Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

ostatnio widzialem w empiku taka ''rajdowa promocje"
za cene 99zl dostajesz dwie gry Colina 5 i TRD 3 :)
tylko osobno teraz to troche taniej wyjdzie (chyba)

wczoraj mnie wnerwila jedna kobitka (ekspedientka) pytam sie jej kiedy bedzie dostawa z nowa extra gra a ona na to
ze bedzie 6 bo to miesiecznik i wtedy dostaja dostawe

sie wkurzylem na darmo stracilem godzine mego zycia zeby takich bzdetow nie nasluchac

podczas powrotu do domu zahaczylem o kiosk i co?

byla extra gra z colinem a w empiku nie mieli :P
niby taka duza siec sklepow a dostawy maja mocno opoznione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam niestety w bardzo malym miescie, wiec nei mamy Empiku (zaskoczylem Was, co? ;)), ale kiedy tylko jestem w miescie, gdzie on jest zawsze musze do niego wejsc, chociazby spojzec na to,c zy sa nowe komiksy. :) I to wlasnie jest moim glownym celem odwiedzania Empikow - ogladanie i czytanie komiksow. Oczywiscie nie ograniczam sie tylko do tego, bo jest wiele ciekawych zreczy do zrobienia w nim jeszcze, jak chociazby ogladanie filmow. :D Ostatnio, kiedy bylem we Wroclawskim Empiku z kolega obejzelismy chyba polowe Sensu Życia Wg Monty Python''a. :D Zdecydowanie lubie odwiedzac ten sklep. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do emipku chodze z dwóch powodów:
1) jeśli danego towaru nie ma w innych sklepach to idę do Emiku i przepłacam za dany towar
2) jak jestem na mieście i czekam na kogoś to wchodze do empiku aby czas mi szybko zleciał

Czemu nie chodze do empiku??
Jest za drogi!!! to najdroższy "sklep" w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, EMPiK jest drogi, ale z drugiej strony tylko on ma ekskluzywne promocje, jak np. koszulka gratis, czy odtwarzacz MP3 256 MB przy zakupie dwóch gier z serii SS Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 09:05, Grzesiek24 napisał:

Czemu nie chodze do empiku??
Jest za drogi!!! to najdroższy "sklep" w Polsce.


od czasu wprowadzenia empik.com wcale nie. wystarczy wcześniej zamówić sobie książke/plyte/gre na stronie internetowej, a później odebrać osobiście w empiku. wychodzi taniej (i to czasem dużo taniej) i można być pewnym, że daną rzecz się dostanie.
osobiście gdy kupuję gryi jest to zwykle wirtus/empik no i czasem gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam coś powiem w "tajemnicy". ;) Każdy Salon może sam ustalać czasem ceny. Przykład? Wczoraj coś sprawdzałem w naszym systemie i w EMPiK-u w Gdańsku (najdroższy wariant) jakaś kolekcja płyt kosztowała 389 zł (!), a w najtańszym w Krakowie 189 zł (!!!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z salonów Empiku korzystam tylko wtedy, gdy odbieram paczki z empik.com.
Nie dość, że jest dużo taniej (przykład? Księgi Magii Gaimana - cena okładkowa 69 zł, w empik.com 10 zł taniej), to jeszcze darmowa dostawa do salonu, książki nie wymiętolone i ładnie zapakowane. I ma się pewność, że jeśli po coś idziesz do salonu, to ta rzecz na pewno tam jest i czeka na odbiór. :)
"Normalne" zakupy w Empikach już sobie darowałem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 10:43, Krejt napisał:

"Normalne" zakupy w Empikach już sobie darowałem. :)

To dokładnie tak jak ja. Po prostu bardziej się opłaca zamawiać przez net jak salon ma się pod nosem. A że trzeba poczekać czasem kilka dni, to dla mnie żadna różnica, bo i tak mam sporo książek na zapas kupionych i na brak lektury nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bylem ostatnoi w geant`cie to mnie zamurowalo jak oni potrafia oszukac niewprawnego kupujacego

patrze o tu super promocja EKN z 22,99 na 19,99 !!

tylko EKN zawsze kosztoawala 19,99 u ich wczesniej tez tylke kosztowala

czyli po prostu trzeba ciagle kontrolowac ceny bo moga zrobic " promocje na niby" innego towaru :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 09:55, Abi Dalzim napisał:

Nie wiem czy to prawda, więc zapytam Ciebie: czy możecie zabierać książki / gazety / gry do
domu i po przeczytaniu / zagraniu odnieść do sklepu?


Prawda... jeśli jesteś pracownikiem Salonu. ;) Można wypożyczać wszystko na tydzień za wyjątkiem prasy i sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 13:13, Snake_GMC napisał:

Prawda... jeśli jesteś pracownikiem Salonu. ;) Można wypożyczać wszystko na tydzień za wyjątkiem
prasy i sprzętu.

No to masz wszystkie gierki za free właściwie. Nieźle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 13:21, Snake_GMC napisał:

No w sumie tak, tylko szkoda się potem z nimi rozstawać. ;)

To możesz oddać na jeden dzieńn i znów na tydzień wypożyczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię Empik pod względem gier i książek, zawsze są jakieś ciekawe promocje, najbardziej podobała mi się ta z mp3, lub pendrivem, po prostu bomba! Jednak Empik nie sprawdza się pod względem filmów, w Saturnie wszystkie filmy są o 20 zł tańsze od tych w Empiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 18:40, Zauri napisał:

miejmy nadzieje ze juto juz sie pojawi PoP WW w KK


do tej pory nie było na ten temat żadnej wzmianki (chodzi mi o jasną informacje).
w planie wydawniczym jeszcze nie ma.
szczerze mówiąc nie liczyłbym na to, że się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w cda w ktorym dawali fratra byla reklama KK PT

''juz za miesiac nowe tytuly"

i z malych screenow bylo mozna zobaczyc Pop WW i theif (czy jak to sie tam pisze) deadly shadows i kilka innych gierek

nathan tez mi potwerdzil ze te "transfery" maja nastapic w ciagu kilka najblizszych dni

wiem wiem na stronce cenegi nic o tym nie pisali ale w katalogu gier nie moglem znalezc ani PoP WW ani deadly shadows

ale teraz juz powyzsze gry widnieja w katalogu SS ale w cenie 19,99

cos im sie chyba pokielbasilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

empik jest suuper, te promocje, szczególnie płytowe, a ile gier!!! niestety w krakowskim empiku na piętrze z grami że tak powiem.. smierdzi ubikacją... jest to spowodowane zapewne nieprawidłowym systemem wentylacyjnym (zapach dochodzi z klimatyzatora, który jest centralnie pod półką z nowościami..) ech..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować