Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2009 o 14:16, Massa napisał:

A co może być w Media Markt''cie od 18+?


Nawet głupi Fallout 3. Dla mojego kumpla nie sprzedali, chociaż był z ojcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 18 złożyłem zamówienie w Empiku - Simpsonowie sezon 1 & "To" Stephena Kinga (paczkę oczywiście podzielono na dwie). Dzisiaj widzę, że Simpsonowie są już w drodze do salonu. Czyżby Empik pierwszy raz wyrobił się przed terminem? Niemożliwe.
PS. Wy też nie możecie połączyć kilku paczek w jedną? Niby jest taka opcja, ale co chcę złączyć, to na następnym etapie znowu jest podzielona. Hmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2009 o 20:31, el_machete napisał:

PS. Wy też nie możecie połączyć kilku paczek w jedną? Niby jest taka opcja, ale co chcę
złączyć, to na następnym etapie znowu jest podzielona. Hmm...


Niemal zawsze tak jest - po prostu mają różne rzeczy w różnych magazynach i przez to rozbijają paczki. A tak bynajmniej jest przy zamawianiu odbioru w salonie (mam do empiku 10 minut piechotą, wiec zawsze biorę taką opcję dostawy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.

Jak wygląda zamawianie towaru przez stronę empik.com ?

Klikam kupuj, zaznaczam do jakiego salonu ma być dostarczona po czym po paru dniach idę do Empiku i pytam się czy jest mój towar z sklepu internetowego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...)po paru dniach idę do Empiku i pytam się czy jest mój towar z sklepu internetowego ?
Wyślą Ci powiadomienia, że można odebrać mailem jak będzie w salonie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 14:31, Harrolfo napisał:

>(...)po paru dniach idę do Empiku i pytam się czy jest mój towar z sklepu internetowego
?
Wyślą Ci powiadomienia, że można odebrać mailem jak będzie w salonie


Ok. A potem gdzie mam się pytać o towar ? Przy kasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 14:53, Harrolfo napisał:

W informacji. Potem z paczką idziesz do kasy


U mnie w salonie nie ma punktu informacji... jest tylko kasa.

Kurde... nawet sobie zamówić nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja trochę z innej beczki:):) od 1 lipca pracuje w jednym z krakowskich empików na dziale multimedia:):) praca bardzo mi sie podoba,atmosfera super:):) a co do paczek to bardzo czesto niestety zdarza sie że dochadza z opóźnieniem. I takie info jeśli ktos chciałby zamienić bilety albo oddać to nie ma takiej mozliwości( tak nam powiedziała dyrektorka) chyba że impreza została odwołana.POZDRO4ALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar zam.owić GTA Trylogię na stronie Empiku bo u mnie w olsztynie już nie ma.
Widzę ze jest opcja że za 0 zł można zamówic paczkę do wybranego salonu empiku a że mam do niego 15 km. chciałbym się spytać po jakim czasie taka paczka do nich dochodzi ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za drugi post.
Jeśli zamawiam w empiku przez internet z odbiorem w wybranym salonie empiku to w danych odbiorcy trzeba podac swoj adres czy kliknąć wybierz dane odbiorcy i wtedy dane empiku wyskakują ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 22:09, 1096 napisał:

sorry za drugi post.
Jeśli zamawiam w empiku przez internet z odbiorem w wybranym salonie empiku to w danych
odbiorcy trzeba podac swoj adres czy kliknąć wybierz dane odbiorcy i wtedy dane empiku
wyskakują ???


musisz wpisać swoje dane (żeby Cię poinformowali o dojściu przesyłki)
Swoją drogą, to chyba logiczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mo imię nazwisko telefon się wpisują ale potem można kliknąć w wpisz dane odbiorcy i się reszta uzupełnia danymi empiku... w końcu to do nich przesyłka dojdzie...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 08:01, 1096 napisał:

Mo imię nazwisko telefon się wpisują ale potem można kliknąć w wpisz dane odbiorcy i
się reszta uzupełnia danymi empiku... w końcu to do nich przesyłka dojdzie...???


Przesyłka dojdzie do empiku nie dlatego że wpiszesz go jako odbiorcę, tylko dlatego że wybrałeś ten właśnie empik przy opcji odbiór osobisty

za bardzo kombinujesz
w danych odbiorcy wpisujesz swoje imie i nazwisko (możesz też wybrać zapisane wcześniej dane) i tyle
nie rozumiem dlaczego upierasz się aby wpisywać dane empiku
to tak jakbyś przy zamówieniu w sklepie internetowym wpisał dane listonosza (bo on ci paczkę przyniesie) albo poczty, bo w niej odbierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować