Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Coś się empik pogorszył ostatnio. Nie ma monografii lotnictwa, statków, itp. Gdzie są książki od ISA? Brak działu rpg. Brak książek o szachach (niby na www są ale w salonie całkowity brak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książek ISA nie ma, dlatego że wydawnictwo się z empikiem dogadać nie mogło i umowę rozwiązano. A dział RPG zależy zapewne od konkretnego sklepu, bo u mnie na przykład jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może teraz wypowie sie ktos kto w tym szajsie pracuje xD Czemu mówie szajs,otóż EMPIK traci swoją pozycje na rynku za sprawą złych decyzji Centrali. Zlikwidowanie inywidualnego zamawiania,dostajemy tylko to co przesyła nam centrala. Stąd braki na półkach,co prawda ratuje nas zamawianie,ale wiekszosc klientów chce miec towar od ręki,bo albo prezent albo wyjeżdża itp.centaral za bardzo cisnie na obsługe klienta, tajemniczy klient itp to drobna przesada. A klienci maja gdzieś jak mi ich obsługujemy jeśli na półce nie ma tego po co przyszli. Dodatkowo ciagłe ciecia etatów,przez co człowiek bardzo czesto musi zbyc goscia bo czeka juz czterech nastepnych.
Największym plusem sieci jest miła atmosfera oraz duża różnorodność artykułów od art''s papu po muzyke przez film multimedia itd. Poza tym ciagłe afery o których klient nie wiem tylko utrudniaja nam prace.
Chcialbym odniesc sie jeszcze do tych promocji,otóż są dość czesto promoce w stylu 2za1 na PC tylko że sa to najczesciej reedycje a nie jakies nowosci. Ale z drugiej strony ktora firma na rynku robi cos takiego? Albo jak było w swiatowy dzień ksiazki 3 w cenie 2. Ogólnie brakuje paru madrych głów w centrali i EMPIK rlzz. Bo co jak co ale koles w Saturnie gadajacy do mnie i stojacy plecami jakos mnie odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 15:37, DuduTutu napisał:

Może teraz wypowie sie ktos kto w tym szajsie pracuje xD Czemu mówie szajs,otóż EMPIK
traci swoją pozycje na rynku za sprawą złych decyzji Centrali. Zlikwidowanie inywidualnego
zamawiania,dostajemy tylko to co przesyła nam centrala.


Hehe, normalnie jak u mnie w firmie :) gościu przychodzi, a ja nie mam mu co sprzedać :) Centralne zarządzanie to parodia:/ skąd jakiś koleś w Warszawie wie co by zeszło w powiedzmy Gdańsku?
Cóż dobrze chociaż, że macie dosyć szeroki wybór na przykład poradników do gier na waszej stronie :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ciach

Niestety polityka Empiku i centralnego magazynu to dla mnie jakaś parodia. Często w samym centrum Wawy (złote tarasy potrafi byc kilkanaście sztuk premierowego tytułu książki) przychodzę w dniu premiery a tu lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2010 o 23:02, Q-Jot napisał:

Ile mam czasu na odbiór zamówienia z Empiku, zanim wyciągną jakieś (jakie?) konsekwencje?


Jeśli dobrze pamiętam 14 dni od otrzymania maila. Potem towar wraca do magazynu głównego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli zamawiam jakiś towar przez empik.pl to powinien przyjść do mnie jakiś mail potwierdzający mój zakup? Jakieś pół godziny temu złożyłem zamówienie i do teraz nic na skrzynkę nie dostałem i nie wiem czy wszystko jest w porządku. A jeśli mail powinien przyjść to co mogę w tej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2010 o 13:58, dave03 napisał:

Czy jeśli zamawiam jakiś towar przez empik.pl to powinien przyjść do mnie jakiś mail
potwierdzający mój zakup?

Tak, specjalnie sprawdziłem skrzynkę bo też zanim zamówiłem coś na stronie Empiku to musiałem tam stworzyć sobie konto i ... wygląda to tak. Po rejestracji dostaje się maila informującego - ja zaraz po rejestracji złożyłem zamówienie a po sześciu minutach [ od rejestracji, nie od zamówienia ] już miałem na skrzynce maila z typową wiadomością: "zamówiłeś xxx płatne gotówką do odebrania w salonie zzz od yyy" czy coś takiego.
>A jeśli mail powinien

Dnia 22.05.2010 o 13:58, dave03 napisał:

przyjść to co mogę w tej sytuacji zrobić?

Najpewniej i najlepiej to byłoby chyba zadzwonić lub przejść się osobiście do salonu żeby sprawdzili w systemie czy mają takie zamówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawę udało mi się załatwić drogą mailową :) Co prawda jeszcze w sobotę pojechałem do "mojego"'' empiku, ale niestety pracownik nic mi nie pomógł, bo podał tylko numer telefonu i adres mailowy a te informacje to ja już miałem znacznie wcześniej. No ale najważniejsze że wszystko jest ok, teraz tylko czekać aż EK Batmana za 70zł będzie do odbioru w salonie, a to powinno być już jutro. Domyślam się że zamawiałeś dokładnie to samo co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Domyślam się że zamawiałeś dokładnie to samo co ja :)
No pewnie. :-D

U mnie chyba jutro wysyłają towar z magazynu więc myślę że w tym tygodniu też będzie do odebrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena na stronie, ta przekreślona to cena po jakiej coś jest sprzedawane w sklepie empikowskim? Czy taką po prostu sobie dali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest cena w empik.com. Dlatego opłaca się zamawiać przez empik.com, a odbierać bez kosztów wysyłki w salonie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś niepotrzebny kod rabatowy na empik.com? Byłbym wdzięczny za podesłanie owego na gg. Szykuje duże zamówienie na artykuły z importu i szukam jakiś tańszych sposobów ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 18:18, Brolly napisał:

Posiada ktoś niepotrzebny kod rabatowy na empik.com? Byłbym wdzięczny za podesłanie owego
na gg. Szykuje duże zamówienie na artykuły z importu i szukam jakiś tańszych sposobów
;]


Znam tańszy sposób- sklepy w UK. Co chcesz zamówieć? Może warto porównać ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 18:52, natanadler napisał:

Znam tańszy sposób- sklepy w UK. Co chcesz zamówieć? Może warto porównać ceny.

Szukałem na amazon.com gdzie wychodzi 2zł drożej (przy obecnym kursie $) a poza tym w empiku mam darmową wysyłkę, odbiór w salonie. Mówię tu o tomach Katekyo Hitman Reborn, do tego chciałem tez coś od Naoki Urasawy - 20th Century Boys, Pluto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2010 o 19:18, Brolly napisał:

> Znam tańszy sposób- sklepy w UK. Co chcesz zamówieć? Może warto porównać ceny.
Szukałem na amazon.com gdzie wychodzi 2zł drożej (przy obecnym kursie $) a poza tym w
empiku mam darmową wysyłkę, odbiór w salonie. Mówię tu o tomach Katekyo Hitman Reborn,
do tego chciałem tez coś od Naoki Urasawy - 20th Century Boys, Pluto.


A te książki to bez problemu wysyłają do Polski? No i z tego co pamiętam to przesyłka trwała prawie 2 tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować