Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 06.01.2012 o 19:40, Nieznajomosc napisał:

czy jeżeli nie odbiorę zamówienia z salonu empik w terminie (14dni) to czy będą jakieś
nieprzyjemności? czy nic się nie stanie?


Wbije Ci na chatę oddział SWAT w środku nocy, zarekwirują komputer, zakneblują Cię i wyślą paczką do Timbuktu.

Nie, nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak to jest w empiku z zamówieniami za które zapłacę z góry i wybiorę odbiór w salonie?

trzeba okazywać jakiś dokument czy coś?

czy po prostu wejdę, powiem swoje imię i nazwisko i pracownik mi da przesyłkę, wyjdę sobie i wsio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem kilkukrotnie świadkiem takiego czegoś i nikt nie był proszony o dowód. Po prostu przedstawiał się i dostawał paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć czy ciężko jest dostać pracę w empiku gdzieś w Warszawie?
Czy możliwe jest zatrudnienie na okres trzech miesięcy, ile czasu pracuje się tygodniowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Myślę, że nie powinno być problemu bo pracują tam głównie młodzi ludzie. Trudno mi przewidywać w takiej kwestii, bo nigdy tam nie pracowałem. Ale jako stały bywalec tamtejszych kanap zdążyłem zauważyć, że atmosfera w empikach jest sympatyczna. No ale nie dowiesz się jak sam nie zapytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2012 o 11:46, Harrolfo napisał:

Witam,
Czy w Empiku można dokonać zwrotu nieużywanego produktu?


Standardowo, czyli do siedmiu dni od zakupu po okazaniu paragonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie małej kombinacji w sposobie płatności:

Posiadam kod rabatowy na 50 zł do Empiku. Załóżmy, że chciałbym (przez Internet czy w salonie, bez różnicy) kupić produkt o cenie przekraczającej te 50 zł. Czy w takim wypadku możliwe będzie pokrycie części kosztów kasą z kodu, a reszty dopłaceniem gotówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Zależy gdzie będziesz kupował, dopłacać można kartą lub gotówką, ale tylko w salonach :) Fajna opcja z tymi kodami. niedawno też miałem 2 do wykorzystania, to chyba przez godzinę chodziłem, bo nie wiedziałem co sobie wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko odnośnie gier używanych. Czy Empik mógłby ode mnie odkupić Bundle Pack Lego Batman i Pure, czy nie ma takiej możliwości. W spisie gier do odkupu na stronie Empiku są obie pozycje, ale nie występują jak Bundle Pack tylko 2 różne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z kolei przy zakupie Borderlandsów spotkała mnie po raz pierwszy taka sytuacja: musiałem dowód pokazać przy zakupie gry :D Myślałem, że go wybrechtam. Naturalnie pokazałem, a młody ekspedient powiedział, że muszą pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zatrudnili ucznia/studenta na okres wakacyjny i chce nie mieć problemów. Nie ma co się dziwić, ale sytuacja rzeczywiście zabawna i niespotykana. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować