Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Wszystkie sklepy internetowe przepatrzyłem i w każdym! widnieje napis ,,brak towaru,,. Chodzi mi o GTA IV na Xbox 360. W moim mieście Słupsku znajdują się 3 empiki i w żadnym z nich nie ma tego tytułu. Orientuje się ktoś kiedy można się spodziewać dostawy towaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:23, choper napisał:

Wszystkie sklepy internetowe przepatrzyłem i w każdym! widnieje napis ,,brak towaru,,.
Chodzi mi o GTA IV na Xbox 360. W moim mieście Słupsku znajdują się 3 empiki i w żadnym
z nich nie ma tego tytułu. Orientuje się ktoś kiedy można się spodziewać dostawy towaru?


przecież możesz poprosić o sprowadzenie gry z innego empiku, jeśli jeszcze gdzieś została to nie powinno być problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2008 o 00:23, choper napisał:

Wszystkie sklepy internetowe przepatrzyłem i w każdym! widnieje napis ,,brak towaru,,.
Chodzi mi o GTA IV na Xbox 360. W moim mieście Słupsku znajdują się 3 empiki i w żadnym
z nich nie ma tego tytułu. Orientuje się ktoś kiedy można się spodziewać dostawy towaru?


a jeszcze lepiej udaj się na empik.com i kup u nich na stronie (parę zł taniej niż w empiku byś kupował, a jako formę transportu wybierz odbiór w empiku i podajesz do którego maja wysłać, wysyłka wtedy jest bezpłatna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 11:27, Aila napisał:

> Wszystkie sklepy internetowe przepatrzyłem i w każdym! widnieje napis ,,brak
towaru,,.
> Chodzi mi o GTA IV na Xbox 360. W moim mieście Słupsku znajdują się 3 empiki i w
żadnym
> z nich nie ma tego tytułu. Orientuje się ktoś kiedy można się spodziewać dostawy
towaru?


a jeszcze lepiej udaj się na empik.com i kup u nich na stronie (parę zł taniej niż w
empiku byś kupował, a jako formę transportu wybierz odbiór w empiku i podajesz do którego
maja wysłać, wysyłka wtedy jest bezpłatna)

Na ich stronie też jest wyczerpany: http://www.empik.com/grand-theft-auto-iv-x360-multimedia,prod630006,p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie mangi w empiku. Czy może jest manga Death Note w empiku ? Bo jak widziałem na stronie internetowej to była. Ale czy w sklepach można znaleźć ? Na przykład w mieście Białystok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 13:58, Grochola napisał:

Mam pytanie odnośnie mangi w empiku. Czy może jest manga Death Note w empiku ? Bo jak
widziałem na stronie internetowej to była. Ale czy w sklepach można znaleźć ? Na przykład
w mieście Białystok.


Pewnie można,jeśli na empik.com jest to w zwykłych sklepach też powinno być :) Ale sprawdź w galerii białej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2009 o 14:01, rafekx 12 napisał:

> Mam pytanie odnośnie mangi w empiku. Czy może jest manga Death Note w empiku ? Bo
jak
> widziałem na stronie internetowej to była. Ale czy w sklepach można znaleźć ? Na
przykład
> w mieście Białystok.

Pewnie można,jeśli na empik.com jest to w zwykłych sklepach też powinno być :) Ale sprawdź
w galerii białej:)


No tak, dzięki za radę. Też tak myślałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik to banda złodziei i nic więcej. Napaliłem się na Wiedźmina, który to kosztował 80zł niedawno. Dzisiaj idę do Empiku z wielką nadzieją zakupu, upewniam się ile kosztuje i... przeżyłem szok. Okazało się, że już nie 80 a 100. Gratuluję tego żałosnego sklepu. Szkoda, że mieszkam w takim mieście gdzie jest tylko Empik. Zazdroszczę tym co mają MM, Saturny itp.

Żal mi dupę ściska.

Ahhh... o tej promocji -30% to nawet nie wspomnę bo widocznie nie ma u mnie takiej promocji. Nie ma żadnych reklam a jakbym podszedł do kasy i powiedział proszę mi naliczyć -30% to by mnie chyba wybrechtali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

również napaliłem się na Wiedźmina ze względu na promocję -30% i u mnie gra kosztuje 80zł lub 160zł (wersja z jakąś tandetną figurką). Liczyłem na niższe ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2009 o 17:53, BoloMaster napisał:

również napaliłem się na Wiedźmina ze względu na promocję -30% i u mnie gra kosztuje
80zł lub 160zł (wersja z jakąś tandetną figurką). Liczyłem na niższe ceny



To i tak masz fajnie bo ja za 80 chciałem kupić a tak to teraz kosztuje 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to ogólnie nieraz nie rozumiem polityki tego sklepu, zamiast iść na rękę to tylko mamią ludzi jakąś promocją -30% a z tego co widziałem u siebie, to wszystkie gierki przemetkowane na 10/20zl wyżej i tylko kilka marnych tytułów dla młodszych graczy w promocji, niestety też mam tylko empik i kolporter w mieście, temu czasem organizuję większe wypady do mm w poznaniu po jakieś zapasy ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80zł to nie jest wprawdzie taka zła cena ale gdyby odjąć 30% od wydania premierowego (nie wiem ile wiedźmin kosztował max 100zł) to cena i tak powinna być niższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamówiłem produkt na empik.com (w moim przypadku książka) z dostawą do salonu empik to jak długo będę musiał czekać na dostawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie: czy ktoś widział Planescape: Torment z eXtra klasyki w swoim empiku? Bo nie wiem czy mam się jutro fatygować i kupować, bo na ich stronie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!!
Jeśli można chciałbym wyrazić swoją opinię o salonach EMPIK.
Jeszcze parę lat temu byłem zachwycony takim sklepem i otwartością dla klienta (samoobsługa i bezpośredni dostęp do towaru). Teraz jestem delikatnie mówiąc bardzo zniesmaczony. Drażni mnie widok zniszczonego towaru na pułkach i co lepsza polityka firmy na to zezwala! Jestem osobą, która lubi mieć wszystko nowe, zwłaszcza książki. W Empiku nie kupuje książek od paru lat; przez to, że klienci niszczą towar. Nie dbają o to co trzymają w ręku tylko niszczą książki; egzemplarze na półkach są pogięte czasem nawet pobrudzone, a co gorsza kilka razy znalazłem książkę z podartą okładką. Przeszkadza mi to bardzo; pokazuje jakim społeczeństwem są Polacy, kiedy coś nie należy do nich to nie dbają o to, mogą sobie zniszczyć bo to nie ich!! Tak nie można gdzie jaka kolwiek kultura czy wychowanie?? Czy rodzice teraz uczą tego swoje dzieci?? A co gorsza, pracownicy nie mogą zwrócić uwagi takim "wandalom". Przez taką politykę firmy i kulturę klientów ze stałego klienta stałem się gościem. Pozdrawiam wszystkich tych których również drażni to co opisałem:), a tych co nie dbają o cudze proszę o poprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować