Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 26.05.2010 o 20:43, maniekk napisał:

A te książki to bez problemu wysyłają do Polski? No i z tego co pamiętam to przesyłka
trwała prawie 2 tygodnie :(

Niestety ale czas oczekiwania w tym wypadku w empiku to 15 dni, a do tego tomów od Urasawy nie da się zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy każdej grze/płycie/książce itp. masz podany orientacyjnie czas dostawy do salonu a ta jest bezpłatna. Płacisz dokładnie taką samą sumę jaka widnieje na stronie internetowej. A czy jest taniej? Z tym to bywa różnie, bo naprawdę zdarzają się świetne okazje, ale czasami u konkurencji jest niższa cena. Jednak praktycznie zawsze jest to cena niższa (choć bardzo często są to dosłownie grosze) niż jakbyś to samo kupował w Empiku, ale towar brał z półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 16:57, matis9988 napisał:

Nie rozumiem.Czas dostawy do salonu?


Nom, czas w jakim dostarczą ten przedmiot z magazynów empika do tego salonu, który wybrałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 17:03, Piotrbov napisał:

> Nie rozumiem.Czas dostawy do salonu?

Nom, czas w jakim dostarczą ten przedmiot z magazynów empika do tego salonu, który wybrałeś.



Nom, a dostawa do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 17:03, matis9988 napisał:

...
Nom, a dostawa do domu?


Pocztą - Bóg jeden raczy wiedzieć. Niby priorytet, czyli dostawa w ciągu 2-3 dni, ale teoria teorią a praktyka praktyką. A kurierzy też nie są wcale tacy lepsi - miałem "przyjemność" z różnymi (z UPS akurat nie), najbardziej mi podpadli lenie z DPD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2010 o 18:01, Blackhand napisał:

> ...
> Nom, a dostawa do domu?

Pocztą - Bóg jeden raczy wiedzieć. Niby priorytet, czyli dostawa w ciągu 2-3 dni, ale
teoria teorią a praktyka praktyką. A kurierzy też nie są wcale tacy lepsi - miałem "przyjemność"
z różnymi (z UPS akurat nie), najbardziej mi podpadli lenie z DPD.


to się nie opłaca do domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 15:33, igor8472 napisał:

Opłaca się jak zamamwiasz powyżej 200zł, wtedy dostawa za darmo, za pobraniem też.



Uuuuu, szkoda bo nie zamierzam w na razie kupować za tyle:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie kiedy będzie w empiku ta promocja z tanimi grami z klasyki? Na promocję na gram.pl się spóźniłem, a chciałem kupić parę tytułów.

edzia- o widzę, że już jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja już jest i to nie tylko w sklepie internetowym, bo gry z Extra Klasyki na pólkach już również są przecenione. Jeśli chodzi zaś o dostępność to jak byłem w sobotę to były jeszcze praktycznie wszystkie tytuły, więc aż tak szybko wygląda na to że nie schodzą. Szkoda tylko że w serii nie ma już sagi Heroes I-III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2010 o 15:51, matis9988 napisał:

> Opłaca się jak zamamwiasz powyżej 200zł, wtedy dostawa za darmo, za pobraniem też.



Uuuuu, szkoda bo nie zamierzam w na razie kupować za tyle:(

Czy "za pobraniem też" to nie jestem pewien ale to wyjdzie przy składaniu zlecenia. Natomiast powiedziałbym że minimum darmowej dostawy do domu wynosi150. Ceny trzeba porównywać w kilku sklepach (dodając koszt dostawy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy orientacyjny czas dostawy do salonu np. 2 dni oznacza że drugiego dnia od wysłania przesyłka będzie w salonie czy dopiero następnego, bo nie jestem pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, czy jak spytam w empiku o jakąś rzecz, której nie ma u nich, a nie na stronie to mogą to sprowadzić z innego salonu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To po prostu powiedzą Ci, żebyś sam sobie zamówił w necie :)
Sam tak miałem. Ale w sumie bardziej się opłaca, bo na stronie zawsze mają taniej, a za odbiór w salonie nie zapłacisz ani grosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować