Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

chcialbym sie was zapytac po co chodzicie do empkow??

pograc w gry na konsolach??
porownac ceny z innych sklepow??
poczytac czasopisma czy ksiazki??
czy chociazby wypic kawe??
posluchac muzyki??
czy kupowac jak opetany swoje ulubione tytuly

oraz jak czesto chodzicie do empiku i po co (niekoniecznie z powyzszych punktow)

ja chodze do empiku glownie na rozeznanie w cenach gier , sprawdzic czy nie ma nowej dostawy z towarami
czasem pograc na PS2 ale do takiej sytuacji bardzo rzadko dochodzi poniewaz konsole i pecet sa oblegane non-stop i czasami jak jakas gazeta przykuje moj wzrok to ja przejrze o ocenie czy warto ja kupic

czekam na wasze "sprawozdania" z tego jak czeto chodzicie do empiku i po co
zapraszam do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do Empiku chodzę,żeby zrobić przegląd towru ( czasami jest jakaś gierka o, której premierze zapomniałem), poczytać gazetki, ewentualnie pograć. W Empiku (moim zdaniem) gier się nie kupuje, ponieważ strasznie zawyżają ceny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja w empiku kupuję tylko gry z ekstra klasyki (lub inne do 30 złotych :))
często odwiedzam to miejsce, bo lubie sprawdzić, czy są jakieś nowe książki (czekam na Łowców Dusz Piekary). często zdarza sie tak, że wchodzę, patrzę, a tam: jakiś nowy Pratchett stoi sobie na półce, a ja tłukę głową o regał, bo nie wiedziałem o nim i nie zabrałem z domu kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do Empiku chodzę:
1. kupować gry (dość rzadko),
2. poczytać książki (praktycznie teraz przestałem, bo nie mam czasu, ale kiedyś bardzo często),
3. najważniejsze - odbierać książki zamówione na empik.com :) Robię to nałogowo. Nie płaci sie za przesyłkę, a każda książka wychodzi ok 2 zł taniej niż te na półce - miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głównie do EMPiKU chodze poglądać gry , poczytac co pisze na pudełkach , sprawdzic nowości w muzyce i książkach a ogólnie zrelaksować sie jak mi sie nudzi bardzo na zajęciach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Empiku była taka promocja kupisz jedną gre CDP a drugą dostaniesz za darmo cena 89zł czy jakoś tak
oferowane gry w promocji to FEAR. AoE III, FABLE i jeszcze pare innych ciekawych tytułów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie w EMPIKU właśnie cieszy obsługa.
Może czasem stoją za ladą i rozmawiają z koleżanką, ale jak już im się przypomni o obecności klienta, są mili jak diabli, wszystko pomogą, powiedzą, podadzą, podziękują, poproszą itp. Genialne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:39, WorldWar3PL napisał:

Mnie w EMPIKU właśnie cieszy obsługa.
Może czasem stoją za ladą i rozmawiają z koleżanką, ale jak już im się przypomni o obecności
klienta, są mili jak diabli, wszystko pomogą, powiedzą, podadzą, podziękują, poproszą itp.
Genialne.


Zgadzam się, obsługa w Empiku jest świetna. Pamiętam jak jeden koleś przeszukał wszystkie półki z grami z serii NXK żeby mi znaleźć Kroniki Riddicka, ostatni egzemplarz. Żeby wszędzie ludzie byli tacy mili :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, nie mają tak dużo do roboty, ale to się ceni. W innym sklepie była by jakaś wielka baba ( tzn. babunia ), która by powiedziała "poszukaj sobie sam, albo wyp... wyjdź drzwiami". A tu ?! Miód !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W EMPiKu gry są drogie... Np. widzę u siebie w Tychach w Empiku takiego Tribes w NXK, a tu cena, 39,90, nie no, załamka, czy oni nie przesadzają z cenami?? A do EMPiKa chodzę, popatrzeć, poprzeglądać, nie, żeby kupić, bo CHOLERNIE drogo... Takiego Quake4 co w EMPiKu jest za 89zł widziałem w Saturnie za 39...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować