. Ile muszę czekać na to, żeby paczka była dostępna do odbioru?
3. Zamówienie otrzymam szybciej pocztą/kurierem czy też przy odbiorze osobistym w EMPiK-u?
Pozdrawiam

1.Tylko w tym który wybrałeś przy składaniu zamówienia.
2. zależy od rzadkości produktu, kiedy będzie dostępny w sklepie zostaniesz o tym powiadomiony mailem, smsem lub telefonicznie
3To zależy od wielu czynników ale kurierem na pewno będzie szybciej niż pocztą. (wydaje mi się, że kurierem jest najszybciej ale pewności nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:27, Yoruaaw napisał:

> > >
> > > > Mam pytanie po co?
> > >
> > > co po co?
> >
> > W jakim celu wymieniają co i rusz ekipę w empiku?.
>
> bo to dobry sklep a się pewnie zatrudniają się jakieś ćamajdy :P

wymianiaja pracownikow sklepu niektorzy przechodza np. do empiku przy innej ulicy w danym
miescei a inni sie poprostu nie nadaja


w sumie racja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.12.2008 o 19:43, Kraju92 napisał:

Polecam Empik w Manufakturze bo tam jest najlepszy ;)


racja, 2-poziomowy i ogromny wybor ksiazek oraz czasopism (nawet z zagranicy jest dużo)... Ale ten w galerii tez niczego sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2008 o 19:43, Kraju92 napisał:

> U mnie w Bełchatowie jest bardzo mały EMPIK, więc często wybieram się do Łodzi,
bo tam
> jest bardzo fajnie

Polecam Empik w Manufakturze bo tam jest najlepszy ;)


Muszę się zgodzić w Manufakturze jest najlepszy Empik ;). W Galerii Łódzkiej jak dla mnie podłoga trochę przeszkadza, a także dość ciężko znaleźć jakikolwiek dział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2008 o 20:49, 663marcin napisał:

Nie wiecie przypadkiem czy w Empiku jest dostępna książka M.Pisuka "Paktofonika-przewodnik
krytyki politycznej"?

Poszukaj na ich stronie, tam masz takie informacje podane.
Edit: sam zerknąłem i są książki z takim tytułem, ale innych autorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2008 o 23:15, adorjan napisał:

Ogólnie Z "EMPIKIEM" mam złe skojarzenia. /.../

Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że odpowiadam na posta sprzed niemalże miesiąca. Jeśli chodzi o mnie to skojarzenia mam podobne, aczkolwiek mieszkając w Krakowie na niedomiar Empików narzekać raczej nie mogę. Problem z tym, że im więcej Empików tym jest... drożej. Tak, w Galerii Krakowskiej (zorientowani wiedzą o co chodzi) jest Empik, gdzie pewna interesująca mnie płyta (mniejsza o tytuły, wykonawcę :P) kosztowała 76 zł. Z ciekawości poszłam na drugą stronę galerii, do Saturna, gdzie ta sama płyta kosztowała... 59. Różnica niemała, wszak nie pytajcie, gdzie ją w końcu kupiłam. Generalnie w Empiku rzadko kupuję. Jak już to jakieś rzadko spotykane w zwykłych kioskach czasopisma, gdzie i tak nie mają jak zbić kasy, bo cena jest nadrukowana xD No sory, ale jak mam dawać 10 zł za zeszyt tylko dlatego, że na nim jest Kubuś Puchatek to przesada. Książki też parokrotnie kupowałam dopóki nie odkryłam o połowę tańszej księgarni, jednak sporo uboższej o tytuły. Mimo wszystko w skali szkolnej ocenię Empik na 4. Półki nie świecą pustkami, jest spory wybór. Multum pocztówek. Tylko ceny nieraz aż niesmaczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2008 o 12:04, mała16 napisał:

> Ogólnie Z "EMPIKIEM" mam złe skojarzenia. /.../
Mam nadzieję, że się nie pogniewasz, że odpowiadam na posta sprzed niemalże miesiąca.
Jeśli chodzi o mnie to skojarzenia mam podobne, aczkolwiek mieszkając w Krakowie na niedomiar
Empików narzekać raczej nie mogę. Problem z tym, że im więcej Empików tym jest... drożej.
Tak, w Galerii Krakowskiej (zorientowani wiedzą o co chodzi) jest Empik, gdzie pewna
interesująca mnie płyta (mniejsza o tytuły, wykonawcę :P) kosztowała 76 zł. Z ciekawości
poszłam na drugą stronę galerii, do Saturna, gdzie ta sama płyta kosztowała... 59. Różnica
niemała, wszak nie pytajcie, gdzie ją w końcu kupiłam. Generalnie w Empiku rzadko kupuję.
Jak już to jakieś rzadko spotykane w zwykłych kioskach czasopisma, gdzie i tak nie mają
jak zbić kasy, bo cena jest nadrukowana xD No sory, ale jak mam dawać 10 zł za zeszyt
tylko dlatego, że na nim jest Kubuś Puchatek to przesada. Książki też parokrotnie kupowałam
dopóki nie odkryłam o połowę tańszej księgarni, jednak sporo uboższej o tytuły. Mimo
wszystko w skali szkolnej ocenię Empik na 4. Półki nie świecą pustkami, jest spory wybór.
Multum pocztówek. Tylko ceny nieraz aż niesmaczne.


Płaci się za markę znaczy się za nazwę EMPIK a tak poważnie , w centrum miast wynajęcie metra kwadratowego sporo kosztuje do tego dochodzą koszta ogrzania , oświetlenia itp.
Skądś na to wszystko trzeba wziąć pieniądze , dlatego ten sam towar w markecie poza np. Warszawą a EMPIK-em w centrum Warszawy ma dwie różne ceny ot i cała tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2008 o 12:24, Raya2222 napisał:

Muszę się zgodzić w Manufakturze jest najlepszy Empik ;). W Galerii Łódzkiej jak dla
mnie podłoga trochę przeszkadza, a także dość ciężko znaleźć jakikolwiek dział ;)

A ja nie byłem nigdy w Empiku w Manu bo mi się nie chce tyle jeździć (co innego do Galerii gdzie jestem moze nie często ale też nierzadko) :D Nie rozumiem Raya o co chodzi z podłogą. Stałem momentami dłużej i jedyne co poczułem to że podłoże jest strasznie twarde. O to chodzi? A z działami - prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które zamierzają kupić sobie grę niekoniecznie tylko na PC, lecz także na X360 bądź PS3 Empik przygotował wyprzedaż obowiązującą od dnia jutrzejszego do 31 Grudnia. Obniżka wynosi 30% na produkty podane na tej stronie: http://www.empik.com/promocje/multimedia/wyprzedaz?utm_source=gry_online

Między innymi: Wiedźmin, Czyste Niebo, Gothic3, CoD: WaW i wiele więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować